2
16:53

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:52

Ο Ολυμπιακός κέρδισε εύκολα με 2-0 και έχει ουσιαστικά «καθαρίσει» την πρόκριση στους «8» του Κυπέλλου Ελλάδας.

16:52

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-2.

16:48

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

90': Ο Λοβέρα έχει τραυματιστεί, με 10 παίκτες θα τελειώσει το ματς ο Ολυμπιακός.

16:46

89': Δεύτερο σερί κόρνερ για τον Ολυμπιακό μετά την πρώτη εκτέλεση του Ραντζέλοβιτς, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

16:45

88': Δυνατό σουτ του Γκερέρο λίγο έξω από την περιοχή, εξαιρετική απόκρουση σε κόρνερ από τον Στεφανάκο.

16:44

87': Διαδικαστικά δείχνουν τα τελευταία λεπτά.

16:39

81': Κίτρινη στον Μεριά για δυνατό φάουλ στον Κουιρουκίδη.

16:37

80': Μπέλιτς αντί Μπενζιά, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

16:37

79': Κόρνερ παραχωρεί ο Σισέ, εκτελεί ο Στεργίδης, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

16:30

73': Ξενιτίδης αντί Χριστοδουλόπουλου, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

16:29

72': Σουτ του Ραντζέλοβιτς από δεξιά, στην κλειστή του γωνία διώχνει σε κόρνερ ο Στεφανάκος. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:28

71': Τρίτη αλλαγή για την Καλαμάτα, Αλεξόπουλος αντί Νατσιόπουλου.

16:25

68': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Κούτρης σεντράρει από αριστερά της περιοχής, σουτ στην κίνηση του αφύλακτου Γκερέρο, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:23

66': Κουιρουκίδης αντί Ράκιτς στη δεύτερη αλλαγή της Καλαμάτας.

16:21

64': Πρώτη αλλαγή και για τον Ολυμπιακό, Μάρκοβιτς αντί Παπαδόπουλου.

16:21

64': Ζαχαρόπουλος αντί Οσμάναγκιτς, πρώτη αλλαγή για την Καλαμάτα.

16:15

58': Σουτ του Κούτρη από αριστερά της περιοχής, άουτ.

16:12

54': Κίτρινη στον Κωνσταντινόπουλο για διαμαρτυρία.

16:11

Ωραία πάσα του Λοβέρα από δεξιά, προβολή από κοντά του αφύλακτου Χριστοδουλόπουλου στο δεύτερο δοκάρι, 0-2.

16:10

53': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:08

51': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπενζιά από πλάγια αριστερά, με το ένα χέρι διώχνει σε κόρνερ ο Στεφανάκος. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

16:03

46': Ευκαιρία για την Καλαμάτα, σουτ του Νατσιόπουλου λίγο έξω από την περιοχή, δύσκολα διώχνει σε κόρνερ ο Αλέν. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.