1
21:59

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:58

Σε ένα μέτριο παιχνίδι ο Ατρόμητος παίρνει ένα πολύ σημαντικό διπλό στις καθυστερήσεις με 1-0 απέναντι στον Παναιτωλικό. Μία νίκη που προήλθε με τέρμα του Γιακουμάκη ακριβώς στην τελευταία φάση της αναμέτρησης. Στους 25 βαθμούς οι νικητές, παραμένει στους 8 και σε δύσκολη θέση ο Παναιτωλικός.

21:57

Λήξη της αναμέτρησης, Παναιτωλικός - Ατρόμητος 0-1.

21:56

Ο Γκάλο εκτελεί το κόρνερ, ωραία κεφαλιά του Γιακουμάκη και η μπάλα στα δίχτυα του Κνετ για το 0-1.

21:56

90+4': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:55

90+3': Ο Γκάλο εκτελεί το φάουλ η μπάλα κόρνερ.

21:54

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Ντίας για φάουλ στον Μανούσο.

21:52

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τέσσερα θα είναι οι καθυστερήσεις.

21:50

88': Κίτρινη κάρτα στον Μπαένα για μαρκάρισμα στον Φυτόπουλο.

21:49

87': Ο Μπαΐροβιτς πασάρει στον Ντουάρτε ο οποίος μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά κάνει το γύρισμα προς τον Μιμίτο που κάνει όμως κακό σουτ με τη μπάλα να περνά πάνω από τα δοκάρια του Μέγερι.

21:48

86': Πράγματι τρίτη αναγκαστική αλλαγή για τον Χάβο, στη θέση του Ντάλσιο, ο Φυτόπουλος.

21:47

Πρόβλημα και με τον Ντάλσιο πάει για τρίτη αναγκαστική αλλαγή ο Παναιτωλικός.

21:46

84': Εκτέλεση φάουλ από τον Γκάλο, ο Μπαένα πιάνει την κεφαλιά, ο Κνετ μπλοκάρει σταθερά τη μπάλα.

21:42

80': Επικίνδυνη σέντρα του Ντουάρτε, ο Ρισβάνης απομακρύνει πριν γίνει επικίνδυνος ο Μπαΐροβιτς.

21:40

78': Στο ίδιο λεπτό η δεύτερη αλλαγή των γηπεδούχων μέσα ο Ρομάν και έξω ο Τζανακάκης. Πρόβλημα τραυματισμού του Έλληνα μέσου.

21:40

78': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Ατρόμητο ο Ανδρούτσος στη θέση του Ούμπιντες.

21:39

77': Σέντρα του Τζανακάκη μέσα στην περιοχή, κεφαλιά του Ντουάρτε, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Μέγερι.

21:38

76': Ο Μπαένα βαθιά μπαλιά για τον Μανούσο ο οποίος από τα αριστερά κάνει τη σέντρα προς τον Γιακουμάκη που δεν πιάνει καλά τη μπάλα και χάνεται η ευκαιρία για τον Ατρόμητο.

21:36

74': Ο Κέβιν και πάλι στη γωνία, διώχνει ο Μανούσος.

21:35

73': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό εκτελεί ο Κέβιν, η μπάλα στον Ντάλσιο που σεντράρει, ο Κατράνης σε νέο κόρνερ.

21:31

Επανέναρξη στο ματς...

21:30

Νέα διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Ρισβάνη.

21:25

Δεν υπάρχει καλός ρυθμός στο δεύτερο μέρος σε σχέση με το πρώτο.

21:23

62': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο στη θέση του Μάντσον που έχει ένα μικρό θέμα τραυματισμού, ο Μπαένα.

21:22

61': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό έξω ο Σανιά και στη θέση του ο Ντουάρτε.

21:15

54': Ο Γκάλο εκτελεί το κόρνερ, γυριστή κεφαλιά του Μάντσον, ο Κνετ με τις γροθιές απομακρύνει τη μπάλα προ του Μανούσου.

21:14

53': Κόρνερ για τον Ατρόμητο το παραχωρεί ο Τζανακάκης.

21:12

51': Πολύ ωραία προσπάθεια και σέντρα του Τζανακάκη από τα αριστερά, ο Ντίας πιάνει την ψηλοκρεμαστή κεφαλιά, αλλά είναι άστοχη και η μπάλα καταλήγει άουτ.

21:09

48': Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για χέρι του Κατράνη μετά από προσπάθεια του Τζανακάκη, σωστά δεν δίνεται τίποτε. Σε φυσική θέση το χέρι του παίκτη των Αθηναίων.

21:07

46': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο ο Νταβιώτης στη θέση του Βέλλιου.

21:07

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

20:50

Σε ένα καλό πρώτο μέρος οι δύο ομάδες μένουν στο 0-0 με τον Ατρόμητο να είναι καλύτερος, αλλά με μοιραίο παίκτη τον Μανούσο.

20:49

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, στο 0-0 Παναιτωλικός και Ατρόμητος.

20:49

45+2': Ο Κέβιν εκτελεί το φάουλ ο Γιοβάνοβιτς δεν μπορεί να πιάσει την κεφαλιά με τη μπάλα να βρίσκει και στον Βέλλιο για να μπλοκάρει ο Μέγερι.

20:48

45+1': Πρώτη κίτρινη στο ματς την βλέπει ο Ρισβάνης για φάουλ στον Μπαΐροβιτς.

20:47

Συμπληρώσαμε τα 45 λεπτά, ένα επιπλέον θα έχουμε στο πρώτο μέρος.

20:46

44': Ο Κέβιν εκτελεί το κόρνερ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:45

43': Μακρινό σουτ του Ντάλσιο η μπάλα κοντράρει και περνά κόρνερ.

20:41

39': Εκτέλεση φάουλ του Ούμπιντες από πλάγια αριστερά, η μπάλα περνά από όλους και καταλήγει λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Κνετ.

20:40

38': Σέντρα του Τζανακάκη, ο Γούτας διώχνει σωτήρια πριν γίνει επικίνδυνος ο Μπαΐροβιτς.

20:33

31': Ωραία προσπάθεια και μακρινό σουτ του Ντάλσιο, ο Μέγερι πέφτει στη δεξιά του γωνία και μπλοκάρει τη μπάλα.

20:32

30': Ο Γκάλο το εκτελεί με πάσα στον Ούμπιντες, αυτός δίνει πάλι στον Βραζιλιάνο μπακ που κάνει την σέντρα με στόχο τον Βέλλιο, αυτός όμως κάνει φάουλ και η φάση σταματα.

20:31

29': Ωραία προσπάθεια του Γκάλο κερδίζει κόρνερ.

20:26

24': Πτώση του Κέβιν στην περιοχή, "παίζετε" λέει ο Παπαπέτρου. Σωστή η απόφαση δεν υπήρχε καμία παράβαση.

20:20

18': Κόρνερ παραχωρεί ο Γκάλο, το εκτελεί ο Κέβιν περνά ανεκμετάλλευτο.

20:19

17': Πολύ ωραία προσπάθεια του Τζανακάκη από τα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή κάνει το γύρισμα στον Ντίας που πλασάρει αλλά στέλνει τη μπάλα ένα κλικ δίπλα από το δεξί δοκάρι.

20:17

15': Σε θέση οφσάιντ ο Μανούσος, σωστή η υπόδειξη.

20:16

14': Μακρινό σουτ του Μιμίτο αρκετά φιλόδοξο η μπάλα αρκετά έξω από την εστία του Μέγερι.

20:13

Συνέχεια στο παιχνίδι, όλα καλά με τον Γιαννιώτη μέσο.

20:12

Διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Χαρίση. Μπαίνει μέσα το ιατρικό τιμ του Ατρόμητου.

20:12

10': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο με τον Μανούσο από την πάσα του Γκάλο να βγαίνει τετ-α-τετ με τον Κνετ αλλά αυτός δεν κάνει καλό τελείωμα και ο κίπερ του Παναιτωλικού μπλοκάρει τη μπάλα.

20:10

8': Ο Γκάλο εκτελεί το κόρνερ, ο Κνετ κάνει έξοδο αλλά δεν μπορεί να μπλοκάρει, ο Μανούσος κάνει το σουτ πάνω στη γραμμή ο Γιοβάνοβιτς αποσοβεί το 0-1.

20:09

7': Μακρινό σουτ του Μανούσου ο Κνετ διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ. Ο φορ του Ατρόμητου συνεχάρη τον κίπερ του Παναιτωλικού για την απόκρουση.

20:06

5': Μακρινή εκτέλεση φάουλ από τον Κέβιν για τον Παναιτωλικό, ο Μέγερι ελέγχει την πορεία της μπάλας η οποία περνά άουτ.

20:02

1': Έναρξη της αναμέτρησης, στην σέντρα ο Ατρόμητος.