2
-
1
20:55

Η Βέροια πήρε τη νίκη με 2-1 και θέλει τρίποντο και στο ματς με τον Αστέρα Τρίπολης, για να ελπίζει στην παραμονή της στη Σούπερ Λίγκα. Ένας βαθμός στο ματς με τον Πλατανιά αρκεί στον Πανιώνιο για τη σωτηρία

20:55

90'+5: Τέλος του αγώνα μετά από πέντε, τελικά, λεπτά καθυστερήσεων

20:54

90'+4: Κόκκινη κάρτα και για τον Αμαραντίδη, που επιδίωξε και αυτός τη δεύτερη κίτρινη κάρτα

20:52

90'+2: Μπάρμπας αντί Ζεζίνιο, τέλος οι αλλαγές και για τη Βέροια

20:52

90'+2: Αποβολή για Αυλωνίτη και Αραβίδη με δεύτερη κίτρινη κάρτα, την οποία και επιδίωξαν

20:52

90'+2: Παναγιωτούδης αντί Μητρόπουλου, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές του Πανιωνίου

20:51

90'+2: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

20:44

85': Κίτρινη κάρτα και για τον Σταυροθανασόπουλο

20:44

85': Κίτρινη κάρτα στον Αυλωνίτη

20:42

83': Σταυροθανασόπουλος αντί Γιάννου, δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο

20:36

77': Δεύτερη αλλαγή για τη Βέροια, ο Καλτσάς στο ματς αντί του Μπαργκάν

20:35

75': Κεφαλιά του Μπαργκάν, έφυγε άουτ

20:34

74': Σισοκό αντί Παυλίδη για την πρώτη αλλαγή της Βέροιας

20:33

73': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο, ευστόχησε ο Αραβίδης από την άσπρη βούλα

20:32

72': Κίτρινη κάρτα για τον Βέρτζο

20:32

72': Πέναλτι για τον Πανιώνιο σε σπρώξιμο του Βέρτζου στον Καμπάνταη στη μεγάλη περιοχή

20:29

69': Κίτρινη κάρτα και στον Μητρόπουλο

20:28

68': Κίτρινη κάρτα στον Κουλουχέρη

20:25

65': Καμπάνταης αντί Ζαχαράκη, πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο

20:24

64': Κίτρινη κάρτα στον Μπαργκάν

20:13

Ο Γκονσάλβες βρίσκει δίχτυα με θαυμάσιο φαλτσαριστό σουτ εκτός μεγάλης περιοχής, δεν μπόρεσε να αντιδράσει ο Ανέστης

20:13

54': ΓΚΟΛ για τη Βέροια!

20:10

50': Κίτρινη κάρτα για τον Όστοϊτς

20:05

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

19:48

Ο Μπεν δίνει προς το παρόν και πάλι τη λύση για τη Βέροια, που προηγείται 1-0 του Πανιωνίου

19:47

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

19:42

42': Διαγώνιο σουτ από τον Αραβίδη, απομάκρυνε ο Καντιμοίρης

19:38

Ο Μπεν σκόρερ των γηπεδούχων με κοντινό σουτ και αφού ο Ανέστης είχε αποκρούσει την κεφαλιά του πρώτου σκόρερ της Βέροιας μετά από εκτέλεση κόρνερ

19:38

37': ΓΚΟΛ για τη Βέροια!

19:37

37': Σουτ στην κίνηση από τον Παυλίδη, έδιωξε σε κόρνερ ο Ανέστης

19:34

34': Πλασέ του Μπεν μετά από μπαλιά του Αμαραντίδη, αστόχησε όμως κι ενώ βρισκόταν σε πλεονεκτική θέση

19:33

33': Κίτρινη κάρτα στον Αραβίδη

19:26

25': Σουτ του Γκονσάλβες μέσα από την περιοχή, από κόντρα σε παίκτη του Πανιωνίου το κέρδος για τη Βέροια είναι ένα κόρνερ

19:17

17': Κίτρινη κάρτα στον Αμαραντίδη

19:16

16': Σουτ του Μπαργκάν έφυγε άουτ

19:10

10': Λείπουν οι καλές φάσεις στο πρώτο δεκάλεπτο, ισορροπημένο το παιχνίδι

19:01

1': Έναρξη του αγώνα

ΒΕΡΟΙΑ
Καντιμοίρης, Αμαραντίδης, Γεωργιάδης, Ζεζίνιο, Βέρτζος, Όστοϊτς, Παυλίδης, Βεργώνης, Μπεν, Γκονσάλβες, Μπαργκάν
Αναπ: Λόπεζ, Κομόλοφ, Σισοκό, Τζημογιάννης, Μπάρμπας, Καλτσάς, Μάνος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ανέστης, Λαμπρόπουλος, Κούρος, Αυλωνίτης, Κουλουχέρης, Παντίδος, Μητρόπουλος, Ζαχαράκης, Κολοβός, Αραβίδης, Γιάννου
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Πάνος, Μπούζας, Σταυροθανασόπουλος, Κωστάκης, Καμπάνταης, Παναγιωτούδης
Διαιτητής: Ιωαννίδης (Αργολίδας), Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Μερκενίδης (Μακεδονίας)