26/11/2020

Γκουαρντιόλα: «Δεν βάλαμε άλλο γκολ, γιατί είχαμε μια ομάδα με 9 παίκτες στην άμυνα» (video)

Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020 - 02:10
Ευχαριστημένος από το διπλό στο «Γ. Καραϊσκάκης» ο κόουτς της Μάντσεστερ Σίτι * Τι είπε για τον θάνατο του Μαραντόνα * Δείτε το βίντεο του a-sports.grμε απευθείας μετάφραση στα ελληνικά
συνέχεια...

Η Πόρτο τον πρώτο λόγο για την πρόκριση...

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου 2020 - 23:56

Νίκησε εκτός έδρας τη Μαρσέιγ με 2-0 και ξέφυγε στο +6 από τον Ολυμπιακό, που βλέπει πια πολύ εφικτό στόχο τους «32» του Γιουρόπα Λιγκ * Η Ρεάλ «σκότωσε» την Ίντερ * Έχασε και δεν «καθάρισε» η Λίβερπουλ

συνέχεια...

Με ψηλά το κεφάλι ο «λαβωμένος» Ολυμπιακός

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου 2020 - 21:50
Η Μάντσεστερ Σίτι πέρασε με 0-1 από το «Γ. Καραϊσκάκης», αλλά οι «ερυθρόλευκοι» παρά την σαρωτική πίεση, που δέχθηκαν, ήταν συγκεντρωμένοι αμυντικά και έμειναν μέσα στο ματς μέχρι το φινάλε
συνέχεια...

Tσάμπιονς Λιγκ LIVE στο a-sports.gr

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου 2020 - 19:35

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αναμετρήσεων της Τετάρτης (25/11) για την 4η αγωνιστική των ομίλων της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης

συνέχεια...

Η Μπαρτσελόνα με τεσσάρα, η Γιουβέντους με ζόρια...

Τρίτη 24 Νοεμβρίου 2020 - 23:57

Στους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ οι Καταλανοί μετά το 0-4 επί της Ντιναμό Κιέβου * Πρόκριση και για τους «μπιανκονέρι» με λυτρωτή τον Μοράτα στο 2-1 κόντρα στη Φερεντσβάρος * «Ντόρτια» η Γιουνάιτεντ