2
19:52

Τελικό, η Καβάλα 3-2 τον Ηρακλή ύστερα από εντυπωσιακό παιχνίδι

19:51

90+3': Τελευταίες στιγμές στο «Ανθή Καραγιάννη», κρατάει το προβάδισμα η Καβάλα

19:47

Τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:44

87': Μετά από στημένη φάση, η μπάλα φτάνει στον Μπριλάκη και εκείνος με αριστερό σουτ μέσα από την περιοχή γράφει το 3-2

19:44

ΓΚΟΛ, 3-2 ο Ηρακλής

19:42

85': Στην θέση του Καρλόπουλου ο Κουρέλας

19:38

- Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο, όλα για όλα από τον Ηρακλή που παίζει φουλ επίθεση

19:34

77': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ηρακλής. Στην θέση του Κυριάκου ο Μπάμπα

19:34

77': Σουτ του Ζαχόρα από καλή θέση η μπάλα άουτ

19:31

74': Ο Καρλόπουλος με εύκολο πλασέ από κοντά, μετά από πάσα-σουτ του Καπνίδη, γράφει το 3-1 υπέρ των γηπεδούχων. Βέβαια η φάση όλη ξεκινάει από το πείσμα του Ντομί, ο οποίος κέρδισε μια χαμένη μπάλα, δημιουργώντας τις προϋποθέσεις για να απειληθεί η άμυνα του Ηρακλή

19:31

ΓΚΟΛ η Καβάλα 3-1

19:28

- Έχει χάσει τον ρυθμό του το ματς, με την Καβάλα να κρατά εύκολα το προβάδισμα, έχοντας και την αριθμητική υπεροχή μετά την αποβολή του Παπαστεριανού

19:28

73': Κάρτα στον Ιντζόγλου

19:25

71': Στην θέση των Πουρτουλίδη - Τσιλιανίδη οι Ματσούκας - Γιάρολιμ

19:23

Δεύτερη αλλαγή για την Καβάλα. Ετοιμάζει διπλή ο Γκόγκιτς που θα ρίξει στο ματς Ματσούκα - Γιάρολιμ

19:22

66': Στην θέση του Πόπτση ο Ρεβυθόπουλος

19:20

62': Ο Καρλόπουλος εκτέλεσε το φάουλ, η μπάλα ελάχιστα άουτ

19:20

62': Ο Παπαστεριανός αποβλήθηκε για κράτημα στον Καρλόπουλο, ο οποίος έφευγε απέναντι στον Χουάντερσον

19:19

Αποβολή για τον Ηρακλή και φάουλ σε καλό σημείο για την Καβάλα

19:18

Ακόμα μια θετική ενέργεια του γκολκίπερ της Καβάλας...

19:18

60': Ο Γιαννικόγλου διαβάζει την φάση και απομακρύνει πριν η μπάλα φτάσει στον Ονουάτσι

19:16

58': Αλλαγή για την Καβάλα. Στην θέση του Άρτσε ο Ντομί

19:15

57': Κάρτα και στον Μπουκουβάλα

19:14

56': Κάρτα στον Ντουτσαρίδη

19:10

52': Ο Ζαχόρα εκτέλεσε το έμμεσο μετά από πάσα του Κυριάκου, η μπάλα στα δίχτυα, 2-1 μειώνει ο Ηρακλής

19:09

Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή, για να δούμε, ενώ κιτρινίζετε ο γκολκίπερ της Καβάλας, Γιαννικόγλου

19:08

51': Ο Ντουτσαρίδης σήκωσε ψηλά το πόδι του και χτύπησε τον Ζαχόρα

19:07

Έμεσο κερδίζει ο Ηρακλής

19:04

48': Σουτ του Ιντζόγλου, η μπάλα άουτ. Πρώτη καλή στιγμή στην επανάληψη για τον Ηρακλή

19:03

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

19:02

46': Σέντρα στην επανάληψη

18:48

Τέλος του πρώτου μέρους, 2-0 μπροστά στο σκορ η Καβάλα

18:47

45+1': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή, ο Ονουάτσι δεν μπόρεσε να σκοράρει από κοντά και ενώ πιεζόταν από αμυντικούς

18:46

Ένα το λεπτό του έξτρα χρόνου

18:45

44': Ο Καπνίδης έφυγε στην αντεπίθεση, βρέθηκε μόνος απέναντι στον Χουάντερσον, τον οποίο νίκησε με εξαιρετικό πλασέ, περνώντας την μπάλα πάνω από τον γκολκίπερ του Ηρακλή.

18:44

ΓΚΟΛ η Καβάλα, 2-0!

18:44

- Έχουμε μπει στο τελευταίο πεντάλεπτο του πρώτου μέρους, η Καβάλα κρατάει σχετικά άνετα το προβάδισμα

18:41

Ματσούκα και Γιάρολιμ έχει σηκώσει για ζέσταμα ο Σίνισα Γκόγκιτς, βλέποντας πως η ομάδα του δεν απειλεί

18:37

37': Σουτ του Παπαργυρίου, η μπάλα στην αγκαλιά του Χουάντερσον

18:32

- Εξαιρετική εμφάνιση μέχρι στιγμής από τον γκολκίπερ της Καβάλας, αντίθετα με τον Χουάντερσον ο οποίος στην μια στιγμή που χρειάστηκε να επέμβει έκανε... γκέλα

18:32

31': Εκτέλεση φάουλ του Κυριάκου, ο Γιαννίκογλου μπλοκάρει σταθερά

18:29

28': Ο Γιαννίκογλου βγαίνει γρήγορα και διώχνει σε κόρνερ πριν ο Ζαχόρα πλασάρει

18:27

- Η Καβάλα σκόραρε κόντρα στην ροή του αγώνα και πλέον ο Ηρακλής προσπαθεί να αντιδράσει πιέζοντας

18:21

20': Κάρτα στον Παπαστεριανό για μαρκάρισμα στον Καπνίδη

18:19

18': Τραγικό λάθος του Χουάντερσον που δεν συνεννοήθηκε σωστά με τον Μπουκουβάλα, ο Παπαργυρίου το εκμεταλλεύτηκε και με εύκολο πλασέ γράφει το 1-0

18:19

ΓΚΟΛ η Καβάλα!

18:17

Πρώτη απειλητική στιγμή από την Καβάλα...

18:17

16': Εκτέλεση φάουλ του Άρτσε, ο Χουάντερσον διώχνει δύσκολα με γροθιές

18:12

Έχει μπει καλύτερα ο Ηρακλής στο ματς, έχοντας τρεις καλές στιγμές

18:11

11': Κεφαλιά του Ζαχόρα, η μπάλα στην αγκαλιά του Γιαννίκογλου

18:09

9': Νέα ευκαιρία για τον Ηρακλή. Μετά από προσπάθεια του Ζαχόρα και επέμβαση του Γιαννίκογλου, ο Ονουάτσι δεν μπόρεσε να πάρει το ριμπαόυντ και να σκοράρει

18:06

5': Κόρνερ του Κυριάκου, σουτ του Ζαχόρα η μπάλα άουτ. Πρώτη καλή στιγμή στο ματς για τον Ηρακλή...