4
21:05

Περίπατο έκανε ο ΠΑΟΚ στα Περιβόλια με το 4-0 κόντρα στον Πλατανιά

21:05

90'+2: Λήξη του αγώνα

21:02

Θριαμβευτική η επικράτηση των Θεσσαλονικέων, ο Σκόνδρας βγήκε τετ α τετ με τον Περιστερίδη μετά από πάσα του Μακ και πέτυχε το 0-4

21:02

89': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:01

87': Οριζόντιο δοκάρι για τον Πλατανιά σε σουτ του Τόρες

20:58

84': Ο Ποζατζίδης στη θέση του Ρατς, τέλος και οι αλλαγές για τον ΠΑΟΚ

20:56

Γκολ από τον Μακ, που ακολούθησε τη φάση και σκόραρε μετά την προβολή του Σαλπιγγίδη σε σέντρα του Ρατς και αφού πρώτα η μπάλα βρήκε στο δοκάρι

20:55

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:53

Μέσα σε 19 λεπτά ο Αφρικανός μέσος πρόλαβε να αφήσει τον Πλατανιά με παίκτη λιγότερο

20:52

80': Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Τέτε μετά από δυνατό φάουλ στον Τζανδάρη

20:50

78' Κουλιμπαλί αντί Αποστολόπουλου, έκλεισαν οι αλλαγές του Πλατανιά

20:49

76': Κατσικάς αντί Τζιόλη, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ

20:48

75': Μέτριο το ματς στην επανάληψη, πολλά φάουλ, πολλά νεύρα, λίγη μπάλα...

20:43

70': Κίτρινη κάρτα στον Μακ

20:39

66': Ο Τέτε πάτησε τον Σαλπιγγίδη, τη γλίτωσε με κίτρινη κάρτα ο μέσος του Πλατανιά

20:37

64': Κίτρινη κάρτα στον Τζιόλη

20:34

61': Τέτε αντί Γουνδουλάκη για τη δεύτερη αλλαγή των Χανιωτών

20:31

58': Τόρες αντί Ναζλίδη, πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά

20:28

55': Κίτρινη κάρτα στον Κάτσε

20:25

Ο Σαλπιγγίδης σκοράρει με πλασέ στην κίνηση μετά από γύρισμα του Σκόνδρα στο ύψος της μικρής περιοχής

20:25

52': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:18

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

20:02

Ανώτερος ο ΠΑΟΚ, προηγείται δίκαια με 1-0

20:02

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

19:59

44': Καλό σουτ του Ζαραδούκα, πέρασε άουτ

19:56

41': Σουτ του Κάτσε, μπλόκαρε ο Περιστερίδης

19:55

Ο Αθανασιάδης ανοίγει το σκορ με κεφαλιά, αξιοποιώντας εκτέλεση κόρνερ του Ρατς

19:54

39' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:45

29': Κίτρινη κάρτα στον Μαχαμάτ, πρώτη στο παιχνίδι

19:43

28': Ο Τζανδάρης αντικαθιστά τον Μαντούρο, αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΟΚ

19:42

26': Ο Γουνδουλάκης έβγαινε απέναντι από τον Γλύκο, αλλά ανακόπηκε λανθασμένα ως οφσάιντ

19:42

26': Ζητά αλλαγή ο Μαντούρο λόγω τραυματισμού

19:35

19': Και νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Σαλπιγγίδης... κατάφερε να αστοχήσει από τα δύο μέτρα! Είχε προηγηθεί κεφαλιά-πάσα του Τζιόλη

19:34

18': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με τον Κάτσε να σημαδεύει το δοκάρι με σουτ, ενώ στην επαναφορά ο Μακ έστειλε την μπάλα απελπιστικά άουτ

19:29

14': Σουτ του Αποστολόπουλου, μπλόκαρε εύκολα ο Γλύκος