-
2
21:26

21:25

Ο Ολυμπιακός κερδίζει με 2-1, χωρίς να ικανοποιήσει με την απόδοσή του, και με 20 βαθμούς παραμένει στην κορυφή της Σούπερ Λίγκας 1. Πολύ μαχητικός ο Παναιτωλικός, δεν μπόρεσε να αποφύγει όμως την ήττα.

21:25

90'+8: Λήξη του αγώνα, 1-2.

21:24

90'+8: Κίτρινη στον Κορνέλιους για φάουλ στον Παπασταθόπουλο.

21:21

90'+5: Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού, Σισέ αντί Αγκιμπού Καμαρά.

21:20

90'+3: Κίτρινη στον Ντουάρτε για φάουλ στον Βαλμπουενά.

21:17

90'+1: Ο Παναιτωλικός βγάζει πείσμα και πάθος στο παιχνίδι του, ο Ολυμπιακός δεν μπορεί να κρατήσει μπάλα στα τελευταία λεπτά.

21:17

90': Επτά τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:13

87': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:12

85': Ο Ολυμπιακός έχει δώσει μέτρα στο γήπεδο στον Παναιτωλικό.

21:10

84': Καρέλης αντί Μπακαδήμα, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

21:08

82': Κούντε αντί Τικίνιο, τέταρτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:07

81': Κερδίζει κόρνερ ο Τικίνιο για τον Ολυμπιακό, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:05

79': Εκτελεί ο Λούι, κεφαλιά του Κορνέλιους, μπλοκάρει εύκολα ο Βατσλίκ.

21:04

78': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από το κεφάλι του Μπα.

21:02

76': Αποστολάκης αντί Μόρσεϊ, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:56

Ο Ελ Αραμπί ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 1-2.

20:56

70': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:54

68': Και κίτρινη στον Μελίσσα.

20:54

68': ΠΕΝΑΛΤΙ λοιπόν για τον Ολυμπιακό.

20:53

67': Θα δει ο Φωτιάς τη φάση, αλλά είναι ξεκάθαρη η παράβαση, τον... κατεδάφισε ο Μελίσσας τον Βαλμπουενά.

20:52

Για να δούμε τι θα δείξει και το VAR.

20:51

65': Ο Μελίσσας πέφτει πάνω στον Βαλμπουενά, υπάρχει πέναλτι εδώ.

20:50

64': Ασφυκτική πίεση από τον Ολυμπιακό.

20:49

63': Ο Μασούρας το σουτ, κόντρα στον Μπακαδήμα, κόρνερ που περνά κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

20:48

62': Σουτ του Αγκιμπού Καμαρά εκτός περιοχής, άουτ.

20:47

61': Σέντρα του Εμβιλά από δεξιά, κεφαλιά του Μασούρα στο δεύτερο δοκάρι, δύσκολα σε κόρνερ διώχνει ο Μελίσσας. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:45

59': Ο Βαλμπουενά εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Ελ Αραμπί, ο Μελίσσας μπλοκάρει.

20:43

57': Όρθιος ξανά ο Κορνέλιους, δεν τον λες και τυχερό στα τελευταία λεπτά.

20:42

56': Πάλι πεσμένος στο έδαφος ο Κορνέλιους, τον βρήκε η μπάλα στο κεφάλι μετά από δυνατό σουτ του Παπασταθόπουλου.

20:40

55': Ανδρούτσος αντί Λαλά, Βαλμπουενά αντί Μαντί Καμαρά, Ελ Αραμπί αντί Λόπες, τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

20:39

Σηκώνεται ο στόπερ του Παναιτωλικού, τον χειροκροτά ο κόσμος.

20:37

Έχει χτυπήσει ο Κορνέλιους, που συγκρούστηκε με τον Μπα.

20:36

50': Κόρνερ κερδίζει ο Μασούρας για τον Ολυμπιακό, περνά ανεκμετάλλευτη η δική του εκτέλεση.

20:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.