Έξαλλοι πανηγυρισμοί για τους Αλγερινούς και το άξιζαν!

24:51

Λήξη αναμέτρησης, Αλγερία - Ρωσία 1-1. Προκρίθηκε η Αλγερία στους "16".

24:48

90'+2: Κίτρινη σε παίκτη στον πάγκο της Αλγερίας... Στον Κανταμούρο.

24:47

90'+1: Τρίτη αλλαγή για την Αλγερία. Ο Σουντανί αντί του Σιλμανί.

24:46

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

24:44

88': Εκτέλεση φάουλ από τα αριστερά για τη Ρωσία, Σαμέντοφ και... εύκολα μπλοκάρει ο Ράις Μπολί.

24:43

87': Κίτρινη στον Γκιλάς.

24:38

82': Κόρνερ για τη Ρωσία περνά ανεκμετάλλευτο.

24:37

81': Τελευταία αλλαγή για τη Ρωσία. Ο Κανουνίκοφ αντί του Κερζακόφ. Βάζει επιπλέον επιθετικό ο Καπέλο μήπως και το... σώσει.

24:37

Δέκα λεπτά πριν από το 90' πλέον... Η Ρωσία "κορόιδευε" όσο ήταν μπροστά και τώραα έχει πρόβλημα.

24:33

76': Δεύτερη αλλαγή για την Αλγερία. Ο Γκιλάς αντί του Τζαμπού.

24:32

75': Με φορίο εκτός αγωνιστικού χώρου ο Σλιμανί, ο οποίος έχει τραυματιστεί. Επιστρέφει στο λεπτό.

24:30

74': Σουτ Φεγκουλί, μετά από ατομική προσπάθεια από τα δεξιά, μπλοκάρει ο Ακινφέεφ.

24:28

71': Αλλαγή για την Αλγερία. Ο Γιεμπντά στη θέση του Μπραχίμι.

24:27

70': Καλή στιγμή για τη Ρωσία. Μπαίνει από τα δεξιά ο Κερζακόφ, δυνατό διαγώνιο συρτό σουτ, μαζεύει ο Ράις Μπολί.

24:25

Πλησιάζουμε στο τελευταίο 20λεπτο. Πλέον η Αλγερία είναι αυτή που προκρίνεται μέχρι τώρα.

24:24

67': Δεύτερη αλλαγή για τη Ρωσία του Φάμπιο Καπέλο. Ο Τζαγκόεφ στη θέση του Σατόφ.

24:22

66': Πέφτει ο Κοκόριν μέσα στην περιοχή, δεν υπάρχει τίποτα, σωστά λέει "παίζετε" ο ρέφερι.

24:20

64': Σουτ Τζαμπού, μπλοκάρει ο Ακινφέεφ.

24:19

63': Σουτ Ντενίσοφ, διώχνει ασταθώς ο Ράις Μπολί...

24:16

Φάουλ από τα αριστερά για την Αλγερία από πολύ πλάγια θέση, σαν κόρνερ, εκτελεί με γέμισμα ο Μπραχίμι, ο Ακινφέεφ κάνει τυφλή έξοδο του... Μεσολογγίου και με κεφαλιά ο Σλιμανί ισοφαρίζει.

24:16

60': ΓΚΟΛ για την ΑΛΓΕΡΙΑ!

24:16

59': Κίτρινη στον Κοζλόφ.

24:14

57': Κίτρινη στον Κομπάροφ.

24:06

49': Κόρνερ για την Αλγερία από τα δεξιά, απομακρύνουν οι Ρώσοι.

24:04

47': Τεράστια ευκαιρία για τη Ρωσία. Σαμέντοφ - Κοκόριν έπαιξαν το 1-2, ο τελευταίος έκανε το σουτ από θέση τετ α τετ, διώχνει σωτήρια ο Ράις Μπολί.

24:02

46': Έναρξη αναμέτρησης...

24:02

46': Αλλαγή για τη Ρωσία. Ο Ντενίσοφ στη θέση του Γκλουσακόφ.