2
22:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:53

Δίκαια νικητής ο ΠΑΟΚ που πήρε την πρόκριση για τους ομίλους του νεοσύστατου Γιουρόπα Κόνφερενς Λιγκ κάνοντας αρκετά καλή εμφάνιση.

22:53

90'+5: Τέλος στο ματς. Ριέκα - ΠΑΟΚ 0-2.

22:52

90'+4: Σουτ του Πάβισιτς, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Πασχαλάκης.

22:50

90'+3: Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Αουγκούστο στη θέση του Σβαμπ.

22:50

90'+2: Καγκάβα το σουτ, στα σώματα η μπάλα.

22:48

90': Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων...

22:47

89': Κίτρινη στον Μουργκ για φάουλ στον Μουργκ.

22:47

89': Προβολή του Βιεϊρίνια, η μπάλα στο δοκάρι, ωστόσο υπάρχει οφσάιντ.

22:41

84': Κι άλλη αλλαγή από την Ριέκα. Ομπρεγκόν στη θέση του Ντρίμιτς.

22:40

81': Αλλαγή για την Ριέκα. Μπούσνα αντί του Τόμετσακ.

22:38

Ο Σφιντέρσκι στρώνει στον Μουργκ, το σουτ έξω από την περιοχή και η μπάλα στο βάθος της εστίας για το 0-2.

22:38

80': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:34

75': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Καγκάβα και Εσίτι αντί των Ελ Καντουρί και Κούρτιτς.

22:33

74': Κίτρινη κάρτα στον Ντρίμιτς για φάουλ πάνω στον Πασχλάκη.

22:30

71': Αλλαγή για τη Ριέκα. Βούκσιτς αντί Γκάλοβιτς.

22:29

71': Σε θέση οφσάιντ ο Ντρίμιτς.

22:29

70': Πάβισιτς το σουτ, η μπάλα ψηλά.

22:27

69': Κόρνερ από τα δεξιά για τη Ριέκα, απομακρύνεται η μπάλα.

22:26

68': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μουργκ αντί Ελ Καντουρί.

22:23

64': Σουτ του Ζίβκοβιτς μέσα από την περιοχή, πάνω στον Κρέσιτς η μπάλα.

22:19

60': Κίτρινη στον Σφιντέρσκι για φάουλ πάνω στον Γκάλοβιτς.

22:18

60': Εκτελεί ο Βιεϊρίνια, περνάει ανεκμετάλλευτο.

22:18

59': Σουτ του Κούρτιτς, η μπάλα κοντράρει και φεύγει σε κόρνερ.

22:16

57': Έχει μπει με διάθεση στο δεύτερο μέρος η Ριέκα, με τον ΠΑΟΚ από την άλλη να έχει μείνει λίγο πίσω.

22:14

55': Ευκαιρία για την Ριέκα. Δυνατό σουτ του Σελάχι, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Πασχαλάκη.

22:08

50': Κίτρινη στον Γκάλοβιτς για διαμαρτυρία.

22:07

48': Μικρή διακοπή στο παιχνίδι μετά από σύγκρουση των Βιεϊρίνια και Τόμετσακ.

22:05

47': Κόρνερ από τα δεξιά για τον ΠΑΟΚ με τον Μπίσεσβαρ, διώχνει ο Τσέριν.

22:04

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος...

22:04

46': Διπλή αλλαγή για τη Ριέκα. Τσέριν και Σελάχι αντί των Βούκτσεβιτς και Λεπινίτσα.