3
21:14

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ απο το a-sports.gr

21:10

Ο ΠΑΟΚ δυσκολεύτηκε στο Περιστέρι αλλά βρήκε τη λύση στις καθυστερήσεις με το γκολ του Κρέσπο και πήρε τη νίκη με 3-2.

21:01

90+8': Λήξη του αγώνα νικητής ο ΠΑΟΚ με 3-2 επι του Ατρόμητου στο Περιστέρι. Οι Θεσσαλονικείς κάνουν τρεις τις νίκες τους στο πρωτάθλημα!

21:01

90+6':Κίτρινη κάρτα στον Μπαένα

20:59

90+4': Κίτρινη κάρτα στον Ρόσα

20:55

Εκ νέου εκτέλεση φάουλ του Μίσιτς και ο Κρέσπο με γυριστή κεφαλία στέλνει τη μπαλα στα δίχτυα για το 3-2 του ΠΑΟΚ. Συναρπαστική εξέλιξη στο Περιστέρι. Αυτή τη φορά το γκολ μετράει!

20:53

90+2':ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:52

Οφσαϊντ ο Βαρέλα, δεν μετράει το γκολ παραμένει το 2 - 2 στο Περιστέρι με εξέταση του VAR

20:49

O Μίσιτς εκτελεί φαουλ απο αριστερά ο Βαρέλα σκοράρει με κεφαλιά

20:49

88': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:47

82': Οι παίκτες του ΠΑΟΚ διαμαρτύρονται για φράγμα του Ρισβάνη στον Ζαμπά.Κίτρινη κάρτα στο Χρήστο Καρυπίδη, μέλος του τεχνικού επιτελείου του ΠΑΟΚ.

20:45

80': O Ενσικουλού παίρνει τη θέση του Μανούσου στον Ατρόμητο

20:44

79': Ο Σφιντέρσκι στη θέση του Πέλκα για τον ΠΑΟΚ

20:38

77': Σουτ του Ακπομ σε αντεπίθεση του ΠΑΟΚ δεν ανησυχεί ο Θεοδωράκης

20:35

75': Μπαένα αντι Καχίλα στον Ατρόμητο ντεμπουτο του Ισπανού

20:35

74':Από κόρνερ του Πέλκα αστοχο σουτ του Ελ Καντουρί, απειλεί ο ΠΑΟΚ μετά από ώρα

20:31

70': Οφσάιντ ο Ζαμπά, σωστή υπόδειξη σε αντίθεση με τις λανθασμένες στον Λημνιό και τον Μανούσο στο τρίλεπτο 55' εως 57'

20:25

63': O Πασχαλάκης προλαβαίνει την τελευταία στιγμή και αρπάζει τη μπάλα απο τα ποδια του Καχίλα. Εχει αλλάξει η εικόνα του ματς στο δεύτερο ημίχρονο, πολύ βελτιωμένος ο Ατρόμητος βάζει συνεχώς δύσκολα στην αμυντική λειτουργία του φιλοξενούμενου ΠΑΟΚ

20:22

61':Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Ελ Καντουρί και Ζαμπά στη θέση των Εσίτι και Μπίσεσβαρ.

20:17

56':Ευκαιρία για τον Ατρόμητο ο Χαρίσης δε βάζει σωστά το ποδι του στη μπαλα που φεύγει πλάγια έξω.

20:15

Πάσα του Ρόσα για τον Βέλλιο ο φορ του Ατρόμητου με προβολή προλαβαίνει την έξοδο του Πασχαλάκη και ισοφαρίζει σε 2 -2, νέα δεδομένα στο Περιστέρι!

20:14

52': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

20:12

50':κόρνερ του Ρόσα, ο Ρισβάνης παίρνει την κεφαλιά από τον Κρέσπο αλλά η μπάλα φεύγει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:09

49 ':Ευκαιρία ΠΑΟΚ, εξαιρετική μεταβίβαση του Γιαννούλη απο τα αριστερα ο Πέλκας ανενόχλητος απο το σημείο του πέναλτυ στέλνει τη μπαλα με σουτ αουτ.

20:06

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

19:53

Λήξη του ημιχρόνου στο Περιστέρι Ατρόμητος -ΠΑΟΚ 1-2. Οι γηπεδούχοι σώζουν εν μέρει την παρτίδα με το γκολ στις καθυστερήσεις καθώς ο ΠΑΟΚ ήταν ανώτερος σε όλη τη διάρκεια του πρώτου 45λεπτου.

19:49

Ο Μανούσος κάνει τη σέντρα από δεξιά και ο Βέλλιος με κεφαλιά, ένα μέτρο από τη γραμμή της εστίας μειώνει σε 2-1 για τον Ατρόμητο. Νωρίτερα η φάση εξετάζεται για οφσάιντ αλλά δεν υπάρχει -όπως ειδοποιείται ο διαιτητής από τα ακουστικά -κάτι το αντικανονικό . Ο Ατρόμητος μειώνει σε 2 – 1 στο Περιστέρι.

19:47

45+1': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

19:43

45':Φάση Ατρόμητος σουτ Νάτσου αουτ

19:37

36': Φάση για τον Ατρόμητο, σέντρα του Νάτσου, κεφαλιά του Βέλλιου αλλά η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία του Πασχαλάκη

19:27

32': Φάση ΠΑΟΚ με σουτ του Μπισεσβαρ απο το υψος της περιοχής αουτ.

19:23

22': καταπληκτικό σουτ του Μάτος πλάγια δεξιά έξω απο την περιοχή αιφνιδιάζεται ο Θεοδωράκης και 2 -0 για τους Θεσσαλονικείς!

19:23

ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:22

21': Κίτρινη στον Χαρίση για φαουλ στον Κρέσπο

19:21

19': Φάση Ατρόμητος , σουτ Μάντσον αουτ

19:18

16':O Πέλκας κινήθηκε υπέροχα στην περιοχή απο τα δεξιά γυρισε τη μπάλα προς την εστία και ο Ακπομ αμαρκάριστος την προωθησε στα δίχτυα για το 1-0 του ΠΑΟΚ

19:18

19:13

14':Φάση ΠΑΟΚ, σουτ Πέλκα ο Θεοδωράκης διώχνει σε κόρνερ.

19:04

4': Φάση ΠΑΟΚ, σέντρα Μπισεσβαρ απο τα αριστερά, κεφαλιά Ακπομ μπλοκάρει ο Θεοδωράκης

19:03

3': Επιθετικό φάουλ του Καχίλα σφυρίζει ο διαιτητής, με τον Γούτα να στέλνει την μπάλα στη συνέχεια στα δίχτυα.

18:59

1': Εναρξη του αγώνα

18:58

Ο τεχνικός του Ατρόμητου Γιάννης Αναστασίου δεν έχει στη διάθεση του στο αποψινό ματς τους τραυματίες Κιβρακίδη, Μέγερι και Ανδρούτσο.
Στους 19 ποδοσφαιριστές που επέλεξε ο Αναστασίου είναι και ο Ραούλ Μπαένα. Ο Ισπανός μέσος με 150 συμμετοχές στην Primera Division συμπεριλαμβάνεται για πρώτη φορά στην αποστολή και είναι στον πάγκο καθώς αποκτήθηκε την προηγούμενη Πέμπτη.

Ο ΠΑΟΚ στο γήπεδο που την περυσινή περίοδο εφυγε μόνο με το βαθμό της ισοπαλίας, αφενός πάει για την απόλυτη συγκομιδή βαθμών αφετέρου θέλει να δείξει καλύτερο πρόσωπο σε σχέση με τα ματς κόντρα σε Παναιτωλικό και Πανιώνιο

18:50

Ο γηπεδούχος Ατρόμητος μετά την ισοπαλία στην πρεμιέρα στο ιδιο γήπεδο με την ΑΕΛ (1-1) και το βαθμό εκτός έδρας στη Φθιώτιδα με τη Λαμία (2-2) υποδέχεται τον εκ των πρωτοπόρων στη κατάταξη ΠΑΟΚ που έχει ισάριθμές επιτυχίες στους δύο προηγούμενους αγώνες. Οι Θεσσαλονικείς νίκησαν στο γηπεδο της Τούμπας , τον Παναιτωλικο (2-1) και τον Πανιώνιο με το ίδιο σκορ 2-1.

18:45

Mαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση Ατρόμητος - ΠΑΟΚ για την 3η αγωνιστική της σούπερ λίγκας 1 από το δημοτικό γήπεδο Περιστερίου.