-
1
21:26

21:25

Ο Παναιτωλικός παίρνει σπουδαία νίκη, με τον Καρέλη να έρχεται από τον πάγκο και να δίνει τη λύση. Με 15 βαθμούς πιάνει στην 9η θέση τον Βόλο, ενώ οι Περιστεριώτες με 9 πόντους παραμένουν στη 13η θέση.

21:25

90'+7: Λήξη του αγώνα, 2-1.

21:24

90'+6: Περέιρα αντί Ντουάρτε, τέταρτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

21:23

90'+5: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φλόρες, δύσκολα σε κόρνερ διώχνει ο Πίριτς. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:21

90'+3: Λούι αντί Μεντόσα, τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

21:20

90'+2: Ο Σπιριντόνοβιτς βλέπει εκτός εστίας τον Μελίσσα, αλλά δεν είναι καλό το ψηλοκρεμαστό πλασέ, αποκρούει ο γκολκίπερ των γηπεδούχων.

21:18

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:14

86': Τζαβίδας αντί Ντένιτς, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:13

86': Κίτρινη στον Ντένιτς.

21:13

85': Σέντρα του Ντουάρτε από δεξιά, αφύλακτος πιάνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι ο Κορνέλιους, άουτ.

21:10

82': Ο Τσιγγάρας πέφτει στην περιοχή, μόνος του έχει πέσει, δεν υπάρχει πέναλτι.

21:09

Kαι δεν υπάρχει γκολ, ο Καρέλης πριν σκοράρει με δυνατό σουτ είχε βρει την μπάλα με το χέρι.

21:09

Ο διαιτητής Ευαγγέλου θα δει τη φάση στο VAR.

21:08

80': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

21:06

Ο Χουχούμης τη σέντρα από αριστερά, λανθασμένα διώχνει προς τα πίσω με το κεφάλι ο Σάλομον και ο Καρέλης με κοντινή κεφαλιά γράφει το 2-1.

21:06

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

21:05

77': Νάτσος αντί Χαρίση, Βασιλαντωνόπουλος αντί Μπεντινέλι, δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο.

21:04

76': Σέντρα από δεξιά του Ντουάρτε, πολύ άστοχη η κεφαλιά του Βέργου.

21:03

75': Τσιγγάρας αντί Αντούνες, Καρέλης αντί Μπαρμπόσα, δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

21:01

72': Κερδίζει κόρνερ ο Ντένιτς για τον Ατρόμητο, δεν είναι καλή αυτή τη φορά η εκτέλεση του Σπιριντόνοβιτς.

20:59

71': Κίτρινη στον Αποστολάκη για δυνατό φάουλ στον Μπεντινέλι.

20:53

66': Κίτρινη στον Χουχούμη.

20:53

65': Κόρνερ κερδίζει ο Χουχούμης, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:51

63': Ο Βέργος σκοράρει με κεφαλιά, αλλά σωστά το γκολ δεν μετρά, ήταν σε θέση οφσάιντ.

20:50

62': Συρτό σουτ του Μπεντινέλι εκτός περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Μελίσσας.

20:45

57': Κίτρινη στον Σάλομον για φάουλ στον Αντούνες.

20:44

Ο Σπιριντόνοβιτς εκτελεί από δεξιά το κόρνερ, η μπάλα φτάνει στον αφύλακτο Μαυρομμάτη, που στοπάρει και με σουτ από το ύψος του πέναλτι βρίσκει δίχτυα για το 1-1.

20:44

55': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:43

55': Κόρνερ παραχωρεί ο Φλόρες για τον Ατρόμητο.

20:40

53': Καλό σουτ του Χαρίση από θέση έξω αριστερά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:37

49': Βαθιά μπαλιά του Μαυρομμάτη στον Κουλούρη, που κάνει το δυνατό σουτ στην κίνηση εκτός περιοχής και αριστερά, δεν ανησυχεί ο Μελίσσας.

20:33

46': Σπιριντόνοβιτς αντί Στρούγγη, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.