25/10/2020

Πρόγραμμα

Επιλέξτε ημ/νία:
Ώρα
Τίτλος
Κανάλι
09:55
Moto3 2020
Προθέρμανση
Cosmote Sport 7
10:25
MotoGP 2020
Προθέρμανση
Cosmote Sport 7
10:40
Παρίσι - Ρουμπέ
Ποδηλασία
Eurosport 1
10:55
Moto2 2020
Προθέρμανση
Cosmote Sport 7
12:00
Μπάσκετ: Ούνικς Καζάν - Ενισέι
VTB United League 2020-21
Cosmote Sport 4
12:00
Μότοκρος Λόμελ | Α' αγώνας - ΜΧ2
Μηχανοκίνητα
Eurosport 2
12:00
Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ Κ19 - Ολυμπιακός Κ19
Σούπερ Λίγκα 1 Νέων
Novasports 2
12:05
Moto3 2020
Αγώνας
Cosmote Sport 7
13:00
Χάντμπολ: Άρης Νίκαιας - Δούκας
Handball Premier
EPT Sports
13:00
Μότοκρος Λόμελ | MXGP 1ος Αγώνας
Μηχανοκίνητα
Eurosport 2
13:00
Ποδόσφαιρο: Λεβάντε - Θέλτα
La Liga
Cosmote Sport 2
13:30
Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι - Κροτόνε
Serie A
Novasports 1
13:30
MotoGP 2020
Αγώνας
Cosmote Sport 7
14:00
Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Νίζνι Νόβγκοροντ
VTB United League 2020-21
Cosmote Sport 4
14:15
Μπάσκετ: Γαλατάσαραϊ - Γκαζιαντέπ
Τουρκικό πρωτάθλημα
Cosmote Sport 9
14:30
Ποδόσφαιρο: Μπόχουμ - Άουε
Bundesliga 2
Cosmote Sport 8
14:50
Formula 1 2020 - Γκραν Πρι Πορτογαλίας
Αγώνας
ΕΡΤ Sports
15:00
Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ - Αλαβές
La Liga
Cosmote Sport 6
15:00
Μότοκρος Λόμελ| Β' Αγώνας - ΜΧ2
Μηχανοκίνητα
Eurosport 2
15:10
Formula 1 2020 - Γκραν Πρι Πορτογαλίας
Αγώνας
Cosmote Sport 5
15:15
Moto2 2020
Αγώνας
Cosmote Sport 7
15:30
Ποδόσφαιρο: Φίτεσε - Αϊντχόφεν
Eredivisie
Novasports 4
16:00
Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Έβερτον
Premier League
Cosmote Sport 1
16:00
Ποδόσφαιρο: Μπενεβέντο - Νάπολι
Serie A
Novasports 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Πάρμα - Σπέτσια
Serie A
Novasports 3
16:00
Μότοκρος Λόμελ | MXGP 2ος Αγώνας
Μηχανοκίνητα
Eurosport 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1
16:30
Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga
Cosmote Sport 3
17:00
Ποδόσφαιρο: Κάντιθ - Βιγιαρεάλ
La Liga
Cosmote Sport 2
17:00
Χάντμπολ: Έρλανγκεν - Ράιν Νέκαρ
Liqui Moly Bundesliga 2020-21
Cosmote Sport 9
17:45
Ποδόσφαιρο: Βάαλβικ - Φέγενορντ
Eredivisie
Novasports 4
18:15
Ποδόσφαιρο: Απόλλων Σμύρνης - Λαμία
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2
18:30
Ποδόσφαιρο: Γουλβς - Νιουκάστλ
Premier League
Cosmote Sport 1
18:30
Τένις: 2020 ATP 250
Antwerp Open
Cosmote Sport 6
19:00
Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης - Χόφενχαϊμ
Bundesliga
Cosmote Sport 3
19:00
Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα - Ουντινέζε
Serie A
Novasports 3
19:30
Μπάσκετ: ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - ΚΑΕ Λάρισα
Basket League 2020-21
ERT 3
19:30
Ποδόσφαιρο: Χετάφε - Γρανάδα
La Liga
Cosmote Sport 2
19:30
Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Εστουντιάντες
ACB Liga Endessa 2020-21
Cosmote Sport 4
19:30
Ποδόσφαιρο: Φαμαλικάο - Μποαβίστα
Liga NOS 2020-21
Cosmote Sport 8
20:30
Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1
21:15
Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Λέστερ
Premier League
Cosmote Sport 1
21:40
Ποδόσφαιρο: Λος Αντζελες - Λος Αντζελες Γκάλαξι
MLS
Novasports 4
21:45
Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Βερόνα
Serie A
Novasports 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Λυών - Μονακό
Ligue 1
Novasports 3
22:00
Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ουέσκα
La Liga
Cosmote Sport 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Βιτόρια Γκιμαράες - Μπράγκα
Liga NOS
Cosmote Sport 7