2
16:54

Από το a-sports.gr να έχετε ένα καλό υπόλοιπο Κυριακής.

16:52

Δίκαιη ισοπαλία στο «Αθ. Διάκος», στο β' ημίχρονο ήταν εξαιρετικό το παιχνίδι, και οι δύο ομάδες το πάλεψαν για τη νίκη. Βέβαια, αυτό το 2-2 διατηρεί τους Φθιώτες χωρίς νίκη στην έδρα τους και χωρίς νίκη γενικότερα τους Περιστεριώτες, που με 3 βαθμούς παραμένουν ουραγοί.

16:52

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-2.

16:49

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

87': Το κόρνερ του Ατρομήτου εκτελεί ο Μουνίθ, ο Γκαραβέλης μπλοκάρει.

16:45

87': Μουνίθ αντί Βασιλαντωνόπουλου, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

16:44

86': Ο Κουλούρης το χαμηλό γύρισμα από δεξιά, σε κόρνερ διώχνει σωτήρια ο Γκόλεμιτς.

16:43

85': Το κόρνερ εκτελεί ο Προβυδάκης από αριστερά, ο νεοεισελθών Μαζουλουξής την κεφαλιά, μπλοκάρει ο Πίριτς.

16:42

85': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Λαμίας, Μαζουλουξής αντί Μανούσου.

16:42

84': Κόρνερ κερδίζει ο Άνχελ Μαρτίνεθ για τη Λαμία.

16:41

83': Κίτρινη στον Σάλομον.

16:39

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Κιβρακίδης τη σέντρα από δεξιά, κοντράρει η μπάλα και ο αφύλακτος Καστεγιάνο με πλασέ στην κίνηση από κοντά τη στέλνει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

16:37

Ο Προβυδάκης εκτελεί κόρνερ από δεξιά, ο Βασιλαντωνόπουλος δεν μπορεί να διώξει σωστά την μπάλα και σε κενή εστία εξ επαφής ο Αραμπούλι ισοφαρίζει, 2-2.

16:37

79': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

16:36

78': Τσούκαλος αντί Τιρόνε, τέταρτη αλλαγή για τη Λαμία.

16:33

75': Κιβρακίδης αντί Μπεντινέλι, Κλωναρίδης αντί Καρτάλη, δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο.

16:32

74': Ο Τιρόνε σουτάρει πέφτοντας και με πλάτη προς το τέρμα, άουτ.

16:28

70': Μακρινό σουτ του Καρτάλη, άουτ.

16:25

67': Νάτσος αντί Ντένιτς, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

16:20

63': Ελευθεριάδης αντί Καραμάνου, Προβυδάκης αντί Σκόνδρα, Γκέντσογλου αντί Τζανδάρη, τρεις αλλαγές για τη Λαμία.

16:16

Ο αμαρκάριστος Βασιλαντωνόπουλος δέχεται την πάσα του Ντένιτς και με διαγώνιο πλασέ από δεξιά γράφει το 1-2. Δεν πανηγυρίζει, επειδή είχε παίξει παλαιότερα στη Λαμία.

16:16

58': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:15

57': Σουτ του Κουλούρη από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

16:14

56': Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Μπεντινέλι, μετά από πάσα του Κουλούρη κάνει το διαγώνιο σουτ από θέση μέσα δεξιά, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

16:13

55': Σουτ του Κουλούρη από μακρινή απόσταση, δεν αιφνιδιάζεται ο Γκαραβέλης.

16:08

50': Συρτό σουτ του Μπεντινέλι από αριστερά της περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

16:07

49': Δυνατό σουτ στην κίνηση από τον Άνχελ Μαρτίνεθ, ενστικτωδώς διώχνει ο Πίριτς, που δεν είχε καλό οπτικό πεδίο. Καλή στιγμή για τη Λαμία.

16:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.