1
16:59

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr. Καλό απόγευμα.

16:58

Τέλος του αγώνα. Το γκολ του Λουκάο έδωσε τη νίκη στον Απόλλωνα Λάρισας, που έδειξε πιο ορεξάτος στο β' ημίχρονο.

16:55

3 λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:49

Με ευκολία κρατάει το υπέρ του αποτέλεσμα ο Απόλλωνας Λάρισας, μετά από 85 λεπτά αγώνα.

16:47

Χαμηλός ο ρυθμός του αγώνα.

16:42

78': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Κοντοθανάσης στη θέση του Λίταινα.

16:38

74': Νέα αναγκαστική αλλαγή για τον Ηρόδοτο. Ο Κλινάκης στη θέση του Πίντο

16:37

73΄: Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας ο Γαρυφαλλόπουλος στη θέση του Λουκάο.

16:31

Ο Σκούπρα βρίσκει κάθετα τον Λουκάο, που παίρνει την μπάλα στο ύψος της περιοχής, προχωράει και με εξωτερικό πλασέ με το αριστερό κάνει το 0-1.

16:31

67': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ!

16:30

66': Ο Δαμιανάκης στη θέση του τραυματία Ζιώγα για τον Ηρόδοτο.

16:29

65': Μακρινό, αλλά αδύναμο σουτ του Ράμος μπλοκάρει ο Κασμερίδης.

16:28

64': Σουτ του Σκούπρα από το ύψος της περιοχής, πέφτει αριστερά και μπλοκάρει ο Κασμερίδης.

16:26

62': Το παιχνίδι σταματάει γιατί έχει χτυπήσει ο Ζιώγας. Βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου.

16:25

61': Γυριστό σουτ του Λίταινα έξω από την περιοχήη μπάλα περνάει άουτ.

16:20

56': Νέο, διαγώνιο σουτ του Πολέτο από δεξιά, συρτό αυτή τη φορά, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί δοκάρι άουτ.

16:19

55': Ωραία μπαλιά του Λίταινα στην πλάτη της άμυνας, ο Πολέτο μπαίνει από δεξιά μέσα στην περιοχή, αλλά το σουτ που κάνει περνάει πάνω από την εστία.

16:17

53': Σουτ του Πολέτο έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει ψηλά άουτ.

16:16

52': Οφσάιντ ο Λίταινας.

16:14

50': Πρώτο σουτ του αγώνα από τον Ράμος έξω από την περιοχή, η μπάλα φτάνει αργά στην αγκαλιά του Κασμερίδη.

16:09

46': Ο Πολέτο αντί του Κεντέζι για τον Απόλλωνα Λάρισας.

16:09

Ξεκινάει το β' ημίχρονο.

15:52

Τέλος α' ημιχρόνου χωρίς καθυστερήσεις. Στο πρώτο 45λεπτο δεν υπήρχε ούτε υποψία προσπάθειας για γκολ από τις δύο ομάδες!

15:45

39': Ο Γκούφας πλαγιοκοπεί καλά από δεξιά, όμως η σέντρα του είναι κακή και δεν βρίσκει κάποιο συμπαίκτη του στον Ηρόδοτο.