Πολύ καλός ο Απόλλων Παραλιμνίου, το πάλεψε αρκετά, αλλά υπήρχε διαφορά ποιότητας.

15:50

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τη Λαμία με 2-1 και σαφές βήμα πρόκρισης.

15:49

90'+2: Κίτρινη στον Γκούμα.

15:48

15:48

90': Κίτρινη στον Ασκόφσκι

15:47

89': Τζαμπέγια αντι Κωνσταντινίδη για τους γηπεδούχους.

15:44

87': Διαδοχικά κόρνερ για τη Λαμία, περνούν ανεκμετάλλευτα.

15:40

Έχει πάρει κάποια μέτρα στο γήπεδο ο Απόλλων Παραλιμνίου.

15:35

Ο Τσιλούλης αναλαμβάνει την εκτέλεση, σουτάρει με δύναμη στο κέντρο και κάνει το 1-2.

15:35

78': ΓΚΟΛ για τη Λαμία!

15:34

77': Πέναλτι για τη Λαμία! Το κερδίζει ο Βασιλαντωνόπουλος από μαρκάρισμα του Τσομαχασβίλι.

15:33

76': Καρατλίδης αντί Καρυοφύλλη για τον Απόλλωνα Παραλιμνίου.

15:30

73': Μπάμπης αντί Στάνκο

15:27

70': Άστοχο σουτ από τον Πέτρου από μέσα αριστερά.

15:26

70': Πέτρου αντί Γεωργιάδη για τους γηπεδούχους.

15:26

69': Τσούκαλος αντί Μαρτίνεθ. Αριστερά πάει ο Γιακουμάκης και ο νεοεισελθών στην κορυφή της επίθεσης.

15:20

63': Ο Τσιλούλης κοντρολάρει με το χέρι και στη συνέχεια με σουτ σημαδεύει το δοκάρι. Ως μη γενόμενη η φάση πάντως.

15:18

61': Ο Καρυοφύλλης σουτάρει εντός περιοχής και ο Σαράνοφ μπλοκάρει.

15:15

59': Βασιλαντωνόπουλος αντί Σιμόν και Σαραμαντάς αντί Αμπαντά για τη Λαμία.

15:13

55': Εκτελεί φάουλ ο Ντε Βινσέντι και η Λαμία κερδίζει κόρνερ. Ξανά εκτελεστής ο Αργεντινός, αλλά δεν βρίσκει συμπαίκτη.

15:07

50': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα Παραλιμνίου. Σαν σταματημένο περνάει ο Γκέκας τον Λαμπρόπουλο, κάνει το γύρισμα και την τελευταία στιγμή η μπάλα απομακρύνεται σε κόρνερ. Δεν προέκυψε κάτι από την εκτέλεσή του.