-
2
19:17

19:16

Ο ΠΑΣ Γιάννινα παίρνει σπουδαία νίκη με ανατροπή και είναι μόνος στην 3η θέση με 22 βαθμούς. Παραμένει 8ος ο Βόλος με 14 πόντους.

19:15

90'+9: Λήξη του αγώνα, 3-2.

19:14

90'+9: Ο Σοάρες στο δεύτερο δοκάρι δεν μπορεί να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα μετά τη σέντρα του Φαν Βέερτ από αριστερά. Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ.

19:10

90'+5: Παντελάκης αντί Λώλη, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:06

90': Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:05

89': Βοϊτκόφσκι αντί Νίνη, Τερεζίου αντί Ροσέρο, δύο αλλαγές για τον Βόλο.

19:02

87': Λιάσος αντί Μορέιρα, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

19:02

Ο Εραμούσπε ευστοχεί από την άσπρη βούλα, τη βρήκε ο Κλέιμαν την μπάλα, αλλά δεν απέτρεψε το 3-2.

19:01

86': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:01

85': Κίτρινη στον Κλέιμαν.

18:59

84': Κίτρινη στον Ντομίνγκεθ.

18:58

83': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΣ! Ήταν όντως παράβαση, πάτημα από πίσω στον Πίρσμαν από τον Ροσέρο.

18:58

82': Ο διαιτητής Φωτιάς πάει στο VAR για περίπτωση πέναλτι του Ροσέρο στον Πίρσμαν.

18:53

77': Ρινέρ αντί Ορός, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.

18:51

76': Σέντρα του Ντομίνγκεθ από δεξιά, άστοχη κεφαλιά του Μορέιρα.

18:48

72': Δυνατό μακρινό σουτ του Κάργα, άουτ.

18:46

70': Κίτρινη στον Γκρίλο.

18:38

62': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Λώλης αντί Μπρένερ.

18:36

61': Το γκολ μετρά κανονικά με τα πολλά.

18:35

Εξετάζεται η φάση στο VAR για πιθανό χέρι του Περέα και για το αν ήταν οφσάιντ.

18:33

Ο Σάλιακας τη σέντρα από δεξιά, δεν μπορεί να διώξει ο Γκρίλο σε λανθασμένη αντίδραση, ο Περέα με το σώμα κάνει κάτι σαν προβολή και βρίσκει δίχτυα (2-2).

18:33

57': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:30

54': Μακρινό σουτ του Σάλιακα, άουτ.

18:29

54': Έχει μπει καλύτερα ο ΠΑΣ στο δεύτερο μέρος.

18:21

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.