2
18:25

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - Απόλλων 2-2.

18:24

90'+1: Ο Νανία θα βγάλει παράλληλη σέντρα από τα δεξιά, σουτ Κυβελίδη σχεδόν εξ επαφής, η μπάλα βρίσκει στο σώμα του Μωυσιάδη, χτυπά και στο αριστερό δοκάρι και καταλήγει κόρνερ, με τους παίκτες του Απόλλωνα να ζητούν πέναλτι.

18:23

90': Σουτ Φαρινόλα από τα δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Ψύχος.

18:22

89': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ύστερα από σέντρα του Χατζηζήση, ο Αλίπιο από κοντά έκανε το πλασέ, για να αποκρούσει ο Ψύχος.

18:21

88': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Κολονέρος αντί του Γέσιτς.

18:19

86': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ζωγράφος αντί του Ταμπάκη.

18:15

Εκτελεί από τα 11 βήματα ο Γέσιτς, ο Πίτκας πέφτει σωστά στη δεξιά του γωνιά, αλλά δεν βρίσκει την μπάλα, και οι γηπεδούχοι ισοφαρίζουν σε 2-2.

18:14

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

18:14

81': Κίτρινη κάρτα στον Πίτκα.

18:13

80': Πέναλτι για τον Αχαρναϊκό. Ο Πίτκας ανέτρεψε τον Γέσιτς.

18:12

79': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Θεοδώρου αντί του Κοντογουλίδη.

18:11

78': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Ο Νανία άφησε μέσα στην περιοχή και δεξιά για τον Φαρινόλα, που πιάνει το δυνατό σουτ, πέφτει και αποκρούει στην αριστερή του γωνιά ο Ψύχος.

18:04

71': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό. Διαγώνιο σουτ Μανουσάκη από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα περνά από τον Πίτκα, που έχει πέσει, ο Αθανασίου επιχειρεί τη σχεδόν εξ επαφής προβολή από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, αλλά δεν θα βρει την μπάλα, που θα καταλήξει άουτ.

18:03

70': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Αθανασίου αντί του Παπατόλιου.

18:01

68': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ψύχος αντί του Κούμη.

18:01

68': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Νανία αντί του Ενρίκο.

18:01

67': Συνδυασμός Κυβελίδη - Φαρινόλα, σουτ του τελευταίου μέσα από την περιοχή, άουτ.

17:59

66': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό. Εκτελεί ο Μανουσάκης απευθείας στην αγκαλιά του Πίτκα.

17:54

61': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Χριστόπουλος αντί του Στουρνάρα.

17:51

58': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Εμέκα αντί του Καλαμιώτη.

17:51

Ο Αλίπιο θα ελιχθεί από το ύψος της περιοχής, θα σουτάρει, η μπάλα θα κοντράρει στην πλάτη του Στουρνάρα, θα φτάσει στον Ενρίκο, που από τα αριστερά θα πλασάρει σωστά τον Κούμη και θα κάνει το 1-2 για τους "κυανόλευκους".

17:50

57': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

17:47

54': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Σέντρα Φαρινόλα από τα δεξιά, κεφαλιά Ενρίκο από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, η μπάλα περνά δίπλα από το δεξί δοκάρι του Κούμη.

17:45

52': Παράλληλη σέντρα του Φαρινόλα από τα δεξιά, στην αγκαλιά του Κούμη.

17:43

50': Σέντρα-σουτ του Ταμπάκη από τα δεξιά, η μπάλα άουτ.

17:38

Έναρξη του β' ημιχρόνου.

17:37

46': Πέντε αλλαγές για τον Απόλλωνα. Ντούνης, Φαρινόλα, Χατζηζήσης, Αλίπιο και Ηρακλής αντί των Λαγού, Βασιλαντωνόπουλου, Φουκαρά, Ψύρρα και Κοτσώνη.

17:36

46': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Κούμης αντί του Παγούδη.