1
18:01

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr

17:59

Η Ρωσία παίρνει την πρώτη της νίκη στο Euro 2020 επικρατώντας με 1-0, χάρις το ωραίο γκολ του Μίραντσουκ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου.

17:58

Τέλος της αναμέτρησης.

17:54

90+3': Σουτ του Ζεμαλέτντινοφ, η μπάλα δεν βρίσκει στόχο.

17:52

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

17:51

90': Κίτρινη στον Ο’ Σένεσι

17:49

89': Κεφαλιά του Αραγιούρι από καλή θέση μέσα στην περιοχή, η μπάλα πάνω από την εστία της Ρωσίας

17:49

88': Κίτρινη στον Ντζικίγια

17:48

87': Σουτ του Ζομπνίν μέσα στην περιοχή, αρκετά ψηλά άουτ.

17:45

85': Διπλή αλλαγή για την Ρωσία. Σόμπολεφ, Μουκίν αντί Ντζούμπα, Μίραντσουκ

17:45

84': Αλλαγή για την Φινλανδία. Ο Γένσεν αντί του Τοίβιο.

17:44

83': Oφσάιντ ο Τζιούμπα.

17:43

Έχει πέσει ο ρυθμός του ματς.

17:42

82': Oφσάιντ ο Σοΐρι.

17:41

Δέκα λεπτά ακόμα μέχρι το τέλος.

17:35

75': Διπλή αλλαγή για την Φινλανδία. Σοΐρι, Λαπαλάινεν αντί Ράιταλα, Πούκι

17:33

72': Μεγάλη ευκαιρία για την Ρωσία. Ο Κουτζιάεφ κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Χραντέτσκι εντυπωσιακά με το ένα χέρι.

17:28

67': Aλλαγή για την Φινλανδία. Ο Κάουκο αντί του Σίλερ.

17:27

66': Σουτ του Ζεμαλετντίνοφ με ωραία διαγώνια κίνηση, για λίγο περνάει έξω.

17:22

62': O Γκολοβίν κάνει το σουτ έξω από την περιιοχή και αριστερά, η μπάλα άουτ.

17:21

61': Αλλαγή για την Ρωσία. Ζεμαλέντινοφ αντί του Οζντόεφ.

17:18

Η Φινλανδία πιέζει για την ισοφάριση.

17:14

54': Ο Πούκι κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, ο Σαφόνοφ μπλοκάρει.

17:12

52': O Γκολοβίν κάνει το μακρινό σουτ, η μπάλα περνάει άουτ.

17:10

49': O Πούκι βγαίνει στην κόντρα και πλασάρει υπό πίεση από το ύψος της περιοχής, η μπάλα ψηλά άουτ.

17:06

46': Ξεκινάει το δεύτερο μέρος.

16:52

Η Ρωσία ήταν καλύτερη στο πρώτο 45λεπτο, βρήκε το γκολ και ήταν γενικά πιο απειλητική ενάντια στη Φινλανδία.

16:51

16:49

45+4':Ο Γκολοβίν βγάζει την σέντρα από τα δεξιά και ο Τζιούμπα πίανει την κεφαλιά μέσα στην περιοχή, μπλοκάρει ο Χραντέτσκι.

16:46

Ο Μίραντσιουκ μπαίνει στην περιοχή, οι Φινλανδοί τον μαρκάρουν με τα μάτια και με εξαιρετικό πλασέ στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνία για το 0-1.

16:46

45+2': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΩΣΙΑ!

16:44

Έξι λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:38

Όλα εντάξει για τους δύο παίκτες.

16:36

37': Ο Ούρονεν προλαβαίνει και διώχνει σε κόρνερ με τον Καραβάεβ να πέφτει στο δοκάρι και να τον χτυπά με τις τάπες στο πρόσωπο.

16:35

36':

16:33

34': Κίτρινη στον Οζντόεφ.

16:30

30': Ο Γκολοβίν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά και ο Ντιφέεβ πιάνει την κεφαλιά, αλλά δεν έχει τύχη.

16:29

30': Χαμός στην περιοχή της Φινλανδίας με την Τζιούμπα να μη μπορεί να σκοράρει από κοντά με την κεφαλιά.

16:26

27': Κίτρινη στον Μπαρίνοφ.

16:26

26': Aλλαγή για την Ρωσία. Ο Καραβάεβ αντί του Φερνάντες, ο οποίος αποχωρεί με φορείο.

16:25

Έχουμε αναγκαστική αλλαγή για την Ρωσία.

16:24

25': Διακοπή στο ματς, ο Φερνάντες βρίσκεται στο έδαφος ο οποίος έπεσε άσχημα μετά από εναέρια μονομαχία και δείχνει να μην μπορεί να συνεχίσει.

16:22

22': Κίτρινη στον Καμαρά.

16:21

Το παιχνίδι έχει αποκτήσει καλό ρυθμό.

16:20

20': Ο Πονγιάμπαλο βγαίνει απέναντι από το Σαφόνοφ, αλλά το σουτ που επιχειρεί μέσα από την περιοχή, αποκρούει με ωραίο τάκλιν του Ντιφέεβ.