1
18:25

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

18:24

Ο Λεβαδειακός κερδίζει με 2-1 τον Ατρόμητο και κάνει... σεφτέ στις νίκες. Κακοί οι Περιστεριώτες, που γνωρίζουν την τρίτη σερί ήττα τους.

18:23

Τέλος στο ματς.

18:21

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Τζημόπουλο.

18:20

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Κεσχρίντα.

18:20

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:17

90': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Τζημόπουλος αντικαθιστά τον Βρακά.

18:16

87': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, βγάζουν την άμυνα οι γηπεδούχοι.

18:11

82': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός γηπέδου ο Κούεν, μπάινει ο Κωτσόπουλος.

18:10

81': Σουτ Βρακά από το ημικύκλιο, ξυστά από τα δοκάρια η μπάλα. Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό.

18:08

Ο Τσάπρας το γύρισμα από τα δεξιά της περιοχής για τον Σκβάρκα που πλασάρει σε κενή εστία για το 2-1.

18:07

79': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:05

75': Κίτρινη κάρτα και στον Σκβάρκα.

18:04

75': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννιώτη.

18:03

74': Ο Μουτίνιο εκτελεί το πέναλτι όμως η μπάλα σταματά στο δεξί κάθετο δοκάρι του Γιαννιώτη.

18:01

72': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Ο Μουτίνιο μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, ο Χατζηισαΐας τον χτυπά στο πρόσωπο με το χέρι και τον ανατρέπει. Βλέπει και κίτρινη κάρτα ο στόπερ των φιλοξενούμενων.

18:01

71': Κίτρινη κάρτα στον Κούεν.

17:57

68': Ο Κούεν εκτελεί το κόρνερ, τακουνάκι Ντε Μποκ στο πρώτο δοκάρι, πάνω από την εστία. Φιλόδοξη προσπάθεια από τον Βέλγο μπακ...

17:57

68': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά.

17:54

Ο Ρομπάιγ βρίσκει χώρο έξω από την περιοχή και με έναν «κεραυνό» στέλνει τη μπάλα στο δεξί «παράθυρο» του Μάρκοβιτς ισοφαρίζοντας σε 1-1.

17:54

65': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

17:52

63': Φριντζόνσον αντί Έρλινγκμαρκ και Τζαβίδας αντί Κιάρτανσον η διπλή αλλαγή του Ατρόμητου.

17:52

63': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Διαγώνιο πλασέ του Μουτίνιο από θέση μέσα αριστερά, στην αριστερή δοκό του Γιαννιώτη και έξω η μπάλα.

17:48

59': Κίτρινη κάρτα στον Γκονζάλεθ για χέρι.

17:48

59': Κόρνερ για τους γηπεδούχους από τα δεξιά με τον Μουτίνιο, διώχνει με το κεφάλι ο Χατζηισαΐας.

17:45

56': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Σκβάρκα στη θέση του Πέτρε και ο Λούα Λούα σε αυτή του τραυματία Μεχία.

17:44

54': Πρόβλημα τραυματισμού αντιμετωπίζει ο Μεχία και περνά εκτός αγωνιστικού χώρου με το φορείο. Δεν μπορεί να συνεχίσει ο μέσος των γηπεδούχων...

17:43

54': Σέντρα του Ντε Μποκ από τα αριστερά, Κιάρτανσον και Κλωναρίδης μπάινουν στην πορεία της μπάλας αλλά δεν μπορούν να τη βρουν.