Δεύτερη σερί νίκη για την ομάδα του Γιώργου Σίμου.

Ψάχνει την ισοφάριση ο ΠΑΣ, αλλά ο ΟΦΗ κρατάει το προβάδισμα.

18:50

Έξι λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

18:45

87': Kόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Καρτάλης εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

18:43

85': Κίτρινη στον Σωτηρίου.

18:43

84': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Βούρος στην θέση του Στάρτζεον.

18:36

76': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Δούμτσης στην θέση του Σιόντη.

18:34

75': Διπλή Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Οι Λυμπεράκης και Γιάννου, στις θέσεις των Κοροβέση και Γρίβα.

18:32

73': Κίτρινη στον Οικονομόπουλο.

18:29

70': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Καρτάλης εκτελεί, απομακρύνει ο Σωτηρίου με γροθιές.

18:27

Ο Νέιρα ευστοχεί από την άσπρη βούλα και παίρνει προβάδισμα η ομάδα του.

18:26

68': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! 2-1

18:25

65': Πέναλτι για τον ΟΦΗ. Ο Κάργας ανατρέπει τον Νέιρα μέσα στην περιοχή. Εξετάζεται από το VAR η φάση.

18:23

64': Νέα αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στην θέση του Λεό μπαίνει ο Καρτάλης.

18:18

59': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Οικονομόπουλος μπαίνει στην θέση του Σαλιάκα, ο οποίος αποχωρεί τραυματίας από το παιχνίδι.

18:16

Ο ΠΑΣ πιέζει από τα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους, ψάχνοντας και δεύτερο γκολ.

18:08

49': Ο Σάλιακας κάνει το σουτ στην κίνηση, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Χουτεσιώτη.

18:07

49': Οφσάιντ ο Παντελάκης. Σωστή υπόδειξη.

18:04

Έναρξη του 2ου ημιχρόνου.

17:50

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα 1-1

17:48

To γκολ μετράει. Ο Ελευθεριάδης πλασάρει εξαιρετικά από τα αριστερά στέλνοντας την μπάλα στην άλλη γωνία για την ισοφάριση.

17:47

45+2':ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ! 1-1

17:45

45+1': Σκοράρει ο Ελευθεριάδης, αλλά ακυρώνεται ως οφσαίντ. Η φάση εξετάζεται από το VAR.

17:44

44': Ο Λεό κάνει το δυνατό σουτ με το αριστερό έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:42

43': Οφσάιντ ο Ελευθεριάδης. Σωστή υπόδειξη.

17:41

42': Κίτρινη στον Διαμαντή.

17:38

39': Κίτρινη στον Σαλιάκα.

17:36

37': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Σάλιακας εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

17:36

36': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ντε Γκούζμαν βγαίνει λόγω τραυματισμού και στην θέση του μπαίνει ο Σακόρ.

17:32

32': Σουτ του Ελευθεριάδη από τα αριστερά, μέσα στην περιοχή, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Σωτηρίου.

17:29

29': Σκοράρει ο Ελευθεριάδης, αλλά είναι οφσαίντ. Σωστή υπόδειξη

17:28

28': Ο Νέιρα κάνει εξαιρετική ενέργεια, αλλά το σουτ που επιχειρεί λίγο έξω από την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Χουτεσιώτης.

17:20

Ο Ουές κάνει την σέντρα, ο Σαρδινέρο με ωραία κίνηση ελευθερώνεται και σουτάρει, ο Χουτεσιώτης αποκρούει και η μπάλα στρώνεται στον Στάρτζεον , ο οποίος πλασάρει σε κενή εστία.

17:20

21': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! 1-0

17:17

18': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Ντε Γκούζμαν εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

17:16

16': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Σάλιακας εκτελεί, απομακρύνεται η μπάλα.

17:13

14': Κίτρινη στον Γρίβα.