-
2
20:21

20:20

Ο ΟΦΗ είχε την ουσία σε ένα ματς ισορροπημένο και παίρνει το διπλό, φτάνοντας στην πρώτη φετινή του νίκη. Δεύτερη σερί ήττα για τους Φθιώτες.

20:20

90'+12: Λήξη του αγώνα, 1-2.

20:19

90'+11: Ευκαιρία με τον Χατζηστραβό για τη Λαμία, o νεαρός μεσοεπιθετικός πλασάρει από θέση μέσα δεξιά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:17

90'+9: Άστοχη κεφαλιά του Κωστίκα μετά από κόρνερ.

20:17

90'+8: Βούρος αντί Ναμπί, τελευταία αλλαγή για τον ΟΦΗ.

20:14

90'+6: Τα λεπτά των καθυστερήσεων ήταν πέντε, προφανώς θα παιχθούν πολλά παραπάνω.

20:14

Ο Ρόμανιτς ευστοχεί, 1-2.

20:14

90'+5: ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:13

90'+4: ΠΕΝΑΛΤΙ για τη ΛΑΜΙΑ, ο Βρέσκας το καταλογίζει με τα πολλά.

20:12

Τρία λεπτά βλέπει το βίντεο ο Βρέσκας...

20:09

90': Θα τη δει ο Βρέσκας τη φάση.

20:08

89': Ο Σελίμοβιτς ανατρέπει τον Ρόμανιτς εντός περιοχής, ο διαιτητής Βρέσκας περιμένει το VAR.

20:07

88': Καλή προσπάθεια του Μπιανκόνι, πέφτοντας κάνει το σουτ από δεξιά της περιοχής, δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

20:03

85': Κίτρινη στον Μπεχαράνο για αγκωνιά στον Γρίβα.

19:58

80': Εκτελεί φάουλ από αριστερά ο Χατζηστραβός, κεφαλιά του Νιάσε, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:56

77': Τέταρτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Γρίβας αντί Γκαργκαλατζίδη.

19:55

76': Παλαναντισβίλι αντί Νιάσε, Κωστίκας αντί Βασιλόγιαννη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Λαμίας.

19:51

Σέντρα του Κοροβέση από αριστερά, αφύλακτος ο Σαρντινέρο πιάνει ωραία κεφαλιά και η μπάλα στη δεξιά γωνία του Επασί για το 0-2.

19:50

72': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

19:49

71': Κίτρινη στον Νέιρα για κλωτσιά από πίσω στον Βύντρα.

19:47

69': Συνέχεια στον αγώνα.

19:46

68': Διάλειμμα β' ημιχρόνου για να δροσιστούν οι παίκτες.

19:45

66': Προβυδάκης αντί Σκόνδρα στην τρίτη αλλαγή της Λαμίας.

19:42

64': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία, Μπιανκόνι αντί Βιγιάλμπα.

19:39

61': Σαρντινέρο αντί Στάικου, Σολίς αντί Διαμαντή, Μεγιάδο αντί Σακόρ, τρεις αλλαγές για τον ΟΦΗ.

19:33

55': Σημαντική ευκαιρία για τη Λαμία, ο Ρόμανιτς από αριστερά της περιοχής κάνει το γύρισμα για τον αφύλακτο Βιγιάλμπα, που από το ύψος του πέναλτι πιάνει πολύ αδύναμο πλασέ και ο Σωτηρίου δεν έχει πρόβλημα.

19:32

54': Συρτό διαγώνιο σουτ του Βασιλόγιαννη από θέση έξω δεξιά, αρκετά άστοχο.

19:31

53': Κίτρινη στον Σκόνδρα.