0
16:56

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:55

Σημαντική και δίκαιη νίκη για τους Αρτινούς, ήταν πιο σοβαρή, σταθερή και γενικά ομάδα απέναντι στην Παναχαϊκή, που ήθελε μεν (ειδικά στο β' ημίχρονο), αλλά δεν μπορούσε.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Α.Ε. Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή 2-0.

16:50

90'+1: Τρίτη αλλαγή και για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Γιαννιώτης στη θέση του Μέτσε.

16:50

Συμπληρώθηκαν τα 90', μπήκαμε στις καθυστερήσεις στην Άρτα. Τέσσερα λεπτά ο επιπλέον χρόνος.

16:47

88': Δεύτερη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Αλμπάνης στη θέση του Τσούτση.

16:47

Ο Παπανίκου τη σέντρα από τα δεξιά, στοπάρει ο Κυβελίδης από θέση μέσα αριστερά, σουτ μόνος μπροστά από τον Ατανάσοβιτς και 2-0.

16:47

87': ΓΚΟΛ για την Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ!

16:45

86': Κίτρινη στον Θεολόγου.

16:43

84': Σουτ Μωραΐτη από θέση έξω αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο γκολκίπερ της ομάδας της Άρτας.

16:43

84': Σέντρα-σουτ Σταμόπουλου από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Μέλκα.

16:41

82': Ο Τσούτσης σε Κυβελίδη, πλασέ μέσα από την περιοχή, αλλά περισσότερο είναι τσαφ στο ύψος του πέναλτι, πολλά μέτρα άστοχο.

16:40

Λιγότερα από 10 λεπτά πέραν των καθυστερήσεων. Με διπλή ζώνη άμυνας η Α.Ε. Καραϊσκάκης στα τελευταία λεπτά με στόχο να κρατήσει το τρίποντο και να "χτυπήσει" στην κόντρα, όπως έγινε εξάλλου στη τεράστια χαμένη ευκαιρία των γηπεδούχων στο 73'.

16:36

77': Πρώτη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Χατζηδίμπας στη θέση του Χατζηστραβού.

16:36

77': Κίτρινη στον Κοτσώνη.

16:33

Διακοπή, καθώς έχει χτυπήσει ο Ψιάνος για τους γηπεδούχους.

16:31

73': Τεράστια ευκαιρία για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Μεγάλη μπαλιά Χατηστραβού από τα δεξιά στα αριστερά, ο Τσούτσης μπαίνει στην περιοχή, περνά και τον Ατανάσοβιτς (πάλι έξοδος του... Μεσολογγίου), πλασάρει σε κενή εστία, πετάγεται και διώχνει σωτήρια λίγο πριν από τη γραμμή με αυτοθυσία ο Τσελεπίδης.

16:28

70': Οφσάιντ ο Μυτίδης, σωστή υπόδειξη.

16:27

69': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Παναχαϊκή. Ο Μαυριάς στη θέση του Φροξυλιά.

16:26

68': Κόρνερ για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Ψιάνος από τα αριστερά, χάνει τη φάση ο γκολκίπερ της Παναχαϊκής, που κάνει τραγική έξοδο, σουτ Βλάχου στην άλλη πλευρά, που μετατρέπεται σε σέντρα, νέο σουτ Ψιάνου, δυνατό, άουτ από τα αριστερά.

16:24

65': Κίτρινη στον Παπατόλιο.

16:22

63': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Θεολόγου στη θέση του Κυνηγόπουλου.

16:21

62': Οφσάιντ ο Κυβελίδης, σωστή υπόδειξη.