-
5
21:30

21:29

Εξαιρετικός ο Παναθηναϊκός, δεν άφησε κανένα περιθώριο αντίδρασης στο Βόλο και κάνει νέο ρεκόρ με 10 νίκες σε 10 αγωνιστικές. Στους 30 βαθμούς οι απόλυτοι «πράσινοι», στους 20 πόντους παραμένει στην 3η θέση ο Βόλος.

21:29

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-5.

21:24

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:20

86': Γκάνεα αντί Μπερνάρντ, Κώτσιρας αντί Σάντσες, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Παναθηναϊκού

21:19

85': Ουές αντί Λούνα, Μπατόκιο αντί Πάολο Φερνάντες, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Βόλου.

21:18

Ο Νοκέρ με εκτέλεση αλά Πανένκα το 1-5.

21:18

84': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!

21:17

84': ΠΕΝΑΛΤΙ τελικά για το ΒΟΛΟ, υπήρχε όντως ανατροπή του Τσοκάνη από τον Σένκεφελντ.

21:16

83': Ο Σιδηρόπουλος βλέπει στο VAR πιθανό πέναλτι του Σένκεφελντ στον Τσοκάνη.

21:11

78': Ιωαννίδης αντί Σπόραρ, Τσοκάι αντί Ρούμπεν Πέρεθ, δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

21:10

Ο Μπερνάρντ την ασίστ από αριστερά στον Σπόραρ, ο Σλοβένος φορ με δυνατό σουτ εντός περιοχής σκοράρει με τη σειρά του, θρίαμβος για τον Παναθηναϊκό.

21:10

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:08

75': Σουτ του Ντέλετιτς από θέση μέσα αριστερά, κόντρα στον Μάγκνουσον, κόρνερ για το Βόλο. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:06

72': Ένα ανάποδο ψαλίδι πιάνει από κοντινή θέση ο Παλάσιος, άουτ.

21:04

71': Δύο αλλαγές για το Βόλο, Κούτσιας αντί Οζέγκοβιτς, Ματίγια αντί Μπαριέντος.

21:02

69': Κουρμπέλης αντί Βέρμπιτς, πρώτη αλλαγή για τους «πράσινους».

21:01

Ο Παλάσιος τη σέντρα από δεξιά, ο Σπόραρ το τακουνάκι για να διώξει ο Κλέιμαν, αλλά ο Τσέριν ακολουθεί τη φάση, αποφεύγει τον Σιέλη, πλασάρει εύστοχα και 0-4.

21:01

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:01

Ο Χουάνκαρ το διαγώνιο σουτ από θέση έξω αριστερά, η μπάλα κόντραρε στον Εσκοβάλ και 0-3. Ο Βέρμπιτς δεν επηρέαζε τη φάση, σύμφωνα τελικά με τον Σιδηρόπουλο και έτσι είναι όντως.

20:59

66': ΓΚΟΛ τελικά για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:59

65': Ο Σιδηρόπουλος θα δει ο ίδιος τη φάση.

20:58

64': Tο VAR θα δώσει τη λύση.

20:57

63': Ο Χουάνκαρ σκοράρει, υπάρχει οφσάιντ του Βέρμπιτς, σύμφωνα με τον Σιδηρόπουλο.

20:56

62': Σέντρα του Ντέλετιτς από δεξιά, ο Σάντσες διώχνει σε κόρνερ προ του Λούνα, άουτ βλέπει ο διαιτητής Σιδηρόπουλος.

20:53

60': Ευκαιρία για το Βόλο, ο Πάολο Φερνάντες την πάσα από αριστερά της περιοχής στον αφύλακτο Οζέγκοβιτς, που κάνει όμως πολύ άσχημο σουτ από κοντινή θέση, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:51

57': Κόρνερ κερδίζει ο Βέρμπιτς για τον ΠΑΟ, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

20:50

57': Κίτρινη στον Πάολο Φερνάντες για φάουλ στον Παλάσιος.

20:46

52': Πλασέ του Τσέριν από το ύψος του πέναλτι, δεν ανησυχεί ο Κλέιμαν.

20:45

51': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό παραχωρεί ο Άλχο, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μπερνάρντ.

20:42

48': Σουτ του Οζέγκοβιτς από θέση μέσα δεξιά, κόντρα στον Μάγκνουσον, νέο κόρνερ. Περνά κι αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

20:41

47': Τρία σερί κόρνερ για τους Βολιώτες δεν αποφέρουν τίποτα.

20:39

46': Νοκέρ αντί Μεθκίδα, πρώτη αλλαγή για το Βόλο.