Έχουμε μπει στο τελευταίο πεντάλεπτο

18:47

Το δεύτερο γκολ του Πλατέλλα ηρέμησε την ΑΕΚ, που κυκλοφορεί την μπάλα

18:42

Ο Κορδονούρης πήρε την κάρτα για διαμαρτυρία, καθώς ''φωνάζει'' για οφ-σάιντ στο δεύτερο γκολ

18:41

85': Τριτη και τελευταία αλλαγή για τους γηπεδούχους. Στο ματς ο Σούρσος, έξω ο Μπουρσέλης

18:40

84': Κάρτα βλέπει ο Κορδονούρης

18:39

Ο Τσιρίλο σουτάρει δυνατά, ο Ζάλουντοκ δεν μπορεί να μπλοκάρει την μπάλα και ο Πλατέλλας που πήρε το ριμπάουντ με πλασέ φέρνει τούμπα το ματς

18:39

82': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ!

18:38

Αλλαγή για τον ΠΑΟ Κρουσώνα. Μέσα ο Καραταράκης, έξω ο Κολιακουδάκης

18:33

Τελευταίο τέταρτο, η ΑΕΚ πήρε τα πάνω της, ψάχνει και το δεύτερο γκολ

18:29

Ο Βασίλης Τσεβάς πήρε την μπάλα έξω από την μεγάλη περιοχή, γύρισε ωραία και με δυνατό σουτ ισοφάρισε σε 1-1

18:29

73': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ!

18:28

72': Κεραυνός του Πεταυράκη, η μπάλα φεύγει ελάχιστα άουτ και ενώ ο Ζάλουντοκ έμεινε άγαλμα!

18:27

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο, ο ΠΑΟ Κρουσώνα να θυμίσουμε πως κερδίζει 1-0, παίζει και με δέκα παίκτες από το 55'

18:27

Έβαλε εξωτερικά φάλτσα και δεν μπόρεσε να σκοράρει ο Κροάτης

18:26

70': Σουτ σε κενή εστία από τον Πόποβιτς, καταφέρει να το χάσει το γκολ

18:26

Μοναδική χαμένη ευκαιρία για την ΑΕΚ

18:23

67': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ. Μέσα ο Πεταυράκης, έξω ο Τσουμάγκας

18:19

Για την ιστορία, η ΑΕΚ έχει φέτος 8 χαμένα πέναλτι στα 13 που έχει εκτελέσει και μάλιστα με διαφορετικούς παίκτες!

18:18

61': Κοντά το δεύτερο γκολ οι γηπεδούχοι. Ο Κολιακουδάκης Βρέθηκε αριστερά, σούταρε, ο Βούρας του είπε όχι

18:18

Βγάζει στόπερ και βάζει φορ ο Δέλλας μπας και γυρίσει το ματς

18:18

61': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Έξω ο Σταθάκης, μέσα ο Τσεβάς

18:17

Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα

18:16

Δεν αποτελεί είδηση για την ΑΕΚ αυτό. Η Ένωση βάζει πέναλτι φέτος με τους ίδιους ρυθμούς που έβαζε βολές ο... Σακίλ Ο' Νιλ!

18:13

57': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στο ματς περνά ο Καπετανάκης, εκτός ο Σκουτέλης

18:13

56': Ο Ντακόλ εκτελεί το φάουλ, ο Ζάλουντοκ με εντυπωσιακή επέμβαση κρατά το 1-0

18:12

Η δεύτερη για μαρκάρισμα στον Σταθάκη

18:12

Ο Χακιαδάκης μέσα σε πέντε λεπτά βλέπει δύο κίτρινες και αφήνει την ομάδα του με δέκα παίκτες

18:12

55': ΚΟΚΚΙΝΗ κάρτα για τον ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ!

18:09

Δεν υπάρχει ρυθμός στα πρώτα λεπτά της επανάληψης, η ΑΕΚ προσπαθεί να πιέσει αλλά δεν έχει ηρεμία στο παιχνίδι της

18:07

Για... κοκορομαχίες που είχαν σε μια εκτέλεση κόρνερ...

18:06

50': Κάρτα σε Τσιρίλο και Χαλκιαδάκη

18:03

Να σημειώσουμε πως το πρώτο μέρος τελείωσε με τον κόσμο να αποδοκιμάζει τους παίκτες της ΑΕΚ για την κάκιστη εικόνα

18:02

46': Σέντρα στην επανάληψη

17:47

Ημίχρονο στο Παγκρήτιο

17:46

45': Κάρτα βλέπει ο Μπουρσέλης για σκληρό μαρκάρισμα

17:46

Το γκολ έχει επηρεάσει εμφανώς τους παίκτες της ΑΕΚ

17:45

45': Κάκιστη εκτέλεση φάουλ του Γροντή, η μπάλα στην... εξέδρα

17:43

Σταθερότατος μέχρι τώρα ο γκολκίπερ του ΠΑΟΚ

17:42

42': Σέντρα προς τον Ανάκογλου, αυτός δεν κάνει σωστά το κοντρόλ και ο Ζάλουντοκ δεν χάνει την ευκαιρια να βγει, να μπλοκάρει και να καθαρίσει ακόμα μια φάση

17:41

Προσπαθεί να αντιδράσει η ΑΕΚ που πέφτει θύμα για ακόμα μια φορά των παιδικών λαθών στην άμυνα

17:40

Έξαλλος ο Δέλλας με την αμυντική λειτουργία της ομάδας και ειδικά με τον Σταθάκη!

17:35

Όλα ξεκίνησαν αρχικά, πάντως, από το νέο λάθος του Σταθάκη, ο οποίος από ακίνδυνη μπάλια, χάνει τον Σκουτέλη που βγαίνει στην πλάτη του, προλαβαίνει και τον Βούρα και γράφει το 1-0

17:33

Κακή έξοδος του Βούρα ο Σκουτέλης πετάγεται και ανοίγει το σκορ

17:33

33': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ!

17:28

28': Τραγικό λάθος του Σταθάκη, ο Μπουρσέλης περνά τον Γεωργέα, πασάρει παράλληλα, ωστόσο ο Τσιρίλο απομακρύνει τελευταια στιγμή

17:25

Ισορρόπησαν κάπως το παιχνίδι οι γηπεδούχοι

17:19

Συμπληρώσαμε 20λεπτο στο Παγκρήτιο, η ΑΕΚ πάντα ελέγχει το παιχνίδι και πιέζει στο μισό γήπεδο τον ΠΑΟ Κρουσώνα

17:15

15': Σουτ του Πλατέλλα με εξωτερικό φάλτσο, ο Ζάλουντοκ με το πόδι διώχνει και κρατά σε ακόμα μια περίπτωση το μηδέν!

17:14

Πιέζει η ΑΕΚ όσο περνά η ώρα και ελέγχει το παιχνίδι

17:13

13': Κεραυνός του Ντακόλ, ο Ζάλουντοκ δύσκολα κρατά το μηδέν με εντυπωσιακή επέμβαση

17:12

12': Νέα καλή στιγμή για την Ένωση. Σουτ του Ανάκογλου, είναι αδύναμο, η μπάλα στην αγκαλιά του γκολκίπερ των γηπεδούχων

17:10

10': Πρώτη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Ανάκογλου πασάρει στον Πλατέλλα, αυτός μπαίνει στην περιοχή σουτάρει με το δεξί, η μπάλα άουτ

17:06

Η ΑΕΚ έχει κερδίσει δύο κόρνερ αλλά περνούν ανεκμετάλλευτα

17:06

Χωρίς κάτι ιδιαίτερο το πρώτο πεντάλεπτο, αναγνωσιστικό παιχνίδι

17:01

1': Σέντρα στο παιχνίδι

16:59

Εννοείται πως υπάρχει κόσμος της ΑΕΚ στις εξέδρες του Παγκρητίου σταδίου

16:57

Οι δύο ομάδες κάνουν την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο, σε λίγα λεπτά η σέντρα

Ζάλουντοκ, Τζωρμπατζάκης, Ταβλαδωράκης, Μακατουνάκης, Κορδονούρης, Χαλκιαδάκης, Κολιακουδάκης, Βιτώρος, Σκουτέλης, Μπουρσέλης, Παππάς.
Αναπ: Μασέλης, Παπαρούνας, Καφετζόπουλος, Ζερβός, Καπετανάκης, Καραταράκης, Σούρσος.
Βούρας, Γεωργέας, Τσουμάγκας, Σταθάκης, Τσιρίλο, Κορδέρο, Γρόντης, Ντακόλ, Πόποβιτς, Ανάκογλου, Πλατέλλας.
Αναπ: Πεταυράκης, Τζανετόπουλος, Τσεβάς, Ντούνης, Τσουκαλάς, Κάτσικας, Παληαρούτας.
Παπαργυρίου, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας).