0
-
1
19:59

Δεν ήταν καλή η ΑΕΚ, την έκανε τη δουλειά της πάντως και με 66 βαθμούς παραμένει στην κορυφή. Ο Βόλος ήταν μαχητικός κυρίως στο β' ημίχρονο, αλλά δεν έφτιαξε ιδιαίτερες φάσεις και με 40 πόντους διατηρείται στην 6η θέση.

19:59

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-1.

19:57

90'+4: Μακρινό σουτ του Γκατσίνοβιτς, μπλοκάρει εύκολα ο Κλέιμαν.

19:56

90'+3: Σιμάνσκι αντί Ελίασον, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές της ΑΕΚ.

19:54

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:52

89': Μεσκίδα αντί Ντέλετιτς, Μεταξάς αντί Τσοκάνη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Βόλου.

19:51

86': Σουτ του Γκατσίνοβιτς εκτός περιοχής και δεξιά, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Κλέιμαν.

19:50

85': Διαμαρτυρίες για πέναλτι από τους Βολιώτες, για χέρι του Γαλανόπουλου, έχει βρει όντως η μπάλα στο χέρι του Γαλανόπουλου, δεν υπάρχει παράβαση σύμφωνα με το VAR.

19:48

84': Άλλες δύο αλλαγές για την ΑΕΚ, Γαλανόπουλος αντί Μάνταλου, Φερνάντες αντί Αραούχο.

19:46

82': Ωραίο σουτ του Τσούμπερ από θέση έξω αριστερά, η μπάλα λίγο άουτ.

19:44

81': Καρτάλης αντί Κάτσε, τρίτη αλλαγή για τους γηπεδούχους.

19:41

77': Σουτ του Αραούχο από πλάγια αριστερά, με τα πόδια διώχνει σε κόρνερ ο Κλέιμαν, περνά κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

19:38

75': Γκατσίνοβιτς αντί Πινέδα, Τσούμπερ αντί Γκαρσία, δύο αλλαγές για την ΑΕΚ.

19:33

69': Ο Λούνα κάνει μεγάλο λάθος προσπαθώντας να γυρίσει στον Κλέιμαν, ο Γκαρσία κλέβει την μπάλα, αλλά πλασάρει άστοχα. Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ.

19:28

64': Σουτ του Ντέλετιτς από θέση έξω αριστερά, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Αθανασιάδης.

19:22

58': Ο Πινέδα σε μία παρόμοια φάση με το γκολ που έβαλε, πλασάρει από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, κόντρα, κόρνερ για την ΑΕΚ. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.