1
22:28

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:27

Ανώτερος ο Άρης, αλλά δεν εξαργύρωσε με νίκη την εμφάνισή του, καθώς έμεινε στο 1-1 με τον ΟΦΗ σε ένα ματς που είχε δοκάρι και αρκετές ευκαιρίες για τη νίκη. Ο Τοράλ στο 49' το 0-1, εντυπωσιακό γκολ ισοφάρισης από τον Γκρέι στο 56ο λεπτό στο τελικό 1-1 που φέρνει τον Άρη στους 14 βαθμούς και τον ΟΦΗ στους 7.

22:26

Λήξη της αναμέτρησης Άρης - ΟΦΗ 1-1.

22:23

90+2': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Θοράρινσον αντί του Μπαλογιάννη.

22:22

Ξανά ματς στο "Κλ. Βικελίδης"...

22:22

Στο έδαφος οι Μπαλογιάννης, Περέα και μικρή διακοπή στο ματς. Ο πρώτος μάλλον δεν μπορεί να συνεχίσει.

22:22

4 λεπτά οι καθυστερήσεις...

22:21

90': Γύρισμα του Ιτούρμπε από τα δεξιά, ο Μανδάς μπλοκάρει σταθερά την μπάλα.

22:20

89': Ο Ιτούρμπε εκτελεί το φάουλ, η μπάλα πάνω από την εστία του Μανδά.

22:19

88': Κίτρινη κάρτα στον Τζου.

22:18

86': Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη. Ωραία αλλαγή της μπάλας των παικτών του Άρη, ο Γκρέι με τακουνάκι, ο Μάνου Γκαρθία αφήνει την μπάλα στον Καμάτσο που πιάνει ωραίο σουτ πάνω από την εστία του Μανδά.

22:17

86': Ο Μανού Γκαρθία στο κόρνερ, η μπάλα φτάνει στον Ιτούρμπε που πιάνει δυνατό σουτ, ο Μανδάς μπλοκάρει την μπάλα.

22:16

85': Διπλή αλλαγή για τον Άρη, αναγκαστική η μία ο Μαντσίνι δεν μπορεί να συνεχίσει και μπαίνει στο ματς ο Ιτούρμπε, ενώ ο Ντιόπ μπαίνει στη θέση του Νταμπό.

22:16

85': Ο Νταμπό βρίσκει τον Μαντσίνι ο οποίος από θέση μέσα δεξιά κάνει το σουτ, σε κόρνερ με υπερένταση ο Μανδάς.

22:14

82': Ο Μανού Γκαρθία εκτελεί το φάουλ, ο Οντουμπάτζο κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, ο Διαμαντής διώχνει την μπάλα και η φάση σταματά για φάουλ του Γκρέι στον Μανδά.

22:13

81': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλογιάννη για μαρκάρισμα στον Μαντσίνι.

22:11

79': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Στάικος.

22:10

78': Σουτ του Οντουμπάγιο, η μπάλα κοντράρει σε παίκτη του ΟΦΗ και ο Μανδάς την μπλοκάρει.

22:09

78': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Θεοδοσουλάκης στη θέση του Τοράλ και ο Ντουρμισάι στη θέση του Μεγιάδο.

22:08

77': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη, ο Μαζικού στη θέση του Πίρσμαν.

22:06

74': Ακόμα μία φορά σε θέση οφσάιντ για τον Γκρέι...

22:06

74': Ωραία ενέργεια του Καμάτσο από τα αριστερά και σέντρα με στόχο τον Γκρέι, ο Διαμαντής διώχνει την μπάλα.

22:05

73': Κόρνερ για τον Άρη, ο Μαντσίνι το εκτελεί με πάσα για τον Μανού Γκαρθία που σεντράρει και ο Μανδάς μπλοκάρει.

22:03

71': Ο Μαντσίνι πασάρει στον Καμάτσο, αυτός για τον Γκρέι που γυρίζει το σώμα του, κάνει το πλασέ, η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι του Μανδά.

22:01

70': Μπαλιά του Μαντσίνι, η μπάλα στρώνεται στον Μανού Γκαρθία, κακό σουτ, άουτ.

21:59

68': Ο Τζου για τον ΟΦΗ από θέση έξω δεξιά κάνει κακό σουτ, πολλά μέτρα άουτ η μπάλα.

21:58

67': Παράλληλο γύρισμα του Γκρέι από τα δεξιά, άουτ.

21:56

65': Ο Μαντσίνι για τον Γκρέι, σε θέση οφσάιντ ο Άγγλος επιθετικός.

21:55

64': Στο ίδιο λεπτό πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Στάικος στη θέση του Ντιουσέ.

21:55

64': Ο Καμάτσο περνά στο ματς αντί του Ματέο Γκαρσία στην πρώτη αλλαγή του Άρη.

21:53

62': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ που ακυρώνεται. Ο Ντιουσέ δέχεται την πάσα βρισκόμενος όμως σε θέση οφσάιντ, σεντράρει προς τον Γκερέρο που με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα αλλά το γκολ ακυρώνεται σωστά.

21:52

61': Σέντρα του Οντουμπάγιο γυριστό του Ματέο Γκαρσία πάνω από την εστία του Μανδά η μπάλα.

21:51

60': Ο Τοράλ εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα απευθείας άουτ.

21:51

60': Ωραία ενέργεια του Περέα από τα δεξιά, ο Μπράμπετς παραχωρεί κόρνερ.

21:50

58': Ωραία προσπάθεια του Γκαρσία και πάσα στον Μαντσίνι εκείνος δεν μπορεί να βρει την μπάλα σωστά, αυτή περνά άουτ.

21:49

Σέντρα του Μαντσίνι από τα αριστερά, ο Γκρέι με πλάτη στην εστία κάνει εντυπωσιακό ανάποδο ψαλίδι ανάμεσα στους Μεγιάδο, Βούρο και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Μανδά για το 1-1. Πραγματικά γκολάρα από τον Άγγλο φορ.

21:48

56': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:47

55': Ωραία ενέργεια του Οντουμπάγιο στην πλάτη της άμυνας του ΟΦΗ, παράλληλο γύρισμα, ο Γκρέι δεν μπορεί να βρει την μπάλα.

21:47

55': Σε θέση οφσάιντ ο Τοράλ από το βολέ του Μανδά.

21:45

53': Νέο κόρνερ για τον Άρη, εκτελεί ξανά ο Μαντσίνι και διώχνει ο Περέα.

21:42

50': Ο Μαντσίνι εκτελεί το κόρνερ σουτ του Ματέο Γκαρσία, διώχνει ο Τοράλ.

21:42

50': Σέντρα του Οντουμπάγιο από τα δεξιά, ο Γκρέι υπό την πίεση του Βούρου δεν μπορεί να σουτάρει, ο στόπερ του ΟΦΗ παραχωρεί κόρνερ.

21:41

Ωραία ανάπτυξη των Κρητικών, ο Λάρσον από τα δεξιά κάνει τη σέντρα, ο Γκερέρο στρώνει στον Τοράλ που με ιδανικό πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Κουέστα για το 0-1.

21:40

49': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

21:39

48': Ο Μαντσίνι εκτελεί το κόρνερ, διώχνει ο Λάρσον.

21:38

47': Βαθιά μπαλιά του Μπράμπετς για τον Πίρσμαν, ο Λάρσον παραχωρεί κόρνερ, πρώτο στο ματς.

21:37

46’: Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές τόσο ο Άρης, όσο και ο ΟΦΗ.