-
0
22:25

22:24

Απογοητευτικός ο Παναθηναϊκός στο β' ημίχρονο, σαφώς ανώτερος ο Αστέρας και δίκαιο τρίποντο εντέλει.

22:24

90'+7: Λήξη του αγώνα, 1-0.

22:19

90'+3: Γκαρθία αντί Κρέσπι, πέμπτη και τελευταία αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

22:18

90'+1: Δυνατό διαγώνιο σουτ του Μπαράλες από θέση μέσα δεξιά, ελάχιστα άουτ η μπάλα.

22:17

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:15

88': Κίτρινη στον Πούγγουρα για φάουλ στον Μπαράλες.

22:13

86': Τέταρτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, Ζαγαρίτης αντί Μαυρομμάτη.

22:12

85': Αποβολή για τον Μίλαν Ράσταβατς για διαμαρτυρία.

22:11

85': Κίτρινη στον Κώτσιρα για διαμαρτυρία.

22:09

83': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! Σουτ του Τασουλή εκτός περιοχής και από αριστερά, στο δεξί δοκάρι η μπάλα.

22:03

77': Κίτρινη στον Μακέντα για φάουλ στον Βαλιέντε.

22:02

75': Σέντρα του Ριέρα από δεξιά, κεφαλιά του Τιλίκα, άουτ.

22:01

Ο Τιλίκα τροφοδοτεί τον Ριέρα, που βρίσκει κενά στην άμυνα του ΠΑΟ, με πλασέ νικά τον Διούδη και 1-0.

22:01

73': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

21:59

72': Μπόρχα Φερνάντεθ αντί Μουνάφο, τέταρτη αλλαγή για τους γηπεδούχους.

21:58

71': Τασουλής αντί Άλβαρες, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα. Τραυματίας έφυγε ο Άλβαρες.

21:57

71': Και Χατζηγιοβάνης αντί Σαβιέρ, τρίτη αλλαγή για τους «πράσινους».

21:56

70': Αλεξανδρόπουλος αντί Κουρμπέλη, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

21:54

68': Σέντρα σουτ του Σαβιέρ από δεξιά, άουτ.

21:53

67': Είναι μέτριο το παιχνίδι στο β' ημίχρονο.

21:46

60': Μπουζούκης αντί Σερπέζη, πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

21:42

56': Βαλιέντε αντί Μπελόκ, Τιλίκα αντί Αλί Μπαμπά, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

21:41

54': Ωραία πάσα με εξωτερικό φάλτσο από τον Μουνάφο, σουτ του Κρέσπι από θέση μέσα δεξιά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα. Καλή στιγμή για τους Αρκάδες.