1
16:45

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:45

Ο Απόλλων Λάρισας πίεσε στο δεύτερο ημίχρονο και πήρε δίκαια τον βαθμό στο φινάλε.

16:43

Δίκαιη η ισοπαλία ανάμεσα στις δύο ομάδες, με την Ξάνθη να πληρώνει το γεγονός πως έκατσε πίσω για να διατηρήσει το 0-1.

16:40

90'+6: Τέλος στην αναμέτρηση. Απόλλων Λάρισας - Ξάνθη 1-1.

16:37

Ο Μπαλογιάννης εκτελεί το φάουλ, ο Γιούρμαν προσπαθεί να διώξει στην καρδιά της περιοχής, αλλά η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα του Μπέντο για το 1-1.

16:37

90'+3: ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα Λάρισας.

16:36

90'+2: Φάουλ έξω δεξιά από την περιοχή για τον Απόλλωνα Λάρισας με τον Μπαλογιάννη.

16:35

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:34

90': Κίτρινη κάρτα και στον Έμπερτ.

16:34

90': Κίτρινη κάρτα στον Αθανασιάδη.

16:33

90': Ξέφυγαν τα πνεύματα και πέσανε κάποιες ψιλές ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.

16:32

88': Βγαίνει και μπλοκάρει ο Μπέντο το φάουλ που εκτέλεσε ο Χατζής.

16:29

87': Αναγκαστική αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Στη θέση του Γλύκου ο Τάλισον.

16:28

85': Πιάνει τον προσαγωγό του ο Γλύκος, πιθανότατα δεν θα συνεχίσει.

16:28

84': H μπάλα απομακρύνεται από τους αμυντικούς της Ξάνθης, έπειτα από αρκετές κόντρες στα καρέ της.

16:27

84': Νέο κόρνερ από τα δεξιά για τους γηπεδούχους.

16:26

82': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Απόλλωνα Λάρισας, με την μπάλα να περνάει άουτ μετά την εκτέλεσή του.

16:23

80': Τρεις αλλαγές για την Ξάνθη. Οι Παντελιάδης, Τεσίγια και Θυμιάνης περνούν στις θέσεις των Κέβιν Γκαρσία, Δημούτσου και Τσαμούρη.

16:22

78': Βγάζει σέντρα - σουτ ο Μπαλογιάννης, αλλά ο Μπέντο δεν αιφνιδιάζεται και μπλοκάρει.

16:20

76': Άουτ η κεφαλιά του Βέρκερ.

16:19

76': Κόρνερ για την Ξάνθη με τον Τάτο από τα αριστερά.

16:18

74': Αλλαγές για τον Απόλλωνα Λάρισας. Στις θέσεις των Μπαστιανού και Μπάλλα οι Μπάμπης και Μπαλογιάννης.

16:17

73': Σε θέση οφσάιντ ο Τάτος.

16:16

72': Εκτελεί ο Μπαστιάνος, αλλά ο Βέρκερ διώχνει μακριά.

16:15

72': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας από τα δεξιά έπειτα από διώξιμο του Γιούρμαν.

16:14

71': Χωρίς ρυθμό το ματς στα τελευταία λεπτά.

16:09

65': Κίτρινη κάρτα στον Καρρίκι για επικίνδυνο παίξιμο μετά την εκτέλεση του κόρνερ.

16:09

65': Συνέχεια στο ματς και κόρνερ από τα δεξιά για τον Απόλλωνα Λάρισας.

16:07

63': Μπέντο και Βέρκερ συγκρούστηκαν σε ένα φάουλ, με αποτέλεσμα να έχουμε διακοπή στην αναμέτρηση.

16:06

62': Αναγκαστική αλλαγή για την Ξάνθη. Στη θέση του Τ. Παπάζογλου ο Γιούρμαν.

16:03

60': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Μέσα ο Τασιούλης, εκτός ο Τζοβάρας.

16:02

59': Ο Τσαμούρης πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα καταλήγει άουτ.

16:01

58': Κόρνερ από τα δεξιά για την Ξάνθη με τον Τάτο.

16:01

57': Ο Τάτος δοκιμάζει σουτ έξω από την περιοχή, όμως η μπάλα περνάει πάνω από τα δοκάρια του Γλύκου.

16:01

56': Αλλαγή για την Ξάνθη. Στη θέση του Σιατραβάνη ο Έμπερτ.