0
16:46

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:39

Αγχωτική νίκη για τα "δελφίνια", που φτάνουν τους 10 βαθμούς, οι φιλοξενούμενου του Τίμου Καβακά το πάλεψαν, αλλά δεν κατάφεραν να πάρουν κάτι και μένουν χαμηλά με τρεις πόντους έως τώρα.

16:38

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Χανιά - Ο.Φ. Ιεράπετρας 1-0.

16:33

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στα Περιβόλια...

16:31

89': Σουτ Χατζηπιρπιρίδη από θέση έξω αριστερά, ψηλά άουτ.

16:29

Νέο κόρνερ, δεύτερο σερί για τους φιλοξενούμενους και πάλι από τα δεξιά, ο Λεμονής και πάλι στην εκτέλεση, κεφαλιά στο ύψος του δεύτερου δοκαριού ο Ντάλα Κόστα, άουτ.

16:29

87': Ευκαιρία για την Ιεράπετρα! Κόρνερ με τον Λεμονή από τα δεξιά, κεφαλιά Γκίνη, σε κόρνερ δύσκολα ο Κουτζαβασίλης... Κρατά το 1-0.

16:28

86': Κόρνερ με τον Δημητριάδη από τα δεξιά, η μπάλα δεν απομακρύνεται, φτάνει στον Βρεττό, απευθείας σουτ από τα αριστερά και λίγο έξω από την περιοχή, άουτ.

16:27

85': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Σωτηράκος στη θέση του Ουνγιαλίδη. Η πέμπτη και τελευταία διορθωτική κίνηση του Αλέξανφρου Βοσνιάδη από τον πάγκο για τους γηπεδούχους.

16:26

84': Οφσάιντ ο Σμίλτος. Σωστή υπόδειξη.

16:24

82': Κόρνερ για τα Χανιά... Ο Δημητριάδης από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται σε πρώτο χρόνο, δυνατό σουτ Ουνγιαλίδη από τα 20 μέτρα και έξω δεξιά, πολλά μέτρα μακριά.

16:22

80': Αλλαγή για τον Ο.Φ. Ιεράπετρας. Ο Ντάλα Κόστα αντί του Μασουέρο.

16:20

78': Δύο αλλαγές μαζί για τα Χανιά. Ο Βρεττός αντί του Διαμαντόπουλου και ο Καρτσαμπάς αντί του Μπραμπίγια.

16:13

71': Αλλαγή για τον Ο.Φ. Ιεράπετρας. Ο Χατζηπιρπιρίδης αντί του Τεγούση.

16:13

71': Ο Ρέντζας σουτ, πολλά μέτρα άστοχο, ψηλά...

16:11

69': Κίτρινη στον Φουάση.

16:09

Φάση διαρκείας στα καρέ της Ιεράπετρας, σέντρα Ρέντζα από τα αριστερά, ο Κάσσος μέσα στην περιοχή την κεφαλιά, η μπάλα φτάνει στον Βασιλόγιαννη, σουτ από κοντά, στο ύψος της μικρής περιοχής και στα δίχτυα, 1-0.

16:09

67': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

16:07

65': Καλή στιγμή για τα Χανιά. Ο Διαμαντόπουλος σε Βασιλόγιαννη και εκείνος με τη σειρά του ανοίγει για τον Δημητριάδη, ευθύβολο σουτ από το ύψος της περιοχής και στην ευθεία της εστίας της Ιεράπετρας, ο Αθανασόπουλος σε δύο χρόνους μπλοκάρει.

16:05

63': Κόρνερ για την Ιεράπετρα. Ο Φουάση από τα δεξιά και νέο δεύτερο σερί κόρνερ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:04

62': Σέντρα - σουτ Ουνγιαλίδη, στην αγκαλιά του Αθανασόπουλου.

16:02

60': Πρώτη αλλαγή για τον Ο.Φ. Ιεράπετρας. Ο Φουάσης στη θέση του Χιντζίδη.

16:01

Πέφτει εντός περιοχής ο Βασιλόγιαννης, δεν υπάρχει κάτι όμως, σωστά ο ρέφερι συνεχίζει το ματς.

16:01

59': Δεύτερη αλλαγή για τα Χανιά. Ο Κάρλος αντί του Πλέγα.

15:53

51': Σέντρα Ουνγιαλίδης, κεφαλιά υπό πίεση του Διαμαντόπουλου από τα αριστερά, πολλά μέτρα άστοχη.

15:48

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...

15:48

46': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Βασιλόγιαννης αντί του Σουντουρά.

15:32

Λήξη α' ημιχρόνου, Χανιά - Ο.Φ. Ιεράπετρας στο 0-0.

15:31

Συμπληρώθηκαν τα 45', ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος για την ανάπαυλα.

15:28

42': Ο Κάσσος λίγο κάτω από το κέντρο και δεξιά, επιχειρεί το σουτ, δεν έχει πρόβλημα ο Αθανασόπουλος.

15:23

38': Κίτρινη σε Χιντζίδη.

15:22

37': Κίτρινη στον Πλέγα.

15:18

33': Καλή στιγμή για τα Χανιά. Κόρνερ από τα δεξιά ο Δημητριάδης, κεφαλιά Γρομητσάρη, μισό μέτρο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

15:17

32': Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Ο Σουντουρά σε Κάσσο, σουτ μέσα στην περιοχή και δεξιά, ο Αθανασόπουλος με εκτίναξη σε κόρνερ, σώζει την Ιεράπετρα.

15:15

30': Κίτρινη στον Κάσσο.

15:14

29': Κόρνερ από τα αριστερά για την Ιεράπετρα με τον Λεμονή, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:12

27': Φάουλ για την Ιεράπετρα από τα 25 μέτρα και λίγο αριστερά. Ο Χιντζίδης απευθείας, άουτ.

15:07

22': Σουτ Μπαράτα από τα αριστερά, στο ύψος της περιοχής, άουτ. Δεν ανησυχεί ο γκολκίπερ των Χανίων.

15:06

21': Σέντρα - σουτ Κάσσου από τα δεξιά, πάνω από την εστία της Ιεράπετρας...

15:05

20': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Δημητριάδης στην αριστερή γωνία, η μπάλα απομακρύνεται εύκολα.

15:01

16': Μακρινό σουτ Χιντζίδη, πολλά μέτρα άστοχο...