ΤΕΛΙΚΟ και στην ΛΕΩΦΟΡΟ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 3-1

ΤΕΛΟΣ και στου ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ: ΠΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-0

20:55

ΤΕΛΙΚΟ στην ΤΟΥΜΠΑ: ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2-0

20:53

90'+2: Κάρτα στον Λάζαρ: ΠΑΟΚ - Ατρόμητος 2-0

20:53

ΤΕΛΙΚΟ επίσης αποτέλεσμα, ΚΑΛΛΟΝΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 2-0

20:52

90': Κάρτα και στον Σκόνδρα (ΠΑΟΚ): ΠΑΟΚ - Ατρόμητος 2-0

20:52

88': Καρτα στον Λίνο (ΠΑΟΚ): ΠΑΟΚ - Ατρόμητος 2-0

20:50

ΤΕΛΙΚΟ στην ΤΡΙΠΟΛΗ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ 2-2

20:47

Διανύουμε το τελευταίο δεκάλεπτο: ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός 2-0, Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός 3-1, ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 2-0, Καλλονή – Πανθρακικός 2-0 και Αστέρας Τρίπολης – Άρης 2-2

20:45

84': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ! ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2-0: Ο Κίτσιου βρίσκει τον Νάτχο, αυτός περνά τον Λαζαρίδη και με ωραίο τελείωμα κάνει το 2-0

20:41

83': ΓΚΟΛ η ΚΑΛΛΟΝΗ! ΚΑΛΛΟΝΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 2-0: Ο Μαρσέλο Άλβες με κεραυνό έξω από την μεγάλη περιοχή γράφει το 2-0

20:40

78': Κάρτα στον Βίτορ (ΠΑΟΚ): ΠΑΟΚ - Ατρόμητος 1-0

20:38

77': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 3-1: Από γύρισμα του Μπεργκ (που ήταν οφ σάιντ) ο Αμπέντ στο δεύτερο δοκάρι γράφει το 3-1

20:35

Ένα τέταρτο ακόμα για το φινάλε: ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός 2-0, Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός 2-1, ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 1-0, Καλλονή – Πανθρακικός 1-0 και Αστέρας Τρίπολης – Άρης 2-2

20:30

73': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ! ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ 2-2: Με ωραίο πλασέ του Εντό οι Αρκάδες ισοφαρίζουν

20:25

67': Κάρτα στον Μάντζιο (Λεβαδειακός): Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός 2-1

20:25

68': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ! ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ 1-2: Ωραία αντεπίθεση του Άρη, ο Μανιάς φτάνει απέναντι από τον Μπαντή και με ωραίο τελείωμα δίνει το προβάδισμα στους ''κίτρινους''

20:24

63': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ! ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-1: Μετά από ωραία σέντρα του Νάνο από αριστερά, ο Καρέλης με κεφαλιά κάνει το 2-1

20:19

Μια ώρα αγώνα, έχουμε τα εξής αποτελέσματα: ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός 2-0, Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός 1-1, ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 1-0, Καλλονή – Πανθρακικός 1-0 και Αστέρας Τρίπολης – Άρης 1-1

20:14

53': Κάρτα στον Βούκιτς (ΠΑΟΚ): ΠΑΟΚ - Ατρόμητος 1-0

20:09

53': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ! ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ 1-1: Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ο Τριανταφυλλάκος ισοφαρίζει

20:09

51': ΚΟΚΚΙΝΗ για τον Αστέρα Τρίπολης, την βλέπει ο Καράσκο ο οποίος ανέτρεψε μέσα στην περιοχή τον Καραγκούνη

19:44

45'+1: Κάρτα στον Τόρες (Ολυμπιακός): ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός 2-0

19:42

41': ΓΚΟΛ ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ! ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-1: Κακό βολέ του Καπίνο, ο Κονέ σταματάει την μπάλα με το στήθος και με ωραία λόμπα ισοφαρίζει

19:40

39': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ! ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-0: Σέντρα του Σπυρόπουλου από δεξιά, η μπάλα πέρασε απ' όλους και έφτασε στο δεύτερο δοκάρι στον αφύλακτο Κουτρουμπή ο οποίος με σουτ άνοιξε το σκορ

19:40

38': Κάρτα στον Μουλόπουλο (Λεβαδειακός): Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός 0-0

19:35

Τελευταίο δεκάλεπτο στο πρώτο μέρος: ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός 2-0, Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός 0-0, ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 1-0, Καλλονή – Πανθρακικός 1-0 και Αστέρας Τρίπολης – Άρης 1-0

19:32

31': Κάρτα στον Λυκογιάννη (Λεβαδειακός): Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός 0-0

19:25

Φτάσαμε στο 25' σε όλα τα ματς, έχουμε: ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός 2-0, Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός 0-0, ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 1-0, Καλλονή – Πανθρακικός 1-0 και Αστέρας Τρίπολης – Άρης 1-0

19:23

21': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ 1-0: Μετά από σέντρα του Μπαράλες από δεξιά, ο Καράσκο ανοίγει το σκορ με προβολή και ενώ η μπάλα είχε πάρει πορεία προς τα δίχτυα

19:21

19': ΔΟΚΑΡΙ για τον Αστέρα Τρίπολης σε σουτ του Καράσκο. Αστέρας Τρίπολης – Άρης 0-0

19:16

15': Κάρτα στον Φωτάκη (Ατρόμητος): ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 1-0

19:15

14': ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ! ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-0: Αντεπίθεση των γηπεδούχων, ο Ντάσιος από δεξιά γύρισε στον Κρητικό που πλάσαρε και ο Βίλα από κοντά σιγούρεψε το τέρμα

19:13

Στο πρώτο δεκάλεπτο έχουμε: ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός 1-0, Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός 0-0, ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 1-0, Καλλονή – Πανθρακικός 1-0 και Αστέρας Τρίπολης – Άρης 0-0

19:05

5': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ! ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-0: Μετά από κάθετη πάσα του Νάτχο ο Σαλπιγγίδης βρίσκεται τετ α τετ με τον Τσέναμο και με πλασέ ανοίγει το σκορ

19:03

2': ΓΚΟΛ η ΚΑΛΛΟΝΗ! ΚΑΛΛΟΝΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 1-0: Σέντρα του Γιονάν Γκαρσία από αριστερά, ο Μανούσος με δυνατό σουτ στην κίνηση, στο δεύτερο δοκάρι, νίκησε τον Πασχαλάκη

19:02

1': ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ! ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-0: Από εκτέλεση κόρνερ του Ίλιτς, ο Μιχαήλ πηδάει πιο ψηλά από όλους και με το κεφάλι ανοίγει το σκορ

19:02

1': Σέντρα σε όλα τα παιχνίδια

18:51

Έχουμε μπει στην τελική ευθεία, σε λιγότερο από δέκα λεπτά η σέντρα στα παιχνίδια

18:43

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: Καπίνο, Σπυρόπουλος, Κουτρουμπής, Τριανταφυλλόπουλος, Λαγός, Μπεργκ, Ατζαγκούν, Αμπέντ, Νάνο, Πράνιτς, Πέτριτς.
Στον πάγκο: Κοτσόλης, Χουχούμης, Κλωναρίδης, Μαρινάκης, Δώνης, Καρέλης, Ρισβάνης.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ: Πρζιρόβσκι, Μουλόπουλος, Μάντζιος, Μάγκας, Βαρέλα, Κονέ, Γεωργίου, Λυκόγιαννης, Χαραλάμπους, Ιντζίδης, Βούκσεβιτς
Στον πάγκο: Στρατηλάτης, Μάρτινς, Σκέμπης, Νικολακάκης, Γουόρντεν, Γιάντσης, Μιλοσάβλιεβ.

18:43

Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός
Διαιτητής: Μαντάκης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Σταθόπουλος (Ηλείας), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
4ος: Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

18:38

ΚΑΛΛΟΝΗ: Χογκ, Ζακουανί, Αναστασιάδης, Φαρία, Χωριανόπουλος, Μαρσέλο, Λεοζίνιο, Μανούσος, Ποντάνι, Γκαρσία, Περόνε.
Στον πάγκο: Μάππας, Καλτσάς, Γάλας, Καζάκης, Γιαζιτζόγλου, Φουρλάνος, Ντάμπος.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ: Πασχαλάκης, Παπαγεωργίου, Τριανταφύλλου, Εμποου, Καθάριος, Μακρυδημήτρης, Ντε Σόουζα, Σεϊδάν, Χασομέρης, Ζδραβός-Ρίζος, Τζανής.
Στον πάγκο: Αθανασιάδης, Μπαϊκαρά, Στόγιος, Σαρακατσάνος, Μολίνα.

18:38

Καλλονή - Πανθρακικός
Διαιτητής: Κάκος (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
4ος: Κάμπαξης (Ευβοίας)

18:33

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ: Βελλίδης, Αυγένικου, Κολοβέτσιος, Κρητικός, Ίλιτς, Τσουκαλάς, Στρούνα, Μπέριος, Μιχαήλ, Ντάσιος, Βίλα.
Στον πάγκο: Σωτηρίου, Κυβελίδης, Τσάβες, Χαρίσης, Σκόνδρας, Γιάκος, Σονγκό.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Ρομπέρτο, Μανιάτης, Πελέ, Τόρες, Σαβιόλα, Μανωλάς, Κάμπελ, Βούρος, Σάλιακας, Σκέποβιτς, Μπονγκ.
Στον πάγκο: Μέγιερι, Ιμπαγάσα, Βαλντέζ, Φουστέρ, Σιόβας, Μαρκάνο, Παπασάββας.

18:33

ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσολάκης (Αθηνών), Θανασακούδης (Μακεδονίας)
4ος: Ντίτσος (Πρέβεζας)

18:29

ΠΑΟΚ: Γλύκος, Σκόνδρας, Λίνο, Ινσαουράλδε, Βίτορ, Νάτχο, Κάτσε, Κατσουράνης, Λούκας, Σαλπιγγίδης, Βούκιτς.
Στον πάγκο: Γιακουμής, Κουλούρης, Σπυρόπουλος, Κίτσιου, Τζαβέλλας, Γεωργιάδης, Λάζαρ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Τσέναμο, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Νάστος, Γιαννούλης, Φωτάκης, Δημούτσος, Μπρίτο, Καραμάνος, Ούμπιντες, Παπαδόπουλος.
Στον πάγκο: Σηφάκης, Γεωργίου, Ναπολεόνι, Μπάλλας, Κιβρακίδης, Θεολόγου, Φάμπιο Ρούμπεν.

18:29

ΠΑΟΚ - Ατρόμητος
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας)
Βοηθοί: Μαγιάννης (Άρτας), Γεωργιάδης (Κοζάνης)
4ος: Θάνος (Γρεβενών)

18:28

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Μπαντής, Λούι, Κυριακόπουλος, Σανκαρέ, Ζησόπουλος, Εντό, Κουρμπέλης, Ουσέρο, Καράσκο, Ντε Μπλάσις, Μπαράλες.
Στον πάγκο: Χερνάντεζ, Μουνάφο, Φόρμικα, Ναβάρο, Ντελγκάδο Χουάνμα, Τσαμπουρής, Μπαρτολίνι.

ΑΡΗΣ: Διούδης, Γιαννίτσης, Καραγκούνης, Τριανταφυλλάκος, Γκόλιας, Μπακασέτας, Καμινιώτης, Νταμαρλής, Μανιάς, Βλάχος, Μπουγαΐδης.
Στον πάγκο: Γουναρίδης, Κύργιας, Αγγελούδης, Ψυχογιός, Μαργαρίτης, Τσιάρας, Καραγιάννης.

18:24

Αστέρας Τρίπολης - Άρης
Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Κωσταράς (Αιτ/νίας), Παστρωμάς (Δυτ. Αττικής)
4ος: Στυλιαράς (Αιτ/νίας).

18:22

Βρισκόμαστε περίπου 35 λεπτά πριν την σέντρα, πάμε λοιπόν να δούμε σιγά σιγά τα στοιχεία από αυτά τα πέντε παιχνίδια