1
-
1
20:50

Ισόπαλος ο Ολυμπιακός ενάντια στην Ντιναμό (1-1). Καλή αμυντική λειτουργία για τους πρωταθλητές, αλλά επιθετικά κινήθηκαν σε χαμηλούς ρυθμούς οι Πειραιώτες

20:49

90': Τέλος της αναμέτρησης

20:44

87': Έχει πέσει πολύ ο ρυθμός, λείπουν οι καλές στιγμές στο παιχνίδι

20:37

80': Κίτρινη κάρτα για τον Μπριάσκι της Ντιναμό

20:35

78': Σουτ από τον Μπουχαλάκη, πέρασε άουτ

20:34

77': Σουτ του Μποκανί, αποκρούει σε δύο χρόνους ο Χουτεσιώτης

20:27

69': Βγήκε και ο Ρομπέρτο, ο νεαρός Χουτεσιώτης στη θέση του Ισπανού γκολκίπερ

20:25

67': Κίτρινη κάρτα για τον Μπέζους

20:23

65': Σε πλεονεκτική θέση ο Παπάζογλου, πλάσαρε, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ

20:22

63': Χωρίς ρυθμό το ματς στα τελευταία λεπτά

20:13

Ισοφαρίζει ο Μποκανί με κεφαλιά, αξιοποιώντας την ωραία σέντρα του Γιαρμολένκο

20:13

55': ΓΚΟΛ για την Ντιναμό!

20:12

53': Λάθος από τον νεαρό Βούρο, σουτ από τον Καλίντβιντσεφ και η μπάλα στο δοκάρι

20:11

52': Μόνο ο Ρομπέρτο έχει μείνει από την ενδεκάδα του πρώτου μέρους για τον Ολυμπιακό

20:06

Αμπιντάλ, Μπονγκ, Γιαταμπαρέ, Σαλίνο, Βούρος, Κολοβός, Σαβιόλα, Μπουχαλάκης, Γκαζαριάν, Παπάζογλου μπήκαν στο ματς

20:05

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

19:50

Ο Ολυμπιακός προηγείται με 1-0 χάρη στο γκολ του Αυλωνίτη στο 41'

19:50

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

19:50

45': Κίτρινη κάρτα για τον Διαμαντάκο

19:45

Σκόρερ ο Αυλωνίτης με προβολή μετά από εκτέλεση φάουλ του Κασάμι

19:45

41': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!

19:39

35': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Γιαρμολένκο, που έχει ταλαιπωρήσει πολύ τον Λυκογιάννη, ο Ρομπέρτο έδιωξε σε κόρνερ

19:33

29': Διαγώνιο σουτ του Μποκανί μέσα από την περιοχή, έφυγε λίγο άουτ, άλλη μία καλή ευκαιρία για τους Ουκρανούς

19:28

24': Σημαντική ευκαιρία για την Ντιναμό, ο Μπελχαντά αστόχησε από ιδιαίτερα πλεονεκτική θέση

19:25

21': Σουτ εκτός περιοχής από τον Μπέζους, καμία ανησυχία για τον Ρομπέρτο

19:23

19': Τακουνάκι του Βίντα μετά από εκτέλεση φάουλ του Μπελχαντά, πέρασε άουτ

19:19

Πέρασε πάντως το κόρνερ χωρίς κάτι σημαντικό

19:18

14': Εκτέλεση φάουλ του Κασάμι, έδιωξε σε κόρνερ με σχετική δυσκολία ο Σοφκόφσκι