3
-
0
20:08

Σημαντική βαθμολογική και ψυχολογική ανάσα για τον ΠΑΟΚ με τη δίκαιη νίκη κόντρα στον Ατρόμητο, έφτασε τους 4 βαθμούς μετά από τρεις αγωνιστικές στα πλέι οφ, αφήνοντας στους 3 τους Περιστεριώτες

20:08

90'+4: Λήξη του αγώνα

20:06

90'+2: Δυνατό σουτ του Φωτάκη, μπλόκαρε ο Γλύκος

20:05

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

20:03

88': Πόζογλου αντί Λίνο, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές του ΠΑΟΚ

20:01

Ο Βούκιτς ολοκλήρωσε μια ωραία προσπάθεια των συμπαικτών του, πήρε την πάσα από τον Αθανασιάδη και με σουτ "κλείδωσε" το τρίποντο

20:01

86': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:56

82': Σουτ του Ναπολεόνι, ο Καραμάνος δεν μπόρεσε να μπει στην πορεία της μπάλας, έφυγε άουτ

19:49

75': Σπυρόπουλος αντί Σαλπιγγίδη, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ

19:48

74': Ο Φωτάκης στη θέση του Γκαρσία, τέλος οι αλλαγές για τον Ατρόμητο

19:45

71': Κεφαλιά του Παπαδόπουλου, η μπάλα κόντραρε στον Κίτσιου, παραλίγο το αυτογκόλ και κόρνερ τελικά για τον Ατρόμητο

19:44

70': Φάση διαρκείας στα καρέ του Ατρόμητου, με τον Βούκιτς να σουτάρει, τον Τσέναμο να αποκρούει, ενώ ο γκολκίπερ του Ατρόμητου σταμάτησε και το σουτ του Λίνο

19:42

68': Ναπολεόνι αντί Γεωργίου, δεύτερη αλλαγή του Ατρόμητου

19:40

66': Σπουδαία επέμβαση του Γλύκου σε ωραία κεφαλιά του Παπαδόπουλου

19:38

64': Κίτρινη κάρτα για τον Κάτσε

19:34

60': Ο Σλοβάκος αποχωρεί, στο παιχνίδι ο Βούκιτς

19:32

58': Ο Στοχ έχει τραυματιστεί και θα αποχωρήσει

19:24

50': Κεφαλιά του Παπαδόπουλου από το ύψος του πέναλτι μετά από πάσα του Καραμάνου, πέρασε άουτ. Καλή ευκαιρία για τον Ατρόμητο

19:22

48': Σουτ του Φυτανίδη, η μπάλα έφυγε άουτ

19:20

46': Ο Ούμπιντες αντί του Μπάλλα στην πρώτη αλλαγή του Ατρόμητου

19:19

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

19:01

Έχει βάλει βάσεις νίκης ο ΠΑΟΚ με τα δύο γκολ στα τελευταία λεπτά του πρώτου ημιχρόνου

19:01

45'+1: Λήξη του πρώτου μέρους

18:59

Ο Στοχ σκοράρει με πλασέ από το όριο της μεγάλης περιοχής για το 2-0 των γηπεδούχων

18:59

44': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:57

42': Κίτρινη κάρτα στον Λαζαρίδη, πρώτη στο ματς

18:54

40': Ο Νάτχο ευστοχεί από την άσπρη βούλα, ο ΠΑΟΚ ανοίγει το σκορ

18:53

39': Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ σε χέρι του Λαζαρίδη μετά από σέντρα του Κίτσιου. Ο αμυντικός του Ατρόμητου προσπάθησε να διώξει με το πόδι, όμως η μπάλα βρήκε και στο απλωμένο χέρι του

18:45

30': Μισή ώρα στην Τούμπα με παιχνίδι κέντρου από τις δύο ομάδες

18:37

22': Ο Νάτχο σουτάρει από πλάγια θέση μετά από σέντρα του Λίνο, έδιωξε δύσκολα ο Τσέναμο με το πόδι, πρώτη σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ

18:34

20': Μακρινό σουτ του Νάτχο, δεν ανησύχησε ο Τσέναμο

18:28

13': Ύστερα από το δυνατό ξεκίνημα του Ατρόμητου στην άδεια Τούμπα ο ΠΑΟΚ έχει ισορροπήσει το παιχνίδι

18:20

5': Γυριστό σουτ και πάλι από τον Γεωργίου, έφυγε άουτ

18:16

Πρώτη καλή ευκαιρία στο ματς με το... καλημέρα

18:15

1': Σουτ του Γεωργίου από τα δεξιά, έβγαλε δύσκολα ο Γλύκος σε κόρνερ

18:15

1': Έναρξη του αγώνα

Γλύκος, Κίτσιου, Βίτορ, Τζαβέλλας, Λίνο, Κάτσε, Λάζαρ, Νάτχο, Στοχ, Σαλπιγγίδης, Αθανασιάδης
Αναπ: Γιακουμής, Σπυρόπουλος, Βούκιτς, Πόζογλου, Κατσικάς, Κουλούρης, Σκόνδρας
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Τσέναμο, Φυτανίδης, Γιαννούλης, Ταυλαρίδης, Λαζαρίδης, Μπάλλας, Δημούτσος, Γεωργίου, Γκαρσία, Καραμάνος, Παπαδόπουλος
Αναπ: Σηφάκης, Ούμπιντες, Ναπολεόνι, Φωτάκης, Κιβρακίδης, Φάμπιο, Μπρίτο
Διαιτητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου), Βοηθοί: Τάτσης (Ηπείρου), Ποντίκης (Πρέβεζας)