Οι «βυσσινί» ισχυρίζονται πως είχε κλειδώσει σε στοιχηματικές εταιρίες ο άσος και στοχοποιούν συγκεκριμένους παίκτες των Ηπειρωτών * Την Τρίτη (28/2) η καταγγελία εις βάρος του Καλί * Γευμάτισε η ομάδα την Καθαρά Δευτέρα
συνέχεια...

Πλήγμα με Ξενοδόχοφ

Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου 2017 - 13:21
Ο τερματοφύλακας της ΑΕΛ αναμένεται να απουσιάσει για 10-15 ημέρες, καθώς έχει υποστεί θλάση πρώτου βαθμού στον ορθό μηριαίο * «Χάνει» και Φατιόν
συνέχεια...

Έπαιξε όσο χρειάστηκε η ΑΕΚ

Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2017 - 17:11
Χωρίς να φορτσάρει, η Ένωση επικράτησε με 3-0 της ΑΕΛ στο ΟΑΚΑ * Άνοιξε… λογαριασμό ο Τσιγκρίνσκι που επέστρεψε στη δράση * Γκολ και ο Αλμέιδα * Ανησυχία για Μπακάκη * Πρόβλημα και ο Ξενοδόχοφ για τους φιλοξενούμενους
συνέχεια...

ΑΕΚ - ΑΕΛ LIVE στο a-sports.gr

Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2017 - 14:30
Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης στο ΟΑΚΑ για την 22η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας
συνέχεια...

Ντέρμπι στον Λευκό Πύργο

Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2017 - 09:05

Η «μονομαχία» ανάμεσα στους συμπολίτες Ηρακλή και ΠΑΟΚ ξεχωρίζει στο κυριακάτικο πρόγραμμα *ΑΕΚ και Ολυμπιακός φιλοξενούν αντίστοιχα ΑΕΛ και Πανιώνιο *Ενδιαφέρον ματς στη Βοιωτία, όπου κοντράρονται Λεβαδειακός και ΠΑΣ Γιάννινα