-
0
23:36

23:35

Αρκετά μέτριος ο ΠΑΟΚ στο β' ημίχρονο, αλλά δεν... πολυαγχώθηκε για να κρατήσει το 1-0 και έκανε νικηφόρα πρεμιέρα. Λίγα πράγματα από τον Παναιτωλικό στην Τούμπα.

23:35

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-0.

23:32

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:30

89': Ο Σενγκέλια το συρτό σουτ εντός περιοχής ύστερα από λάθος του Κουλιεράκη, δεν έχει πρόβλημα να μπλοκάρει ο Κοτάρσκι.

23:29

88': Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο ΠΑΟΚ, ωραία σέντρα του Φιλίπε Σοάρες από δεξιά, κοντινό πλασέ στην κίνηση από τον αφύλακτο Ντάγκλας Αουγκούστο και άουτ.

23:24

83': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό παραχωρεί ο Κούρτιτς, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Νταγκό.

23:22

81': Μλάντεν αντί Βαρόνε, Ξενιτίδης αντί Ντουάρτε, Ζοάο Πέδρο αντί Καρέλη, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Παναιτωλικού.

23:21

81': Άλλες δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ και ολοκληρώνονται, Σάστρε αντί Λύρατζη, Κωνσταντέλιας αντί Νάρεϊ.

23:16

75': Κίτρινη στον Αποστολάκη για φάουλ στον Ελ Καντουρί.

23:15

74': Σουτ του Λύρατζη από θέση μέσα δεξιά, σε κόρνερ διώχνει ο Ανέστης. Περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

23:13

71': Ολιβέιρα αντί Μπράντον Τόμας, Φιλίπε Σοάρες αντί Τιάγκο Ντάντας, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

23:12

71': Σενγκέλια αντί Ντίας, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

23:11

70': Ο Κούρτιτς την πάσα στον Ντάγκλας Αουγκούστο, στην πλάτη της άμυνας των Αγρινιωτών, ο Βραζιλιάνος χαφ πλασάρει άστοχα από αριστερά της περιοχής.

23:06

65': Ελ Καντουρί αντί Μπίσεσβαρ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

23:05

64': Κίτρινη στον Ντουάρτε για φάουλ στον Κούρτιτς.

22:59

57': Νταγκό στο ματς αντί Χατζηθεοδωρίδη, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

22:58

57': Καλό σουτ του Ντουάρτε από θέση μέσα δεξιά, δύσκολη απόκρουση του Κοτάρσκι. Ουσιαστικά, η πρώτη ευκαιρία του Παναιτωλικού στο παιχνίδι ήταν αυτή.