20/04/2019

Πρόγραμμα

Επιλέξτε ημ/νία:
Ώρα
Τίτλος
Κανάλι
03:30
Μπάσκετ: Ιντιάνα Πέισερς - Μπόστον Σέλτικς
ΝΒΑ - Πλέι οφ
Cosmote Sport 4
12:00
Σνούκερ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
1η ημέρα - Σέφιλντ
Eurosport 1
12:30
Πόλο: Βουλιαγμένη - Πάντοβα
Eυρωλίγκα Γυναικών - Μικρός τελικός
ΕΡΤ Sports
13:30
Ποδόσφαιρο: Πάρμα - Μίλαν
Σέριε Α
Novasports 1
14:00
Ποδόσφαιρο: Θέλτα - Χιρόνα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
14:00
Ποδόσφαιρο: Αμβούργο - Άουε
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8
14:15
Πόλο: Ολυμπιακός - Σαμπαντέλ
Ευρωλίγκα Γυναικών - Τελικός
ΕΡΤ Sports
14:30
Τένις: ATP Masters 1000
Μόντε Κάρλο - 1ος ημιτελικός
Cosmote Sport 6
14:30
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
15:00
Τένις: Γαλλία - Ρουμανία
Fed Cup - Ημιτελικά
Cosmote Sport 9
15:00
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Τουρκίας
5η διαδρομή
Eurosport 1
15:45
Μηχανοκίνητα: FIM Endurance World Championship
Γαλλία
Eurosport 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι - Φροζινόνε
Σέριε Α
Novasports 24
16:00
Ποδόσφαιρο: Έμπολι - Σπαλ
Σέριε Α
Novasports 3
16:00
Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε - Σασουόλο
Σέριε Α
Novasports 5
16:00
Ποδόσφαιρο: Τζένοα - Τορίνο
Σέριε Α
Novasports 4
16:00
Ποδόσφαιρο: Μπολόνια - Σαμπντόρια
Σέριε Α
Novasports 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Λάτσιο - Κιέβο
Σέριε Α
Novasports 1
16:30
Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ - Στουτγάρδη
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερ Λεβερκούζεν - Νυρεμβέργη
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 5
16:30
Ποδόσφαιρο: Μάιντς - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
16:30
Τένις: ATP Masters 1000
Μόντε Κάρλο - 2ος ημιτελικός
Cosmote Sport 6
16:45
Μπάσκετ: Ρέθυμνο - Περιστέρι
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play2
16:45
Μπάσκετ: Προμηθέας - Πανιώνιος
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play3
16:45
Μπάσκετ: ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Α1 Ανδρών
Cosmote Sport 4
16:45
Μπάσκετ: Ήφαιστος - Άρης
A1 Ανδρών
ΕΡΤ Play4
16:45
Μπάσκετ: Κύμη - Λαύριο
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play1
17:00
Ποδηλασία: Κύπελλο της Γαλλίας
Eurosport 2
17:00
Σνούκερ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
1η ημέρα - Σέφιλντ
Eurosport 2
17:00
Ποδόσφαιρο: Γουλβς - Μπράιτον
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
17:00
Τένις: Γαλλία - Ρουμανία
Fed Cup - Ημιτελικά
Cosmote Sport 9
17:15
Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
18:00
Ποδόσφαιρο: Γκινγκάμπ - Μαρσέιγ
Λιγκ 1
Novasports 2
18:30
Mηχανοκίνητα: FIM Endurance World Championship
Eurosport 2
19:00
Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Φιορεντίνα
Σέριε Α
Novasports 1
19:00
Βόλεϊ: Νοβάρα - Σκαντίτσι
Σέριε Α Γυναικών
Cosmote Sport 7
19:30
Ποδόσφαιρο: Γκρόνινγκεν - Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 3
19:30
Ποδόσφαιρο: Ράγιο Βαγιεκάνο - Ουέσκα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Νιούκαστλ - Σαουθάμπτον
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Λειψία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
20:15
Βόλεϊ: ΠΑΟΚ - Ηρακλής
Τελικός Κυπέλλου Ανδρών
ΕΡΤ Sports
20:30
Σνούκερ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
1η ημέρα - Σέφιλντ
Eurosport 1
21:00
Ποδόσφαιρο: Στρασμπούρ - Μονπελιέ
Λιγκ 1
Novasports 2
21:30
Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Ρόμα
Σέριε Α
Novasports 1
21:30
Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Χόφενχαϊμ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
21:45
Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Φέγενορντ - Άλκμααρ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 3
22:30
Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Σάντα Κλάρα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 9