1
-
0
20:54

Πολύ σημαντική νίκη για τον Πλατανιά που παραμένει στις θέσεις που εξασφαλίζουν την παραμονή μία αγωνιστική πριν το τέλος.

20:54

Τέλος του αγώνα.

20:53

93': Κίτρινη στον Δημήτρη.

20:44

84': Κίτρινη στον Νταλμά.

20:41

81': Τελευταία αλλαγή από τον Αναστασιάδη. Βγάζει τον Βλαχοδήμο και βάζει τον Ντεντάκη.

20:32

Κόρνερ του Δημήτρη, ο Κάταϊ παίρνει την πρώτη κεφαλιά και ο Τόρες τη δεύτερη από κοντά για να κάνει το 1-0.

20:31

72': ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά!

20:30

71': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, με τον Μαρτίνες να βγάζει τον Γοδόι μόνο του απέναντι στον Γιωργαλλίδη, αλλά ο τερματοφύλακας του Πλατανιά νίκησε τον Αργεντίνο μέσο.

20:28

69': Τζούνιορ αντί Μπόγιοβιτς. Ολοκληρώνουν τις αλλαγές τους οι φιλοξενούμενοι.

20:26

67': Μελισσάς αντί Ανέν η δεύτερη αλλαγή του Μάκη Χάβου.

20:24

64': Κόρνερ του Μενδρινού, ο Γιαχία παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

20:20

Το ίδιο αργό τέμπο έχει και στα πρώτα λεπτά της επανάληψης το ματς. Πολύ κακό το θέαμα στο γήπεδο των Περιβολίων.

20:14

54': Σουτ του Γοδόι από τον άξονα, άουτ η μπάλα.

20:12

52': Κίτρινη κάρτα στον Μπόγιοβιτς.

20:05

46': Μια ακόμα αλλαγή για τους γηπεδούχους. Έξω ο Καζναφέρης, μέσα ο Ζαραδούκας.

20:05

46': Έναρξη στο β' μέρος.

19:51

Κακό παιχνίδι στο πρώτο 45λεπτο, με τον Πλατανιά να μπαίνει πιο επιθετικά, αλλά σιγά σιγά τους φιλοξενούμενους να ισορροπούν. Ελάχιστες οι καλές φάσεις μπροστά στις δύο εστίες.

19:48

Τέλος α' μέρους.

19:46

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:44

44': Ατομική ενέργεια του Μαρτίνες μέσα στην περιοχή και σουτ από αριστερά, η μπάλα φεύγει άουτ.

19:35

Οι φιλοξενούμενοι έχουν πάρει τα ηνία του αγώνα από το 20', αλλά δεν έχουν καταφέρει να απειλήσουν ιδιαίτερα.

19:28

28': Αναγκαστική αλλαγή και για τον Παναιτωλικό. Βγαίνει ο Μπακάκης και μπαίνει ο Νταλμά.

19:21

20': Ο Μπακάκης φεύγει επικίνδυνα στην κόντρα από δεξιά, αλλά πριν πλασάρει τον Γιωργαλλίδη προλαβαίνει και τον κόβει ο Ινκούμ.

19:18

17': Σουτ του Καζναφέρη από τον άξονα, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:16

Συμπληρώθηκε το πρώτο 15λεπτο, με τους Χανιώτες να έχουν τον έλεγχο, αλλά το ματς να μην έχει καλό ρυθμό.

19:12

11': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πλατανιά. Βγαίνει ο Τετέ και μπαίνει ο Γουνδουλάκης.

19:07

7': Ο Κάταϊ εκτελεί φάουλ, ο Ράφαελ μπλοκάρει με ευκολία.

19:04

4': Από πάσα του Τόρες ο Κάταϊ βγαίνει απέναντι στον Ράφαελ από πλάγια θέση, κάνει το πλασέ, αλλά αποκρούει ο γκολκίπερ του Παναιτωλικού.

19:01

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Γιωργαλλίδης, Ινκούμ, Γιαχία, Φερνάντες, Δημήτρης, Τετέ, Καζναφέρης, Μενδρινός, Βλαχοδήμος, Κάταϊ, Τόρες
Αναπ: Περιστερίδης, Ζαραδούκας, Ντεντάκης, Σιαλμάς, Θέρα, Γουνδουλάκης, Σούκιας
Ράφαελ, Κουτρομάνος, Μπικέι, Καλί, Ανέν, Γοδόι, Σφακιανάκης, Γκάλο, Μπακάκης, Μαρτίνες, Μπόγιοβιτς
Αναπ: Στεφανάκος, Τζούνιορ, Παπουτσογιαννόπουλος, Νταλμά, Πασάς, Μελισσάς, Πόι
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων) - Βοηθοί: Φαντόπουλος (Πειραιά), Κοντιζάς (Πειραιά) - 4ος: Σπάθας (Πειραιά)