1
17:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

17:52

Η Ουκρανία παίρνει μία αγχωτική νίκη με 2-1 επί της Βόρειας Μακεδονίας και μπαίνει για τα καλά στο κόλπο της πρόκρισης, παρέμειναν χωρίς πόντο οι Σκοπιανοί.

17:51

Τέλος στο ματς.

17:49

90+4': Ο Τραϊκόφσκι κάνει το σουτ, έξω από την περιοχή, ελάχιστα άουτ.

17:47

90+2': Αλλαγή για την Ουκρανία. Σόμπολ αντί του Μαλινόβσκι.

17:46

90+1΄': Kόρνερ για τους Σκοπιανούς ο Αλιόσκι εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

17:46

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

17:41

85': Διπλή αλλαγή για τους Σκοπιανούς. Τρισκόφσκι αντί του Βελκόφσκι και Ριστέβσκι αντί του Αντέμι.

17:40

84': Ο Μαλινόβσκι εκτελεί στην αριστερά γωνία, το πιάνει ο Ντιμιτριέβσκι.

17:39

83': Κίτρινη στον Aβραμόφσκι.

17:38

83': Πέναλτι για την Ουκρανία.Φαίνεται τεντωμένο από τον μεσαίο του τείχους που πατάει στην περιοχή και δίνει πέναλτι.

17:38

82': Περίπτωση πέναλτι πάει να δει ο ρέφερι στο βίντεο!

17:37

Ο ρυθμός έχει πέσει αρκετά στο παιχνίδι, κάτι που ευνοεί τους Ουκρανούς,

17:34

78': Aλλαγή για την Ουκρανία. Έξω ο Σαπαρένκο, μέσα ο Σίντορτσουκ

17:33

77': Αλλαγή για τους Σκοπιανούς. Ο Αβραμόφσκι αντί του Μπάρντι.

17:30

74': O Τσιγκάνκοβ ολομόναχος μέσα στην περιοχή, αστοχεί από πλεονεκτική θέση.

17:25

69': Διπλή αλλαγή για την Ουκρανία. Έξω ο Γιαρμολένκο μέσα ο Τσιγκάνκοφ και έξω ο Γιάρεμτσουκ, μέσα ο Μπεσέντιν

17:24

68': O Τραϊκόφσκι κάνει το σουτ από μακριά και ο Μπούσταν αποκρούει.

17:22

65': Ο Μαλινόβσκι σουτάρει από πλεονεκτική θέση αλλά ο Ντιμιτριέφσκι το βγάζει.

17:21

Η ομάδα του Ανγκελόφσκι αντέδρασε στην κυριαρχία της Ουκρανίας, όχι μόνο με το γκολ ή το δοκάρι που είχε, αλλά και με το γεγονός ότι κρατάει μπάλα.

17:15

59': Kίτρινη στον Βελκόφσκι.

17:12

Ο Μπούστσαν απόκρουσε το πέναλτι του Αλιόσκι, αλλά ο άσος της Λιντς στην επαναφορά ξανασουτάρει με δύναμη και μειώνει σε 2-1.

17:12

57': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΠΙΑΝΟΥΣ!

17:10

55': Δοκάρι για τους Σκοπιανούς και στην συνέχεια κερδίζει πέναλτι. Εκπληκτικό σουτ του Τραϊκόφσκι που βγάζει ο Μπούστσαν με τη βοήθεια του δοκαριού και στην συνέχεια ο Πάντεφ ανατρέπεται από τον Καραβάεβ.

17:06

51': Από την εκτέλεση κόρνερ από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Ζαμπάρνι που σουτάρει μέσα απ' την περιοχή, αποκρούει ξανά ο Ντιμιτριέβσκι.

17:06

51': O Mαλινόφσκι εκτελεί απευθείας το φάουλ από τα δεξιά, ο Ντιμιτριέβσκι με δυσκολία αποκρούει.

17:03

47': O Aντέμι μπαίνει ωραία μέσα στην περιοχή και σουτάρει, αλλά ο Μπουσκάν αποκρούει.

17:01

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

17:01

46': Διπλή αλλαγή για τους Σκοπιανούς. Τσουρλίνοφ αντί Σπιρόφσκι και έξω ο Νικόλοφ, μέσα ο Τραϊκόφσκι