3
20:32

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:32

Ο Ατρόμητος κερδίζει με 1-3 τον Αστέρα Τρίπολης στην παράταση και παίρνει το εισιτήριο για τους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας.

20:31

Λήξη του αγώνα.

20:29

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:29

Ο Μουνίθ εκτελεί ψηλά το πέναλτι, δοκάρι και μέσα και 1-3.

20:29

120': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:28

119’: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Κλωναρίδης ντριμπλάρει τον Παπαδόπουλο, που τον ανατρέπει καθαρά και βλέπει και την κίτρινη κάρτα.

20:26

117': Κίτρινη κάρτα στον Μουνίθ.

20:24

114’: Σουτ του Οικονομίδη από θέση μέσα αριστερά, σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος που δεν αποφέρει κάτι.

20:23

112’: Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Κωστέας αντί Άλβαρες.

20:22

Συρτό σουτ του Κιάρτανσον μέσα από το ημικύκλιο, στη δεξιά γωνία του Παπαδόπουλου η μπάλα και 1-2.

20:21

112': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:19

110': Κίτρινη κάρτα στον Στάνκο.

20:17

108': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:16

107': Σέντρα Οικονομίδη από τα αριστερά, εύκολα μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

20:15

105': Έναρξη στο δεύτερο μέρος της παράτασης.

20:13

Αστέρας Τρίπολης και Ατρόμητος είναι ισόπαλοι 1-1, σκορ που αν δεν αλλάξει θα οδηγηθούμε στη διαδικασία των πέναλτι.

20:13

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου της παράτασης.

20:11

Ο Κρέσπι κάνει μία σέντρα με πάρα πολύ ύψος από τα δεξιά, ο Καστάνο κερδίζει στον αέρα τον Κιβρακίδη και με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι ισοφαρίζει σε 1-1.

20:11

105': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

20:06

100': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κιάρτανσον στη θέση του τραυματία Τζαβίδα.

20:04

97’: Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης! Από τον άξονα ο Τιλίκα βγάζει υπέροχη μπαλιά για τον Κρέσπι που αστοχεί από εξαιρετική θέση.

20:01

Ο Μουνίθ σεντράρει από τα αριστερά και ο Κλωναρίδης με τρομερό βολέ από πλάγια θέση, στο δεύτερο δοκάρι, γράφει το 0-1.

20:01

94': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:56

91': Ξεκινάει η παράταση.

19:55

Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Στάνκο αντικαθιστά τον Καρμόνα.

19:52

Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος 0-0 και πάμε σε παράταση...

19:51

Τελευταίο σφύριγμα από τον Κουτσιαύτη.

19:50

90+4': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Μουνίθ πλασάρει από μακρινή απόσταση, όμως ο Παπαδόπουλος απογειώνεται και με το αριστερό χέρι πετά τη μπάλα σε κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

19:48

90+1’: Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με τον Γκονζάλες να κάνει το σουτ από θέση μέσα δεξιά αλλά να μη βρίσκει στόχο.

19:47

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:47

90’: Ο Μπαράλες κάνει την κεφαλιά από το ύψος της περιοχής, μετά από σέντρα του Μπαρτόλο από τα αριστερά, λίγο έξω.

19:43

86': Κίτρινη κάρτα στον Οικονομίδη.

19:40

84': Οικονομίδης αντί Τζοβάρα και Ντε Μποκ αντί Αθανασίου για τον Ατρόμητο.

19:39

83’: Ο Μπαρτόλο ζητά πέναλτι για ανατροπή του από τον Κιβρακίδη. Συνέχεια στο ματς δίνει ο Κουτσιαύτης, δεν υπάρχει VAR σε αυτή τη φάση να σημειώσουμε. Διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι.

19:33

77': Πιο φρέσκος δείχνει ο Ατρόμητος μετά και τις αλλαγές του Κρις Κόουλμαν.

19:30

74’: Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά με τον Μουνίθ, βγάζουν τη μπάλα από τα καρέ τους οι γηπεδούχοι.

19:25

68': Σέντρα του Άλβαρες από τα αριστερά, κακή, απευθείας άουτ η μπάλα.

19:24

67’: Διπλή αλλαγή και για τον Ατρόμητο. Μουνίθ και Κλωναρίδης στις θέσει των Κούεν και Ροτάριου αντίστοιχα.

19:22

65’: Διπλή αλλαγή για τους Αρκάδες. Κρέσπι αντί Μπενίτο και Μπαρτόλο αντί Σίτο.

19:20

63': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Κούεν σουτάρει με δύναμη μέσα από την περιοχή αλλά ο Παπαδόπουλος διώχνει εξαιρετικά με το πόδι.

19:16

61': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, αναγκαστική. Ο Φριντζόνσον δεν μπορεί να συνεχίσει και τη θέση του παίρνει ο Γκονζάλες.

19:15

Σηκώνεται ο επιθετικός του Ατρόμητου και στο λεπτό το ματς συνεχίζεται.

19:14

58': Μικρή διακοπή για να προσφερθούν οι πρώτες βοήθειες στον Φριντζόνσον.

19:10

52’: Ο Καστάνο κατεβάζει τη μπάλα, τη φέρνει μπροστά του και εκτελεί με το δεξί από το πέναλτι, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης. Σαν επιθετικός κινήθηκε εδώ ο στόπερ των γηπεδούχων…

19:05

48': Σουτ του Σίτο έξω από την περιοχή, δύο μέτρα πάνω από την εστία.

19:02

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

19:01

Αναγκαστική αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Ντομίνγκεθ αντιμετωπίζει πρόβλημα, λόγω μιας σύγκρουσης που είχε στο τέλος του πρώτου μέρους με τον Σουάρεθ, αφήνοντας τη θέση του στον Προύντζο. Ντεμπούτο για τον 19χρονο μέσο με την πρώτη ομάδα.