1
23:56

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλό βράδυ.

23:54

Η Ισπανία έχασε ευκαιρίες με τις οποίες έπρεπε να σκοράρει και τελικά το πλήρωσε με νέα απώλεια βαθμών, με τον αγώνα της κόντρα στη Σλοβακία, να είναι τελικός πλέον.

23:54

Λήξη της αναμέτρησης. Ισπανία - Πολωνία 1-1.

23:52

90+5': Kίτρινη στον Ρόδρι.

23:51

90+3': Κίτρινη στον Λεβαντόβσκι.

23:47

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:44

87': Aλλαγή για την Ιαπανία. Ο Ογιαρθάμπαλ αντί του Μοράτα.

23:43

85': Διπλή αλλαγή για την Πολωνία.

23:41

84': Τεράστια ευκαιρία, ο Μοράτα δεν μπορεί να σκοράρει από πολύ, εξαιρετικός ο Σέζνι, απομακρύνει.

23:39

81': Κίτρινη στον Πάου Τόρες.

23:38

81': O Ρόδρι κάνει το σουτ στην κίνηση μέσα στην περιοχή, μπλοκάρει ο Σέζνι.

23:34

76': Οφσάιντ ο Ζιελίνσκι.

23:30

73': Ο Γιορέντε κάνει την σέντρα από τα δεξιά και ο Φεράν Τόρες πιάνει την κεφαλιά από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ.

23:26

68': Διπλή αλλαγή για την Ισπανία. Σαράμπια και Ρουίθ στη θέση των Μορένο και Κόκε

23:25

67': Αλλαγή για την Πολωνία. Ο Φρανκόφσκι αντί του Σφιντέρσκι.

23:22

65': Eπικίνδυνο γύρισμα του Μοράτα αποκρούει ο Σέζνι.

23:19

61': Αλλαγή για την Ισπανία. Ο Φεράν Τόρες αντί του Όλμο.

23:17

59': Κίτρινη στον Γιόζιακ.

23:16

58': Ο Μορένο στέλνει την μπάλα στο δεξί δοκάρι του Σέζνι, στην επαναφορά αστοχεί ο Μοράτα σε εστία με πεσμένο τον Πολωνό τερματοφύλακα.

23:15

57': Κίτρινη στον Μόντερ.

23:15

57': Πέναλτι για την Ισπανία.Ο Μόντερ πατάει τον Μορένο στην περιοχή σε μία ντρίμπλα του Ισπανού και ο διαιτητής βλέπει τη φάση στο βίντεο, καταλογίζοντας πέναλτι.

23:13

55': Αλλαγή για την Πολωνία. Ο Κοζλόβσκι αντί του Κλιχ

23:13

Ο Γιόζβιακ κάνει την σέντρα από δεξιά, ο Λεβαντόβσκι νικάει τον Λαπόρτ στον αέρα και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα εκεί που δεν φτάνει ο Σιμόν, για το 1-1.

23:11

54': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΩΝΙΑ!

23:10

Οι Ισπανοί κυκλοφορούν γύρω γύρω την μπάλα, έξω από την περιοχή των Πολωνών.

23:03

46': Ξεκινάει το δεύτερο μέρος.

22:47

Με αυτό το γκολ ο άσος της Γιουβέντους, έφτασε τα 4 γκολ σε 6 αγώνες Euro και ισοφάρισε τον Νταβίδ Βίγια με 4 στη 2η θέση των Ισπανών αρχισκόρερ στο τουρνουά. Στην κορυφή βρίσκεται ο Φερνάντο Τόρες με 5 γκολ σε 13 αγώνες

22:47

Η Ισπανία προηγείται με 1-0 της Πολωνίας, χάρις το γκολ του Μοράτα στο 25'.

22:46

22:45

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

22:44

45': Ο Τζόρντι Άλμπα κάνει το γύρισμα από τα αριστερά και ο Μορένο κάνει το σουτ στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα άουτ.

22:42

43': Ο Σφιντέρσκι έξω από την περιοχή κάνει ωραία κίνηση και σουτάρει, αλλά η μπάλα σταματάει το δοκάρι και ο Σιμόν στη συνέχεια διώχνει σε κόρνερ σουτ του Λεβαντόφσκι από κοντά.

22:36

36': Κίτρινη στον Κλιχ.

22:35

35': Ο Λεβαντόφσκι κάνει την σέντρα από τα δεξιά και ο Σφιντέρσκι πετάγεται στο πρώτο δοκάρι με προβολή, η μπάλα άουτ.

22:33

34': Ο Μορένο εκτελεί απευθείας το φάουλ, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι.

22:33

33':Ο Όλμο κερδίζει φάουλ σε εξαιρετική θέση.

22:25

Ο Μορένο, βγάζει μία πανέξυπνη κάθετη στον Μοράτα που φεύγει από κανονική θέση, όπως επιβεβαίωσε το VAR, και από πολύ κοντά κάνει το 1-0.

22:25

Τελικά είναι γκολ. Η φάση ελέγχτηκε από το VAR και το γκολ είναι κανονικό.

22:25

25': O Moράτα σκοράρει, αλλά υποδεικνύεται ως οφσάιντ.