1
-
3
16:54

Με πρωταγωνιστή τον Τσέναμο και σκόρερ τον Παπαδόπουλο, ο Ατρόμητος υποχρέωσε τον Παναιτωλικό στην πρώτη του φετινή ήττα στο Αγρίνιο.

16:54

90'+3: Λήξη της συνάντησης.

16:51

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:41

Μετά από λάθος στον χώρο της μεσαίας γραμμής, ο Παπαδόπουλος φεύγει μπροστά και στέλνει την μπάλα για τρίτη φορά στα δίχτυα του Παναιτωλικού.

16:40

80': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:40

79': Ο Γεωργίου αντί του Μπρίτο, στην τελευταία αλλαγή του Ατρόμητου.

16:36

76': Ο Μαρτίνες επιχειρεί σουτ έξω από την περιοχή, ο Τσέναμο δηλώνει και πάλι «παρών» και αποκρούει.

16:34

73': Εκτός αγώνα ο Νταλμά, ο οποίος είχε περάσει στο 40'. Τον αντικαθιστά ο Γκάλο.

16:31

71': Ο Σφακιανάκης στο ματς, αντί του Τζούνιορ για τον Παναιτωλικό.

16:26

66': Ο Φάμπιο στη θέση του Καραμάνου, στη δεύτερη αλλαγή του Ατρομήτου.

16:24

Δυνατό βολέ του Τσέναμο, ο Μπρίτο εκμεταλλεύεται την αδράνεια των αμυντικών και του Ράφαελ και σκοράρει με το γόνατο δίνοντας και πάλι το προβάδισμα στην ομάδα του Περιστερίου.

16:24

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:22

61': Σέντρα του Μπακάκη, ο ανενόχλητος Μπόγιοβιτς κάνει την κοντινή κεφαλιά αλλά ο Τσέναμο αποκρούει με τα πόδια.

16:17

Ο Μπόγιοβιτς ισοφαρίζει για την ομάδα του Αγρινίου με πλασέ έπειτα από απόκρουση του Τσέναμο σε σουτ του Καμαρά.

16:17

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:16

54': Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη.

16:13

51': Σουτ από τον Καμαρά εκτός περιοχής, ο Τσέναμο απομακρύνει σε κόρνερ.

16:07

46': Ο Τσέναμο εξουδετερώνει τον κίνδυνο από το πλασέ του Νταλμά και μπλοκάρει την μπάλα.

16:06

46': Ο Μπάλλας παίρνει τη θέση του Ναπολεόνι, στην πρώτη αλλαγή του Ατρομήτου.

16:05

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

15:48

77%-23% για τον Παναιτωλικό η κατοχή της μπάλας στο πρώτο ημίχρονο, ενώ οι τελικές είναι 10-1!

15:48

Με γκολ του Παπαδόπουλου, στη μία και μοναδική ευκαιρία του, ο Ατρόμητος προηγείται 1-0 του Παναιτωλικού.

15:47

45'+2: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

15:44

44': Δυνατό σουτ του Τζούνιορ εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Τσέναμο με διπλή προσπάθεια.

15:40

40': Ο Νταλμά αποτελεί την πρώτη αλλαγή του Παναιτωλικού και παίρνει τη θέση του τραυματία Θεοδωρίδη.

15:39

39': Σέντρα του Ανέν, ο Μπόγιοβιτς πιάνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.

15:35

Ο Παναιτωλικός διατηρεί την υπεροχή και την κατοχή της μπάλας, δεν μπορεί όμως να βρει διαδρόμους προς την εστία του Τσέναμο.

15:33

33': Κίτρινη κάρτα στον Λαζαρίδη.

15:21

21': Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη,

15:11

Κόντρα στη ροή του αγώνα το γκολ του Ατρόμητου. Ο Παναιτωλικός βγαίνει μπροστά αναζητώντας το γκολ της ισοφάρισης.

15:09

Εξαιρετική συνεργασία του Ναπολεόνι με τον Παπαδόπουλο, ο Ιταλός βγάζει σε θέση βολής τον Έλληνα διεθνή, που σκοράρει με πλασέ παρά την προβολή του Μελισσά ανοίγοντας το σκορ για τον Ατρόμητο.

15:08

8': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

15:07

6': Ο Μπόγιοβιτς βρίσκει τον Τζούνιορ, που επιχειρεί σουτ, όμως ο Τσέναμο μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

15:05

5': Τακουνάκι του Μπόγιοβιτς, σουτ του Θεοδωρίδη από πλάγια θέση, η μπάλα φεύγει άουτ.

15:02

2': Προσωπική ενέργεια και σουτ του Καμαρά, αποκρούει ο Τσέναμο.

15:01

1': Έναρξη της αναμέτρησης με τον Παναιτωλικό στη σέντρα.

14:53

Οι γηπεδούχοι, που παραμένουν αήττητοι στο Αγρίνιο, είναι όγδοοι στην κατάταξη, ενώ οι Περιστεριώτες φιγουράρουν στην τρίτη θέση της βαθμολογίας με 18 πόντους περισσότερους (52 έναντι 34).

14:50

Σε περίπου δέκα λεπτά θα γίνει η σέντρα στη συνάντηση του Παναιτωλικού με τον Ατρόμητο.

Ράφαελ, Κούσας, Καμαρά, Μελισσάς, Θεοδωρίδης, Γοδόι, Τζούνιορ, Μαρτίνες, Μπακάκης, Ανέν, Μπόγιοβιτς.
Αναπ: Στεφανάκος, Κουτρομάνος, Καλί, Πασάς, Νταλμά, Σφακιανάκης, Γκάλο.