4
19:23

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:22

Ανώτερος ο Εργοτέλης, πιο ανταγωνιστικός και βελτιωμένος ο Πλατανιάς στο β' ημίχρονο, αλλά αυτό δεν του έφτανε.

19:17

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πλατανιάς - Εργοτέλης 2-4.

19:17

Σέντρα Ουές από τα δεξιά, ο Λουκίνας με το κεφάλι το 2-4.

19:17

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

19:16

Γέμισμα και αλλαγή παιχνιδιού, ο Έφορντ σουτάρει από θέση μέσα αριστερά και κάνει το 1-4.

19:15

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

19:14

90'+1: Κόρνερ για τον Πλατανιά με τους Ουές, η μπάλα απομακρύνεται...

19:14

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων στα Περιβόλια...

19:11

88': Κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Ποζατζίδη από τα δεξιά... Κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι του Πουρζιτίδη, διώχνει σωτήρια ο Καλογεράκης. Ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

19:03

80': Μακρινό σουτ Παπουτσογιαννόπουλου, χωρίς τύχη...

19:02

79': Αναγκαστική η τρίτη αλλαγή του Γιάννη Ταουσιάνη από πλευράς Εργοτέλη. Ο Πέιος στη θέση του Μπουτσάκη, που τραυματίστηκε...

19:01

Ο Μπουτσάκης στο έδαφος... Διαμαρτύρονται για καθυστερήσεις οι γηπεδούχοι.

18:59

Κίτρινη στον πάγκο του Πλατανιά και συγκεκριμένα στον γενικό αρχηγό της ομάδας, Δημήτρη Μαθιουλάκη.

18:57

74': Ο Έφορντ από τα αριστερά μπαίνει στην περιοχή του Πλατανιά, σουτ, άουτ.

18:57

74': Σέντρα Λέιρια από τα δεξιά, ωραίο εναέριο σουτ Λουκίνα μέσα από την περιοχή, ο Καλογεράκης σε δεύτερο χρόνο μπλοκάρει.

18:54

71': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Πλατανιά ο Γιάννης Τάτσης. Ο Πουρζιτίδης στη θέση του Νιαυραδάκη.

18:52

69': Δεύτερη αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Κοιλιάρας στη θέση του Προβυδάκης.

18:50

67': Μακρινό σουτ Παπουτσογιαννόπουλου, άουτ.

18:48

Ο Έφορντ έκανε το γύρισμα από τα αριστερά, σουτ Μπρουσέλη, κόντρα σε Μαντζάρη και Τσαμούρη και 1-3. Είναι αυτογκόλ.

18:47

64': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

18:46

63': Οφσάιντ ο Μποτέ, σωστή υπόδειξη.

18:45

62': Αλλαγή δεύτερη για τον Πλατανια. Ο Παπαδόπουλος αντί του Ρουσσάκη.

18:44

62': Πρώτη αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Μπρουσέλης μέσα στη θέση του Τσέλιου.

18:42

60': Οφσάιντ ο Έφορντ, λάθος υπόδειξη από τον α' βοηθό Γεωργακόπουλο.

18:42

Ο Σμυρλάκης "κλέβει" από τον Τσέλιο και δίνει στον Λέιρια, φεύγει ταχύτατα, σουτ γεμάτο διαγώνιο απέξω και στα αριστερά και... μέσα, 1-2.

18:41

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

18:37

54': Φάουλ-γέμισμα Ποζατζίδη από τα δεξιά, προβολή από κοντά στο δεύτερο δοκάρι ο Λουκίνας, άουτ.

18:35

52': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Από τα δεξιά ο Ποζατζίδης στην εκτέλεση... Εύκολα ο Καλογεράκης.

18:32

49': Ατομική προσπάθεια Έφορντ, μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή του Πλατανιά, σουτ από πλάγια θέση και μέσα στην περιοχή, ο Μαντζάρης διώχνει.

18:29

46': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ουές στη θέση του Κωστίκου.

18:29

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.