-
1
21:33

21:32

Πολύ μεγάλη νίκη στην Τούμπα για την ΑΕΚ με αυτό το 0-1, είναι πλέον στην κορυφή, υπερτερώντας στην ισοβαθμία των 63 πόντων με τον Παναθηναϊκό. Ο ΠΑΟΚ με 57 βαθμούς στην 4η θέση χάνει σημαντικό έδαφος στη μάχη του τίτλου.

21:32

90'+8: Λήξη του αγώνα, 0-1.

21:28

90'+4: Κίτρινη στον Τάισον για διαμαρτυρία.

21:27

90'+3: Σουτ του Φιλίπε Σοάρες, κόντρα στον Γκατσίνοβιτς, κόρνερ είναι, άουτ βλέπει ο Κουλμπάκοφ.

21:26

90'+3: Κίτρινη στον Μάνταλο για φάουλ στον Αντρίγια Ζίβκοβιτς.

21:25

90'+2: Σουτ του Τάισον εκτός περιοχής, πολύ άστοχο.

21:24

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:22

89': Ανάποδο ψαλίδι του Ελ Καντουρί από το ύψος της μικρής περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:20

87': Ελ Καντουρί και Α. Ζίβκοβιτς συνεργάζονται ωραία, αλλά το σουτ του Μαροκινού από καλή θέση είναι πολύ κακό και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα.

21:19

85': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ, Φιλίπε Σοάρες αντί Ντάγκλας Αουγκούστο.

21:18

85': Σουτ του Γκατσίνοβιτς από μέσα αριστερά, άουτ.

21:17

84': Ο Μπράντον Τόμας το συρτό σουτ από αριστερά της περιοχής, κόρνερ μια και βρήκε ελάχιστα στον Τζαβέλλα η μπάλα. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:16

83': Τσούμπερ αντί Αραούχο, Ρότ αντί Σιντιμπέ, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της ΑΕΚ.

21:13

Ο Μάνταλος την ωραία πάσα στον Αραούχο στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟΚ, ο Αργεντινός στοπάρει με το στήθος και σουτάρει στην κίνηση πέφτοντας από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα στα δίχτυα, 0-1. Ωραίο γκολ από τον Αραούχο.

21:13

80': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:12

78': Και το οφσάιντ ισχύει.

21:11

78': Το VAR τσεκάρει τη φάση.

21:10

77': Ο Τζαβέλλας σκοράρει με κεφαλιά μετά από φάουλ που εκτελεί ο Ελίασον από δεξιά, υπόδειξη για οφσάιντ.

21:07

73': Σουτ του Σάστρε από πλάγια δεξιά μετά από πάσα του Α. Ζίβκοβιτς, άουτ.

21:05

72': Ελ Καντουρί αντί Κωνσταντέλια, Μπράντον Τόμας αντί Ολιβέιρα, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

21:04

71': Μάνταλος αντί Πινέδα, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

21:02

68': Κίτρινη στον Σιμάνσκι για φάουλ στον Τάισον.

20:59

65': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Ολιβέιρα το σουτ από πλάγια αριστερά, δεν αποκρούει καλά ο Αθανασιάδης και η μπάλα στο δεξί δοκάρι.

20:56

63': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ, Ελίασον αντί Άμραμπατ.

20:54

61': Τάισον αντί Νάρεϊ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:54

61': Κίτρινη στον Ολιβέιρα.

20:53

59': Κίτρινη στον Τζαβέλλα για φάουλ στον Ολιβέιρα.

20:50

57': Ο Τζαβέλλας παραχωρεί κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Αντρίγια Ζίβκοβιτς.

20:49

55': Κόρνερ παραχωρεί για την ΑΕΚ ο Αουγκούστο, εκτελεί ο Χατζισαφί, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

20:47

53': Κίτρινη στον Αραούχο για φάουλ στον Κουλιεράκη, με την μπάλα να έχει βγει ήδη άουτ. Ανόητη κάρτα πήρε εδώ ο παίκτης της ΑΕΚ.

20:46

53': Ο Νάρεϊ εκτελεί από δεξιά, ψηλοκρεμαστή κεφαλιά του Κουλιεράκη, άουτ.

20:45

52': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από λάθος του Χατζισαφί.

20:39

46': Αλλαγή και για την ΑΕΚ, Λιβάι Γκαρσία αντί Γιόνσον.

20:39

46': Ντάντας αντί Σβαμπ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.