-
1
22:25

22:24

Ο Άρης κατάφερε δύσκολα να επικρατήσει επί του Βόλου με 1-0. Οι «κίτρινοι» έκαναν το 2 στα 2 στο πρωτάθλημα.

22:23

90+6': Λήξη του αγώνα.

22:23

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Ροζ

22:22

Κίτρινη κάρτα στον προπονητή του Άρη, Απόστολο Τερζή.

22:21

90'+4': Ο Ματίγια εκτελεί το φάουλ, η μπάλα πολύ ψηλά άουτ.

22:19

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Σάντσες.

22:18

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:18

Ακυρώνεται το γκολ, καθώς η μπάλα είχε περάσει τη γραμμή και είχε βγει άουτ πριν από τη σέντρα του Μαρτίνες

22:18

Ελέγχει το VAR ο Βάτσιος

22:17

Ο Τέκιο στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του Κουέστα με κεφαλιά, μετά από σέντρα του Μαρτίνες

22:17

90': ΓΚΟΛ για τον Βόλο

22:16

89': Εκτελείται το κόρνερ, ο Γέντρισεκ στο πρώτο δοκάρι κάνει τη γυριστή κεφαλιά. Η μπάλα άουτ.

22:15

88': Κόρνερ για τον Βόλο

22:14

87': Έξω ο Γκάμα, μέσα o Χατζηπιρπιρίδης

22:14

87': Μπαγκαλιάννης στη θέση του Σάκιτς

22:13

86': Κόρνερ για τον Βόλο.

22:12

85': Ο Γκουαροτσένα στη θέση του Περέα.

22:11

85': Κίτρινη κάρτα στον Γέντρισεκ.

22:07

79': Ο Γέντρισεκ στη θέση του Ριένστρα.

22:03

75': Παίρνει τη θέση του Μπερτόλιο ο Ματίγια.

21:58

71': Κίτρινη κάρτα στον Σάσα.

21:57

70': Ο Μάνος κάνει την κεφαλιά, ο Γκαραβέλης όμως είναι σε ετοιμότητα και μπλοκάρει.

21:56

69': Ο Μπερτόγλιο βγάζει για τον Μάνο αριστερά, εκείνος σουτάρει, αλλά ο Γκαραβέλης μπλοκάρει.

21:53

66': Ο Μπερτόγλιο μπαίνει κατά μέτωπο, αλλά είναι αδύνατον να περάσει όλη την άμυνα του Βόλου και κόβεται.

21:51

64': Βγαίνει ο Φετφατζίδης, μπαίνει ο Μαντσίνι.

21:50

63': Εκτός ο Λόπεθ, μέσα ο Μάνος.

21:44

55': Σουτ του Φεράρι, η μπάλα κοντράρει.

21:39

51': Ο Φεράρι βγαίνει από αριστερά, κάνει τη σέντρα, ο Κουέστα μπλοκάρει.

21:36

50': Κόρνερ για τον Βόλο.

21:33

46': Ο Μπαρτόλο στη θέση του Μπαριέντος.

21:32

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

21:15

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

21:13

44': Ο Μπερτόλιο εκτελεί, ο Ντάτκοβιτς κάνει το τακουνάκι και ο Γκαραβέλης μπλοκάρει τη μπάλα στη κλειστή του γωνία.

21:12

43': Σουτ του Σάσα που βρίσκει κάπου και φεύγει σε κόρνερ.

21:09

40': Κίτρινη κάρτα στον Ρίεστρα.