1
21:01

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

20:59

Αποδοκιμασίες για τους παίκτες της ΑΕΚ που δεν εξασφαλίζουν την 3η θέση, η οποία θα κριθεί πια στην τελευταία αγωνιστική ανάμεσα στην Ένωση και τον Ατρόμητο.

20:58

Η ΑΕΛ παίρνε την πρώτη της νίκη επί της ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ και αυτή είναι ζωτικής σημασίας, αφού της εξασφαλίζει και μαθηματικά την παραμονή στη Σούπερ Λίγκα.

20:57

Λήξη του ματς! 0-1.

20:55

90'+5: Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Γρομητσάρης στη θέση το Σικάφκα.

20:54

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Ζίφκοβιτς.

20:53

Μικρή διακοπή καθώς ο Καρανίκας είναι πεσμένος στο έδαφος.

20:51

Πέντε λεπτά καθυστερήσεις.

20:48

88': Εκτελέστηκε και αυτό από τα αριστερά, εξουδετερώθηκε.

20:48

88': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα δεξιά, νέο κόρνερ.

20:46

85': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:43

82': Σκαστό σουτ του Πόνσε, ο Μπράλιτς διώχνει με το κεφάλι πάνω στη γραμμή!

20:38

78': Σουτ του Καρανίκα, άουτ η μπάλα.

20:37

78': Σουτ του Γκάλο με το αριστερό έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

20:36

76': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:35

75': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Γκόλιας στη θέση του Γιακιμόφσκι που τραυματίστηκε.

20:33

73': Κίτρινη κάρτα στον Σετσέροβιτς.

20:32

72': Τώρα εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, ο Σβάρνας κάνει το πλασέ με το δεξί, άουτ η μπάλα.

20:31

72': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ακόστα στη θέση του Μπάλλα.

20:31

71': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Αλμπάνης στο θέση του Άλεφ.

20:31

71': Κόρνερ για την ΑΕΚ.

20:29

68': Σουτ του Μπακάκη, απευθείας στα χέρια του Κρίστινσον.

20:27

67': Εκτελεί φάουλ ο Μπογέ, καλή εκτέλεση, διώχνει ο Κρίστινσον.

20:24

64': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Γκάλο από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:22

Πρόβλημα αντιμετωπίζει ο Μπράλιτς, από πάνω του το ιατρικό τιμ. Προς το παρόν δεν γίνεται αλλαγή.

20:22

62': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Μάνταλος, δεν αποφέρει κάτι.

20:20

60': Εκτελείται από τα δεξιά από τον Γκάλο, δεν αποφέρει κάτι.

20:20

60': Σουτ του Μπογέ που βρίσκεται μόνος του έξω από την περιοχή, εκτοξεύεται και διώχνει σε κόρνερ ο Κρίστινσον.

20:19

59': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μπακάκης στη θέση του Κλωναρίδη που έχει κάποιο πρόβλημα τραυματισμού.

20:15

55': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:13

53': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ! Ο Γκάλο εκτελεί από τα δεξιά φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Πόνσε κάνει την προβολή, μαζεύει ο Κρίστινσον.

20:12

53': Κίτρινη κάρτα στον Ζίζιτς.

20:05

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο!

20:04

46': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Χουλτ στη θέση του Τσόσιτς.