20:57

20:55

ΤΕΛΙΚΟ: Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα 2-1.

20:54

90'+4: Ακυρώνεται ως οφσάιντ γκολ του Κριζμάν για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:54

ΤΕΛΙΚΟ: Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 2-0.

20:54

ΤΕΛΙΚΟ: Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης 2-0.

20:53

Ουίλιαμ αντί Μπαριέντος, τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη.

20:53

ΤΕΛΙΚΟ: Παναιτωλικός - Άρης 1-2.

20:47

87': Σιλά αντί Τζουρίτσκοβιτς, δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη.

20:46

86: ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ! Ο Γιουνές με πλασέ μετά από πάσα του Nτιγκινί γράφει το Παναιτωλικός - Άρης 1-2.

20:45

Στο 85': Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 2-0, Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα 2-1, Παναιτωλικός - Άρης 1-1 και Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης 2-0.

20:44

84': Οικονομόπουλος αντί Ακόστα, τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

20:43

83': Γιουνές αντί Μαρτίνες, τρίτη αλλαγή για τον Άρη.

20:42

81': Μανά αντί Μπαΐροβιτς, τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:42

81': Μούγιακιτς αντί Κουλούρη, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:41

80': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ! Εκτελεί φάουλ ο Κοβάσεβιτς, κοντράρει η μπάλα στο τείχος και ο Γέντρισεκ με σουτ από κοντά γράφει το Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης 2-0.

20:34

75': Ντεφεντερίκο αντί Βάρκα, δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

20:34

20:31

72': Τζανακάκης αντί Ούγκο Σόουζα, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

20:31

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Κουλούρης με υπέροχο σουτ γράφει το Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 2-0.

20:30

70': Λεό αντί Μάνου, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:30

71': Μπουσούλατζιτς αντί Ενσικουλού, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:28

68': Φετφατζίδης αντί Γκαρσία, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

20:25

65': Καμπετσής αντί Χατζηγιοβάνη, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

20:25

20:25

65': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!Ο Μπουμάλ κάνει σέντρα-σουτ και ο Σπιριντόνοβιτς στέλνει την μπάλα στα δίχτυα εξ επαφής με το στήθος για το 2-1. Διαμαρτύρονται για χέρι του Σπιριντόνοβιτς οι Ηπειρώτες. Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα 2-1.

20:24

64': Γκούγκα αντί Μάζουρεκ, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:24

64': Μπεντινέλι αντί Ρώσση, πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

20:23

63': Ουάρντα αντί Ουγκράι, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:20

61': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Ενσικουλού εκτελεί κόρνερ, ο Κουλούρης πιάνει την κεφαλιά, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα και ο Μπρούνο από κοντά ανοίγει το σκορ, Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 1-0.

20:19

60': Σπιριντόνοβιτς αντί Παπαγεωργίου, δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο.

20:18

59': Τσιλούλης αντί Μανιάτη, πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο.

20:15

20:14

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Ο Κριζμάν ευστοχεί από την άσπρη βούλα, Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα 1-1.

20:13

54': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Το κερδίζει ο Κριζμάν σε ανατροπή του από τον Σταυρόπουλο.

20:11

52': Νικολιάς αντί Πάντελιτς, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:06

48': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Ο Ντουάρτε με πλασέ γράφει το 1-1, Παναιτωλικός - Άρης 1-1.

20:05

46': Μαρινάκης αντί Λιάβα, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:05

46': Αθανασιάδης αντί Παμλίδη, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:05

46': Κοβάσεβιτς αντί Καντά, πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη.

20:05

46': Αρχίζει το β' ημίχρονο και στα άλλα τρία παιχνίδια.

20:04

46': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό, Εμμανουηλίδης αντί Μακέντα, Χατζηθεοδωρίδης αντί Αθανασακόπουλου.

20:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου στο Ατρόμητος - Παναθηναϊκός.

19:47

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 0-0, Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0.

19:46

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Παναιτωλικός - Άρης 0-1, Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης 1-0.

19:30

19:22

22': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ! Ο Μαρτίνες ανοίγει το σκορ με πλασέ από το ύψος του πέναλτι, Παναιτωλικός - Άρης 0-1.

19:20

19:15

15': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ! Ο Βαφέας με αυτογκόλ δίνει προβάδισμα στους γηπεδούχους προσπαθώντας να διώξει την μπάλα με κεφαλιά ύστερα από σέντρα του Κασάδο, Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης 1-0.

19:10

19:07

7': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ! Ο Μασούρας με διαγώνιο σουτ από δεξιά ανοίγει το σκορ, Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0.

19:01

1': Έναρξη των αγώνων.

18:57

ΞΑΝΘΗ (Μίλαν Ράσταβατς): Ζίβκοβιτς, Μπαξεβανίδης, Αλμέιδα, Κασάδο, Λισγάρας, Καμαρά, Τζουρίτσκοβιτς, Καντά, Μπαριέντος, Γέντρισεκ, Κάστρο.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Λευτέρης Βελέντζας): Αστράς, Στάθης, Ναδάλες, Βαφέας, Κοντοές, Γαρουφαλιάς, Ντ' Ούρσο, Ρώσση, Βάρκας, Ακόστα, Ριβέρο.

18:53

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Τραϊανός Δέλλας): Γιαννακόπουλος, Λιάβας, Αμαράλ, Μαλής, Μιχάι, Τσιγγάρας, Λουσέρο, Ντίας, Ντουάρτε, Μάζουρεκ, Μπαΐροβιτς.
ΑΡΗΣ (Σάββας Παντελίδης): Kουέστα, Ούγκο Σόουζα, Κόρχουτ, Βέλεθ, Ρόουζ, Σιώπης, Ματίγια, Λάρσον, Γκαρσία, Μαρτίνες, Ντιγκινί.

18:50

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Άκης Μάντζιος): Μαλέρμπ, Μασούρας, Σαραμαντάς, Ντομίνγκες, Σταυρόπουλος, Μανιάτης, Κόρμπος, Μαξίμοβιτς, Παπαγεωργίου, Μπουμάλ, Ντουρμισάι.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Γιάννης Πετράκης): N. Μιχαήλ, A. Mιχαήλ, Τζημόπουλος, Κάργας, Μπουκουβάλας, Κάστρο, Πάντελιτς, Σεργκελασβίλι, Παμλίδης, Κριζμάν, Μάνος.

18:47

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Νταμίρ Κάναντι): Mανδάς, Κιβρακίδης, Κατράνης, Ρισβάνης, Χατζηισαΐας, Μάντσον, Νάτσος, Ενσικουλού, Μπρούνο, Ουγκράι, Κουλούρης.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Γιώργος Δώνης): Κότσαρης, Κουλιμπαλί, Κολοβέτσιος, Οικονόμου, Γιόχανσον, Κουρμπέλης, Δώνης, Ινσούα, Χατζηγιοβάνης, Αθανασακόπουλος, Μακέντα.

18:46

Ας δούμε σιγά σιγά τις ενδεκάδες από αυτά τα τέσσερα παιχνίδια.

18:45

Καλησπέρα σας, οι αναμετρήσεις Ατρόμητος - Παναθηναϊκός, Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα, Παναιτωλικός - Άρης και Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης για την 29η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας αρχίζουν σε περίπου 15 λεπτά.