-
1
22:01

21:59

Δεν παίρνει τη νίκη ο Ολυμπιακός, δεν έχει κερδίσει ακόμα σε 90λεπτο ή σε 120 λεπτά αγώνα φέτος, θέλει μόνο νίκη την επόμενη Πέμπτη (25/8) στο «Γ. Καραϊσκάκης» για να βρεθεί στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ.

21:59

90'+9: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:57

90'+8: Κίτρινη στον Ντε Λα Φουέντε για φάουλ στον Καμπράλ.

21:54

90'+5: Γκολ του Χέντι ακυρώνεται ως οφσάιντ. Οριακή η φάση κι ενώ VAR δεν υπάρχει.

21:51

90'+2: Πέμπτη και τελευταία αλλαγή του Ολυμπιακού, Μπουχαλάκης αντί Κούντε.

21:50

90': Εννέα τα λεπτά των καθυστερήσεων. Μάλλον υπερβολικός ο χρόνος, δίλεπτη ήταν η διακοπή για τις κροτίδες κι ένα λεπτό διεκόπη το παιχνίδι για το cooling break.

21:42

83': Κόρνερ παραχωρεί ο Σισέ για τον Απόλλωνα, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:42

82': Κίτρινη στον Χασάν για διαμαρτυρία.

21:38

79': Ντεμπούτο και για τον Ντε Λα Φουέντε, αντικαθιστά τον Ζινκερνάγκελ, μπαίνει και ο Βρουσάι αντί του Ραντζέλοβιτς.

21:34

74': Χέντι αντί Ντιγκινί, τέταρτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Λεμεσού.

21:32

73': Τα έκανε όλα ο Χουάνγκ όσο έπαιξε, ομόρφυνε το παιχνίδι του Ολυμπιακού, βρήκε δίχτυα και τελικά έφυγε τραυματίας από το ματς. Θα το θυμάται αναμφίβολα το ντεμπούτο του με τη φανέλα των Πειραιωτών ο Νοτιοκορεάτης χαφ.

21:25

66': Και αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Αγκιμπού Καμαρά αντί Χουάνγκ. Φεύγει και ο Ελ Αραμπί από το παιχνίδι, στη θέση του ο Χασάν.

21:24

65': Ο Χουάνγκ έχει τραυματιστεί.

21:24

64': Ο Χουάνγκ το πλασέ στην κίνηση μετά από πάσα του Ελ Αραμπί, με τα πόδια διώχνει ο Γιοβάνοβιτς.

21:19

60': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα Λεμεσού, Ελχατζί Μπα αντί Κυριάκου, Σάχαρ αντί Γιάνγκα.

21:16

57': Ο Ελ Αραμπί αστοχεί από πλεονεκτική θέση, έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ όμως. Σε κάθε περίπτωση, ο Μαροκινός φορ δείχνει ότι δεν είναι η βραδιά του.

21:15

55': Νέα ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, ο Χουάνγκ κάνει ό,τι θέλει την άμυνα των Κύπριων, γυρίζει από δεξιά της περιοχής, αλλά ο Γιοβάνοβιτς διώχνει προ του Ελ Αραμπί.

21:14

54': Ο Ελ Αραμπί σπαταλά τεράστια ευκαιρία για το 1-2, Χουάνγκ και Ραντζέλοβιτς συνεργάζονται ωραία στην αντεπίθεση, αλλά ο Ελ Αραμπί κάνει κάκιστο κοντρόλ και δεν καταφέρνει καν να σουτάρει.

21:12

52': Μετά από μια δίλεπτη διακοπή το ματς συνεχίζεται.

21:09

50': Ξαφνικά οι οπαδοί του Απόλλωνα Λεμεσού πετούν αρκετές κροτίδες και γίνεται λίγο αποπνικτική η ατμόσφαιρα.

21:05

21:05

46': Ονγκεντά αντί Βα, πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Λεμεσού.