-
0
22:28

22:26

Αποτελεσματικός ο Άρης, αρκετά καλός στο β' ημίχρονο και θετική πρεμιέρα. Ο Λεβαδειακός δεν βρήκε γκολ στο πρώτο μέρος, που έβγαινε με αξιώσεις στην επίθεση, και μοιραία δεν απέφυγε την ήττα, δείχνοντας πάντως καλά στοιχεία.

22:26

90'+5: Λήξη του αγώνα, 3-0.

22:21

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:19

89': Ο Μάρκοβιτς νικά στο τετ α τετ τον Ζερβίνιο μετά την πάσα του Μανού Γκαρθία, κοντά στο 4-0 ο Άρης.

22:13

82': Μαζικού αντί Πίρσμαν, Χατζηιωάννου αντί Γκρέι, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Άρη.

22:09

78': Ξεκάθαρη η υπεροχή του Άρη στο β' ημίχρονο, φτάνει απόλυτα δίκαια στο τρίποντο.

22:07

77': Βουτσάς αντί Βρακά, Ρεγκίς αντί Συμελίδη, άλλες δύο αλλαγές για τους Βοιωτούς.

22:05

75': Κίτρινη στον Ντουκουρέ για φάουλ στον Λούα Λούα.

22:04

74': Ζερβίνιο αντί Πάλμα, ντεμπούτο για τον Ιβοριανό άσο με τους «κίτρινους», ζεστό χειροκρότημα από τους οπαδούς των γηπεδούχων.

22:04

73': Καλό διαγώνιο σουτ του Λούα Λούα από θέση μέσα αριστερά, δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

22:03

72': Κίτρινη στον Συμελίδη.

22:01

70': Το cooling break του β' ημιχρόνου.

21:59

Ο Γκρέι δεν θα αστοχήσει αυτή τη φορά, ο Πάλμα τη βαθιά μπαλιά από αριστερά, ο Γκρέι πλασάρει σωστά και δυνατά μόνος προ του Μάρκοβιτς, 3-0.

21:59

68': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:57

67': Ο Βήχος εκτελεί απευθείας φάουλ, καλό είναι, η μπάλα περνά λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

21:53

62': Νίκας αντί Μουτίνιο, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

21:52

62': Και νέα σπουδαία ευκαιρία θα σπαταλήσει ο Γκρέι, δέχεται την πάσα του Μανού Γκαρθία, αλλά πλασάρει άουτ στο τετ α τετ με τον Μάρκοβιτς από δεξιά της περιοχής.

21:50

59': Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Γκρέι, που πλασάρει αφύλακτος από το ύψος του πέναλτι μετά από υπέροχη πάσα του Μαντσίνι από δεξιά, για να κάνει σπουδαία απόκρουση ο Μάρκοβιτς.

21:48

58': Λούα Λούα αντί Μπελμόντ, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

21:46

55': Σουτ του Μαντσίνι εκτός περιοχής, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:42

51': Σέντρα του Φαμπιάνο από δεξιά, κοντινό πλασέ στην κίνηση του Γκρέι και η μπάλα ψηλά άουτ, σημαντική ευκαιρία ήταν αυτή για τον Άρη.

21:40

50': Κίτρινη στον Μπελμόντ για φάουλ στον Ντιοπ.

21:36

46': Δύο αλλαγές για τον Άρη, Ντιοπ αντί Νταμπό, Μανού Γκαρθία αντί Καμάτσο.