1
20:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

20:51

Η Ελβετία έκανε το καθήκον της και επιβλήθηκε με 3-1 της Τουρκία. Παρ' όλα αυτά δεν υπερισχύει στην ισοβαθμία της Ουαλίας, που ηττήθηκε με 1-0 από την Ιταλία, και περιμένει για το αν θα βρίσκεται στις καλύτερες τρίτες ομάδες.

20:50

Τέλος παιχνιδιού. Ελβετία - Τουρκία 3-1.

20:48

90+1' Ο ΕμΜπαμπού στη θέση του Βίντμερ για τους Ελβετούς.

20:46

3 λεπτά έξτρα χρόνος.

20:42

85' Δύο αλλαγές για την Ελβετία. Ο Ζούμπερ αφήνει την θέση του στον Μπενίτο και ο Εμπολό στον Μεχμέντι.

20:37

81' Κόρνερ για την Ελβετία. Η εκτέλεση του Ζούμπερ απομακρύνεται.

20:36

80' Διπλή αλλαγή για την Τουρκία. Κιεκτσού και Κάραμαν στις θέσεις των Καχβετσί και Ουντέρ.

20:36

Οι Ελβετοί παίζουν μονότερμα και φλερτάρουν με το τέταρτο γκολ.

20:35

78' Κίτρινη για θέατρο στον Τζάκα. Πήγε να εκμαιεύσει το πέναλτι.

20:34

77' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τζάκα, η μπάλα τραντάζει το αριστερό κάθετο δοκάρι του Τσακίρ.

20:33

76' Κι' άλλη κίτρινη σε σύντομο χρονικό διάστημα για τους Τούρκους, αυτή τη φορά στον Σογιουντσού.

20:31

75' Διπλή αλλαγή για την Ελβετία. Ο Σεφέροβιτς αφήνει την θέση του στον Γκαβράνοβιτς και ο Σακίρι στον Βάργκας.

20:31

74' Κίτρινη στον Τσέλικ. Η δεύτερη για τους Τούρκους.

20:28

72' Κόρνερ για την Ελβετία. Εκτελεί ο Σακίρι, στο δεύτερο δοκάρι απευθείας άουτ.

20:27

70' Πρώτη κίτρινη στο ματς για τον Τσαλχάνογλου για πολύ επικίνδυνη προβολή.

20:25

Τρίτη ασίστ στο ματς για τον Ζούμπερ που βρήκε εξαιρετικά από αριστερά τον Σακίρι, και αυτός πλάσαρε ιδανικά σε πρώτο χρόνο για το 3-1.

20:25

68' ΓΚΟΛ για την ΕΛΒΕΤΙΑ!

20:24

Έχει πάρει... θάρρος η Τουρκία. Πολύ μεγάλο το ενδιαφέρον στα τελευταία λεπτά!

20:21

64' Νεό μακρινό σουτ του Σακίρι, απομακρύνει ο Τσακίρ.

20:21

63' Τριπλή αλλαγή για την Τουρκία. Γιοκουσλού αντί Αϊχάν, Κάραμαν αντί Τουφάν και Γιαζίτσι αντί Καχβετσί.

20:20

Ο Καχβετσί πιάνει ένα τρομερό σουτ εκτός περιοχής, και πετυχαίνει ένα πανέμορφο γκολ αφού στέλνει τη μπάλα στο παραθυράκι του Ζόμερ για το 2-1.

20:19

62' ΓΚΟΛ για την ΤΟΥΡΚΙΑ!

20:18

61' Εκτελεί το κόρνερ ο Ροντρίγκεζ, απομακρύνει ο Ντεμιράλ.

20:17

61' Εξαιρετική ατομική ενέργεια και σουτ του Σεφέροβιτς, διώχνει σε κόρνερ ο Τσακίρ.