3
20:56

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr. Καλό σας βράδυ.

20:55

Τέλος του αγώνα. Ο Ολυμπιακός ήταν αποτελεσματικός και δίκαια κέρδισε τη Λαμία. Μέτρησε η ποιότητά του στην επίθεση.

20:55

90+4': Κόρνερ για τη Λαμία από δεξιά. Το εκτελεί ο Μπουλούλης, κεφαλιά του Πλιάτσικα, πάνω στον Λοντίγκιν η μπάλα.

20:53

90+3': Μακρινό σουτ του Μπουλούλη, εύκολα ο Λοντίγκιν.

20:51

4 λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:50

90': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από δεξιά. Το εκτελεί ο Νάτχο, κακή κεφαλιά από τον Σισέ η μπάλα φεύγει πλάγια.

20:48

Αρχίζουν και αποχωρούν κάποιοι φίλαθλοι της Λαμίας από το γήπεδο.

20:46

Μπαλιά του Καμαρά στον Νάτχο, που γυρίζει την μπάλα με τη μία από δεξιά, άμεσο εναέριο πλασέ στην κίνηση του Χασάν, που πετάγεται στο πρώτο δοκάρι και κάνει το 1-3.

20:45

85': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:44

Το περιβραχιόνιο του αρχηγού παίρνει ο Τσιμίκας.

20:43

84': Ο Νάτχο στη θέση του Φορτούνη στην τελευταία αλλαγή του Ολυμπιακού.

20:41

81': Ο Μπουλούλης στη θέση του Μπεχαράνο στην τελευταία αλλαγή της Λαμίας.

20:39

79': Ο Χασάν με προβολή χτυπάει κατά λάθος τον Μελίσσα στην έξοδό του, μετά την κάθετη πάσα του Καμαρά.

20:35

Γίνεται ανοικτό παιχνίδι και από τις δύο ομάδες.

20:33

73': Ο Τσούκαλος στη θέση του Μπαράλες.

20:33

73': Κίτρινη κάρτα στον Φορτούνη.

20:30

70': Κίτρινη κάρτα στον Γκιλιέρμε.

20:29

Εκπληκτική εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη με το δεξί, από τον άξονα και 5 μέτρα έξω από την περιοχή στέλνει την μπάλα στο αριστερό "γάμα" και 1-2, παρότι ο Μελίσσας ακουμπάει λίγο την μπάλα.

20:28

68': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:26

Σέντρα του Βάντερσον από αριστερά, κεφαλιά πάσα του Καραμάνου στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπαράλες σπρώχνει τον Μεριά, που κάνει την κεφαλιά προς τα πίσω και ο Ασούμπρε με πλάγιο γυριστό σουτ από κοντά κάνει το 1-1.

20:25

65': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:25

65': Ο Τομάς στη θέση του Δημούτσου.

20:24

64': Ο Μασούρας στη θέση του Ποντένσε.

20:23

63': Μακρινό, αλλά πολύ άστοχο το σουτ του Καμαρά.

20:20

60': Κίτρινη κάρτα στον Ασίγκμπα για φάουλ στον Ποντένσε, δέκα μέτρα έξω από την περιοχή.

20:19

59': Η πάσα του Καραμάνου στον Μπαράλες, που πετάγεται στην πλάτη της άμυνας, προλαβαίνει τον Σισέ, του κλείνει όμως το πεδίο ο Λοντίγκιν με έξοδο, χτυπάει η μπάλα και στον τερματοφύλακα, δεύτερη κόντρα στον Μπαράλες και άουτ.

20:18

58': Ο Χασάν στη θέση του Σολδάνο.

20:17

57': Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ, ο Σολδάνο μπαίνει στη φάση, η μπάλα χτυπάει στην πλάτη λυ Αντέτζο, αλλά δεν μπορεί από κοντά ο Σισέ να της αλλάξει πορεία και αποκρούει ο Μελίσσας.

20:16

55': Κίτρινη κάρτα στον Ποντένσε για διαμαρτυρία.

20:14

54': Ο Ποντένσε τσιμπάει την μπάλα, αλλά ο Μελίσσας έχει βγει γρήγορα και τον σταματάει. Στο έδαφος ο Μελίσσας. Σταματάει το ματς.

20:12

52': Κόρνερ από δεξιά για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Φορτούνης διώχνει με κεφαλιά ο Καραμάνος.

20:11

Πιο επιθετικά έχει μπει η Λαμία.

20:08

48': Σέντρα του Ασίγκμπα από δεξιά, κεφαλιά πάσα του Καραμάνου, δεύτερη κεφαλιά του Μπαράλες στο δεύτερο δοκάρι, αλλά ο Λοντίγκιν πέφτει και μπλοκάρει στη δεξιά γωνία του.

20:07

47': Οφσάιντ ο Μπαράλες. Σωστή υπόδειξη.

20:05

Σέντρα στο β' ημίχρονο. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

19:49

Τέλος του α' ημιχρόνου. Ο Ολυμπιακός είχε την κατοχή της μπάλας, χωρίς να δημιουργεί φάσεις, όμως μια ποιοτική ενέργεια του Ποντένσε και ένα εξίσου καλό τελείωμα του Καμαρά του είναι αρκετό για να προηγείται.

19:48

1 λεπτό οι καθυστερήσεις στο α' ημίχρονο.

19:45

Επιστρέφει στο γήπεδο ο Γκιλιέρμε.

19:43

Στο έδαφος ο Γκιλιέρμε σταματάει το παιχνίδι. Βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου ο Βραζιλιάνος.

19:39

38': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από αριστερά. Το εκτελεί με πάσα ο Φορτούνης, σέντρα του Τσιμίκα, διώχνει με το κεφάλι ο Καραμάνος.

19:37

Φανταστική ενέργεια και ντρίμπλα του Ποντένσε από δεξιά πάνω στον Βάντερσον, φτάνει στην γραμμή του άουτ, κόβει την μπάλα έξω και έρχεται ο Καμαρά από το ύψος του πέναλτι και με δεξί πλασέ κάνει το 0-1.

19:37

35': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:35

33': Σέντρα του Ποντένσε από δεξιά, βγαίνει ο Μελίσσας και μαζεύει την μπάλα.