1
18:52

Καλό βράδυ σε όλους!

18:51

Σπουδαία νίκη για την Ξάνθη μετά από ένα καλό ματς. Οι Ακρίτες φτάνουν τους 12 βαθμούς και συνεχίζουν την εξαιρετική τους πορεία στο πρωτάθλημα.

18:50

90+3': Λήξη αγώνα, 3-1.

18:49

90+2': Ο Γκαραβέλης κερδίζει σε τετ α τετ τον Μπαριέντος, μεγάλη ευκαιρία για το 4-1

18:48

Ο Ατιγιάτ μετά από εξαιρετική μπαλιά του Φερράρι πιάνει απίθανο σουτ στην κίνηση και βρίσκει δίχτυα παρά την προσπάθεια του Αμπάντ για το 3-1.

18:47

90+1': ΓΚΟΛ για τον Βόλο!

18:46

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεις

18:45

Μετά από ωραία κάθετη μπαλιά ο Φοσέ σημαδεύει αρχικά το κάθετο αριστερό δοκάρι, ωστόσο στη συνέχεια σκοράρει σε άδεια εστία για το 3-0.

18:45

89': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

18:43

87': Σουτ του Τερκί περνάει αρκετά μέτρα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Γκαραβέλη.

18:42

86': Κόρνερ για την Ξάνθη μετά από κόντρα σε σουτ του Μπαριέντος.

18:40

84': Σέντρα του Κοβάτσεβιτς, μονοκόμματο σουτ του Μπαριέντος με το δεξί, δεν ανησυχεί ο Γκαραβέλης.

18:38

82': Κλείνει τις αλλαγές της και η Ξάνθη. Ο Μπαριέντος στη θέση του Αμορίμ.

18:37

Έχει πέσει αισθητά ο ρυθμός μετά το δεύτερο γκολ της Ξάνθης.

18:32

76': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Φοσέ στη θέση του Ρενέλα.

18:27

71': Κίτρινη κάρτα στον Φερράρι για σκληρό μαρκάρισμα στον Στάρτζεον.

18:26

70': Σουτ του Ρενέλα μέσα στην περιοχή του Βόλου, μπλοκάρει σταθερά ο Γκαραβέλης.

18:25

69': Γυριστή κεφαλιά του Ρενέλα, μπλοκάρει εύκολα ο Γκαραβέλης.

18:23

67': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Βόλο. Ο Μαξ μπαίνει στη θέση του Τσοκάνη.

18:22

66': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τερκί στη θέση του Τεσέιρα.

18:21

65': Κίτρινη κάρτα στον Μουλέν.

18:17

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο. Ο Μάντζης στη θέση του Μπαλογιάννη.

18:14

57': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Ατιγιάτ στη θέση του Μυστακίδη.

18:13

Ο Σόουζα γυρνάει στον αμαρκάριστο Ντε Αμορίμ ο οποίος από θέση μέσα αριστερά νικάει τον Γκαραβέλη με συρτό σουτ και γράφει το 2-0.

18:11

56': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

18:06

50': Οφσάιντ ο Γέντρισεκ μετά από στραβοκλωτσιά του Τόρρες.

18:01

46': Έναρξη στο Β' ημίχρονο, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.