-
1
23:57

23:56

Δεν μπόρεσε να αντέξει στην πίεση της Φράιμπουργκ η ομάδα του Μίτσελ, δέχθηκε για μία ακόμη φορά γκολ μετά το 90' και η Ελλάδα μένει από το Νοέμβριο χωρίς εκπρόσωπο στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.

23:54

Ο Ολυμπιακός μένει εκτός Ευρώπης, με 2 βαθμούς θα τερματίσει 4ος και τελευταίος, αφού η Ναντ έχει πλέον 6 πόντους και συνεπώς είναι διαδικαστικό το ματς με τους Γάλλους στο «Γ. Καραϊσκάκης».

23:54

Η Ναντ την ίδια στιγμή κερδίζει με 2-1 την Καραμπάγκ με γκολ στο 90'+5...

23:53

90'+8: Λήξη του αγώνα, 1-1.

23:53

90'+7: Κίτρινη και στον Ρέτσο.

23:52

90'+6: Κόκκινη στον Μπα! Με δεύτερη κίτρινη και αυτή για διαμαρτυρία.

23:51

90'+5: Κίτρινη στον Μπα για διαμαρτυρία.

23:49

Η κεφαλιά του Κιούμπλερ μετά το κόρνερ, δεν μπορεί να τα πιάσει όλα πια ο Πασχαλάκης, 1-1.

23:49

90'+3: ΓΚΟΛ για τη ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ!

23:49

90'+2: Ο Πασχαλάκης διώχνει σε κόρνερ σέντρα-σουτ του Γκρίφο.

23:47

90': Κίτρινη στον Πασχαλάκη για καθυστέρηση.

23:47

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:44

88': Ο Πασχαλάκης νικά και τον Γέονγκ σε κοντινή κεφαλιά. Καταπληκτικός ο 33χρονος γκολκίπερ.

23:43

87': Πιέζει ασφυκτικά η Φράιμπουργκ, πρέπει να κρατήσει λίγο μπάλα ο Ολυμπιακός.

23:39

83': Βαλμπουενά αντί Μασούρα, Ούι Τζο Χουάνγκ αντί Ελ Αραμπί, Ρέτσος αντί Βρουσάι, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Ολυμπιακού.

23:38

82': Κίτρινη στον Ελ Αραμπί.

23:37

81': Ο Πασχαλάκης σε τρομερή απόκρουση ύστερα από κεφαλιά του Γκρίφο!

23:36

80': Κίτρινη στον Μασούρα.

23:34

78': Σιλντίγια αντί Λίνχαρτ, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Φράιμπουργκ.

23:33

77': Νέα σημαντική απόκρουση του Πασχαλάκη σε σουτ στην κίνηση του Πέτερσεν από αριστερά της περιοχής.

23:28

72': Πέτερσεν αντί Γκρέγκοριτς, τέταρτη αλλαγή για τους Γερμανούς.

23:27

71': Σουτ του Γκρίφο από θέση μέσα αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

23:25

69': Κούντε αντί Μπιέλ, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

23:22

66': Κόρνερ για τη Φράιμπουργκ, που πιέζει πολύ τον Ολυμπιακό. Ο Μίτσελ θα πρέπει να βοηθήσει κάπως με ενίσχυση στο κέντρο. Το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο.

23:20

64': Σουτ του Έγκεσταϊν από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

23:20

64': Τρεις αλλαγές για τη Φράιμπουργκ. Γέονγκ αντί Κίρεχ, Βάισχαουπτ αντί Ντόαν, Έγκεσταϊν αντί Κάιτελ.

23:17

61': Μακρινό σουτ του Λίνχαρτ, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

23:15

59': Σπουδαία απόκρουση του Πασχαλάκη σε διαγώνιο σουτ από δεξιά του Κιούμπλερ, σημαντική ευκαιρία για τη Φράιμπουργκ.

23:14

58': Καλό σουτ του Άβιλα από θέση έξω δεξιά, άουτ.

23:14

58': Ο Γκίντερ εκτελεί από δεξιά το κόρνερ, γυριστή κεφαλιά του Χέφλερ, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

23:13

57': Κόρνερ παραχωρεί ο Ρέαμπτσιουκ.

23:10

54': Ο Γκίντερ πέφτει στην περιοχή, δεν υπάρχει κάτι από το μαρκάρισμα του Άβιλα.

23:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.